Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Crater Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 10 - 11 - 12

Baloq PW
24 listopada 2014, 00:30
No właśnie chyba je sobie daruję.

Edit: Po korekcie, bez dyndających truposzy:



Edit 2: Jak radzicie rozlokować budynek hordy? Kości nagromadzone naokoło gniazda, czy może stos gdzieś obok, bliżej urwiska?

Bacus PW
24 listopada 2014, 11:03
Przesunąłbym je trochę w prawo, aby gniazdo było na samym szczycie urwiska. Usunięcie szkieletów to dobra decyzja, wyglądały beznadziejnie.

Matheo PW
24 listopada 2014, 12:02
Całkiem ładne, jednak jest chyba trochę za małe, na ekranie miasta może być niewidoczne.

Baloq PW
24 listopada 2014, 12:43
Na początku było większe, ale wydawało mi się stosunkowo za duże w porównaniu z Gniazdami Harpii, rozmiar akurat chyba najłatwiej zmienić ;)

Kammer PW
24 listopada 2014, 12:46
A co powiedziałbyś na dodanie drugiego gniazda już na szczycie wzgórza? Wszak u harpii przy ulepszeniu właśnie podwaja się ich ilość. A z kości można usypać taki malowniczy kopczyk poniżej.

Matheo PW
24 listopada 2014, 13:02
Obie propozycje Kammera są dobre, logiczne i uzasadnione. Właśnie miałem napisać dokładnie to samo.

Edit: w środku mogłoby by być więcej niż jedno jajo.

Kuririn PW
24 listopada 2014, 13:12
Cytat:
A z kości można usypać taki malowniczy kopczyk poniżej.
Np. do budynku hordy.

Górski PW
24 listopada 2014, 19:51
Cóż kości można wykorzystać. Można byłoby z nich zrobić budynek który by powiększał przyrost sępów.

Baloq PW
24 listopada 2014, 19:56
Górski, pisałem na samym początku, że budynkiem hordy dla Sępów będzie stos kości. Po dodaniu drugiego gniazda najpewniej wyląduje on poniżej tej skalnej pułki.

Baloq PW
24 listopada 2014, 22:04
Poprawiłem gniazda:



Lepiej? Jeśli będzie akceptacja to zabiorę się za Stos Kości.

Kammer PW
24 listopada 2014, 22:06
Tak, lepiej, tylko, że... jakoś tak mi to odstaje od tła... Nie potrafię tego nazwać, ale jakoś tak... nie zgrywa się to.

Baloq PW
24 listopada 2014, 22:12
Nie każdy budynek wtapia się perfekcyjnie w ekran miasta. Ten odstaje choćby za sprawą kolorów i tych kościanych kolców. Moim zdaniem nie jest źle.

Warmonger PW
24 listopada 2014, 22:13
Tło jest szare i rozpikselizowane, a gniazda są raczej normalne. Nic dziwnego, że nie pasują.

Baloq PW
24 listopada 2014, 22:15
Ale sam budynek, podoba się? Czy bardziej go "wtopić" w tło?

Matheo PW
25 listopada 2014, 06:37
Budynek jest niezły. Powinien dobrze wyglądać w grze.
Cytat:
Czy bardziej go "wtopić" w tło?
Nie sugeruj się tłem, które jest do poprawki.

Bacus PW
25 listopada 2014, 09:05
Budynek wygląda nieźle. To 3 gniazdo wydaje mi się zbyteczne, dwa + kości wystarczą uważam. Faktycznie gniazda wyróżniają się, ale to wina jakości. Gniazda wykonane są elegancko i ładnie, a tło się strasznie spixelowało (czy jak się to nazywa).

Baloq PW
25 listopada 2014, 14:38
Bacusiu, te budynki odstają też tak bardzo przez to, że zdjęcia są trochę przybliżone - normalna rzecz przy cięciu za pomocą Picasy.

Kolejny budynek: Rada Wsi (czy jak to tam się zwie, w sumie nigdy mnie to nie zastanawiało jak się nazywa "nieulepszona Rada Miasta"), tak czy siak, proszę o komentarz co Wy na to :)


Matheo PW
25 listopada 2014, 15:20
Ładne, ale to zupełnie inny styl niż ten, który jest w grze. To bardziej klimaty H6.

Baloq PW
25 listopada 2014, 16:23
Niestety mam trochę spaczoną koncepcję przez zbyt długie granie w HV i H6, ale chyba tragedii nie ma?

Ekran z umiejscowionymi budynkami. Stwierdzam, że chyba dam radę to wszystko pomieścić bez specjalnej ingerencji w ekran.


xardas33 PW
25 listopada 2014, 16:41
Miasto wygląda świetnie bo ładnie budynki komponują się z tłem, ale jeżeli chodzi o graficzną stronę nie pasuje do h3 ;) ale życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Mam tylko nadzieję, że ekran nie będzie mocno pusty z maksymalną rozbudową miasta

Ta twoja "rada wsi" kojarzy mi się z tą z fortecy trochę, ale wygląda ładnie na tym tle.

PS. O ile dobrze pamiętam to cały schemat holu to:
Rada Osady -> Rada Miasta -> Ratusz -> Kapitol
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Crater Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel