Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 82 - 83 - 84

Serd PW
7 sierpnia 2021, 17:08
Dobrze wiedzieć że HOTA Team wciąż istnieje i wciąż pracuje nad Factory i Hotą, mimo śmierci lidera...

Ursus PW
7 sierpnia 2021, 17:34
Jestem pod wrażeniem, że mają zamiar użyć Motion Capture do cutscenek. Ciekawi mnie również ta zamieszczona grafika:

Twórcy wspominają, że namiastki Factory można było już ujrzeć w SoD. Mam teorię, że mogą tym nawiązywać do Kryształowych Smoków - w końcu one są konstruktami, a dodatkowo na kadrze z cutscenki widać kryształy, które do produkcji tych smoków były wykorzystywane.

Begrezen PW
7 sierpnia 2021, 18:29
kryształowe smoki to akurat bardziej w AB występowały niż w sod :P

Ursus PW
7 sierpnia 2021, 18:57
@Begrezen Rzeczywiście, mój błąd :) Jakoś cały czas Dracon mi się bardziej kojarzy z SoD aniżeli z AB :P

Kastore PW
7 sierpnia 2021, 19:24
Wow, ale klimatyczna grafika.
Ursus:
Jestem pod wrażeniem, że mają zamiar użyć Motion Capture do cutscenek.
Ja też. Zdarzyło mi się chwilę pracować ze sprzętem do Motion Capture i ciekawe jest to uczucie, że jak coś zepsuję, to będę musiał sprzedać wszystko co mam, żeby to spłacić. ^^

Tomcio333 PW
9 sierpnia 2021, 13:56
Z innej beczki - ciekawe, że umiejętnością niziołków będzie obniżanie obrony, a nie zdejmowanie kontry (mimo wcześniejszych innych przecieków).

voncur PW
13 sierpnia 2021, 12:53
xD
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/heroes-of-might-and-magic-iii-horn-of-the-abyss-tworcy-o-postepach-prac-nad-nowym/51n78f1

Kastore PW
13 sierpnia 2021, 13:59
Dlaczego xD?

kubawaleczny PW
13 sierpnia 2021, 18:50
Ale że onet XD

Fandor PW
14 sierpnia 2021, 16:27
Ktoś streści/zrobi screeny? Nie będę dla nich adblocka wyłączać.

kubawaleczny PW
14 sierpnia 2021, 17:01
Nic ciekawego tak w skrócie. Coś tam mówili, że gra żywa, ostatnio nowe wieści od hota itd

Kastore PW
14 sierpnia 2021, 18:33
Przetłumaczyli post z Heroes Community na polski. A tak w ogóle, to proszę szanować Onet, bo to jedne z niewielu wolnych mediów w Polsce, które piszą to, co chcą, nie patrząc np. na ograniczenia stanu faktycznego.

kubawaleczny PW
14 sierpnia 2021, 19:24
Nie ubliżam im sam czytam wiadomości na onecie czasem

voncur PW
20 sierpnia 2021, 21:16
Fandor, adblock jest przeżytkiem, polecam ublock. Działa nawet na mobilnym ff i nie miał białych list. Tzn. Wykupionych reklam w adbloku, które zawsze się pojawia XD

Droopy PW
19 listopada 2021, 17:11
Lazy właśnie na Forum DF2 opublikował że nie ma sensu czekać na wydanie fabryczne w nowym roku.

Kastore PW
19 listopada 2021, 17:12
A to ktoś ważny?

Droopy PW
19 listopada 2021, 17:14
Tak

Kammer PW
20 listopada 2021, 12:17
Link?

Anarion PW
20 listopada 2021, 13:27
Przetłumaczone z DF2 forum przez www.DeepL.com/Translator:

"Moi drodzy, nie ma absolutnie żadnego sensu czekać na fabrykę do nowego roku 2021-2022. Zespół dopiero wraca na właściwe tory po wakacyjnej przerwie, a przed nim jeszcze wiele pracy.
Gotowość testów graficznych = gotowość miasta. Owszem, czasami jest to najbardziej czasochłonna i pracochłonna część, ale nie oznacza to, że gdy grafika jest już gotowa, miasto jest gotowe do wydania. Zadania projektowania dźwięku, kodu, rozgrywki i gotowości kampanii nie usuwają grafiki. Może gdyby prace nad kodem, kampanią i całą resztą szły w parze z grafiką od razu od 2018 roku, wszystko byłoby gotowe, ale takie jest życie, jakie jest. A uczestnicy projektu mają tak samo jak gracze, więc czasem nawet prosta rzecz może trwać długo, tylko dlatego, że ktoś ma kilka miesięcy z rzędu, żeby się nią nie zajmować.

Czy miasto pojawiłoby się wcześniej, gdyby był z nami Docent? Absolutnie nie. I nawet nie mogę sobie wyobrazić, co by to było w tym momencie. Sam Docent w 2020 r. już nie mógł się doczekać, by miasto wyjechało i przystąpiło do nowego projektu, podając zbyt optymistyczne szacunki co do zakresu i tempa pozostałych prac. Na "nowy projekt" nie warto czekać, nikt nad nim nie pracuje i w zasadzie nie ma nad czym pracować - są tylko dyskusje, bez rozpoczęcia minimalnych prac przygotowawczych.

Co do konkretnego terminu - Jak będzie zrobione, to nie mam nic więcej do powiedzenia. Prace trwają i nie ma żadnych problemów ani przeszkód. Wszystko, co jest potrzebne, to czas. Ja osobiście mam szczerą nadzieję, że nie potrwa to do 2023 roku."



avatar PW
20 listopada 2021, 16:09
W poprzednich podobnych wpisach również zapewniano, że prace trwają w najlepsze, choć teraz dowiadujemy się że to była długa przerwa wakacyjna. Cóż, chyba rok 2023 jest bardziej realny niż 2022 ^^
strona: 1 - 2 - 3 ... 56 - 57 - 58 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel