Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA/różne] O możliwościach spolszczenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Chris PW
18 marca 2012, 18:39
Czyli lipa :) ale kombinować zawsze można :). Ostatnio natknąłem się na filmik z 2009 roku prezentujący nowy bastion w egipskich klimatach, szkoda że w HotA go nie będzie bo prezentował się nieźle jak na mój gust

Matheo PW
18 marca 2012, 18:46
Też mnie ten filmik zaskoczył. Nie wiem kto był autorem i czemu przerwano pracę. Miasto było praktycznie skończone. Wiem że modu z tym miastem do ściągnięcia nie ma, bo pytałem na forum heh. Tylko że dziwne były jednostki w tym mieście ;) A słyszałeś o nowym mieście do HIII,, Gaj,,? To twór naszych rodaków heh. Też jest filmik w necie ;)

EDIT: Egipski Bastion miał być , ,dziewiątym miastem WoG,, więc autorami byli członkowie WoG teamu heh. A do HotA będzie włączone inne miasto, (kolejne stworzone przez polaków :) ) Forge.

Chris PW
18 marca 2012, 19:08
Forge??? To to ala wikingowie? Grałem miastem Gaj :) podmieniało się chyba pod Wrota Żywiołów o ile dobrze pamiętam ale miasto nie przypadło mi do gustu, wykonanie jednostek pozostawiało wiele do życzenia

EDIT/// Pomyliłem z Kronverk, ma być jeszcze Catheral a teraz dowiaduję się od Ciebie o Forge :). Ładnie

Z tego co widzę to same jakieś "robo copy" w tym mieście mają być :/. Ani trochę mi się to nie podoba, w ogóle nie pasuje do klimatu gry i niszczy jej baśniowość ;/. Technika, roboty, droidy itp. itd. między smokami i innymi mitycznymi stworzeniami... Kompletnie to nie pasuje mam nadzieję, że zrezygnują z tego miasta

Irhak PW
18 marca 2012, 19:15
Cytat:
A do HotA będzie włączone inne miasto, (kolejne stworzone przez polaków :) ) Forge.
Skąd to wiesz? :P

Cytat:
Grałem miastem Gaj :) podmieniało się chyba pod Wrota Żywiołów
Gaj/Grove podmienia Cytadelę/Fortress, a nie Wrota Żywiołów/Conflux :P

Chris PW
18 marca 2012, 19:16
Obczaiłem na heroescommunity i nie podoba mi się ;(!!!
http://df2.ucoz.ru/2011/12/13/25389-1323794102.png

Matheo PW
18 marca 2012, 19:57
@ Irhak, z tematu, ,Teoria wielkiej unifikacji,,

@Chris podzielam Twoje opinie o obu miastach ;) Jednak istnieją już tematy o nich i tam należało by kierować swe poglądy na ich temat :) (Takiego offtopu to nam nie darują hehe) Właśnie przypomniało mi się, że na Heroes Comunity jest temat o podwodnym mieście (O tym tematu nie ma) heh.

Irhak PW
18 marca 2012, 20:12
Cytat:
@ Irhak, z tematu,, Teoria wielkiej unifikacji,,
Uhm... really? Ja nie zauważyłem, aby było tam cokolwiek powiedziane o tym, że w HotA będzie Froge. Jedyne co znalazłem to to, że te same osoby pracują i przy HotA i przy Froge, soo... :P

Dark Dragon PW
18 marca 2012, 20:20
Cytat:
Też mnie ten filmik zaskoczył. Nie wiem kto był autorem i czemu przerwano pracę.
Ten filmik jest także na naszym kanale YT, jest tam napisane, że autorami jest WoG Team. Prace przerwano z powodów technicznych oraz tego, że niejako przegrali "wyścig" z HotA Crew.

Matheo PW
18 marca 2012, 20:59
@ Irhak, post Warmongera ze strony 2 ;)

@ Dark Dragon, to była taka ala `zimna wojna` pomiędzy HotA Crew a WoG team?

TopFunny525 PW
18 marca 2012, 22:11
Cytat:
Dziewczyna przed HIII to rzadkość ;) Moja nie przepada za grami w jakiejkowiek postaci heh. Tak z ciekawości zapytam;) Jak jej idzie heh?

EDIT: Musiał byś ściągnąć polskie i rosyjskie czcionki, do WoG żeby tych krzaczków nie było ;)
Mam kuzynkę, która ma odmienne zdanie:D. Gdy tylko przyjeżdżam do Krakowa to zaraz z nią rozpoczynamy partyjkę Heroes III, Eurobiznesu bądź zaczynamy grać w inne gry typu władca pierścieni powrót króla itp.

AmiDaDeer PW
19 marca 2012, 17:19
Matheo:
A do HotA będzie włączone inne miasto, (kolejne stworzone przez polaków :) ) Forge.
Nie. Forge do Hoty będzie tworzone przez HotA Crew, czyli Rosjan, nie Polaków.

Chris:
Z tego co widzę to same jakieś "robo copy" w tym mieście mają być :/. Ani trochę mi się to nie podoba, w ogóle nie pasuje do klimatu gry i niszczy jej baśniowość ;/.
Temat o Forge oraz jego wpasowaniu się w klimat gry tutaj.

Irhak:
Ja nie zauważyłem, aby było tam cokolwiek powiedziane o tym, że w HotA będzie Froge.
Bo czytać nie umiesz.

Chris PW
19 marca 2012, 18:11
No to zobaczymy jak to będzie :). Dzisiaj grałem z dziewczyną 4 godziny xD ja miałem już dosyć ale ona nie haha :D

Matheo PW
19 marca 2012, 20:56
Może jej poleć forum hehe. Brakuje tu przedstawicielek płci pięknej ;)

Hobbit:
Nie. Forge do Hoty będzie tworzone przez HotA Crew, czyli Rosjan, nie Polaków.

Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd ;) Irhakowi chyba o to chodziło heh.

Chris PW
20 marca 2012, 20:27
Polacy zrobili Modern Forge :P, miasto ładne ale jednostki tragedia

Matheo PW
20 marca 2012, 20:45
Takie jednostki były planowane przez 3DO :) Oni tylko odtwarzają.

witchking PW
20 marca 2012, 21:09
Nie. Proszę nie mylić. Należy rozróżnić Modern Forge, Heavenly Forge i Forge. To ostatnie robione jest przez naszych sąsiadów ze wschodu i prawdopodobnie wejdzie w skład hoty. Heavebly Forge to mod pochodzący z naszego kraju. Nie został on jeszcze wydany i rzeczywiście odtwarza zamysł pierwotny (czy się podoba czy nie to inna kwestia). Modern Forge zaś to nieco inna bajka. Fabuła tego moda dzieje się po rozliczeniu i nie nawiązuje bezpośrednio do Forge które miało się pojawić w AB. Warto też nadmienić, że MF to jedyny mod który oficjalnie został wydany z wyżej wymienionych.

Matheo PW
20 marca 2012, 21:18
Kurcze sporo tego heh. Ale już kumam ;)

BanBreaker PW
20 marca 2012, 21:46
Mistrz:
Takie jednostki były planowane przez 3DO :) Oni tylko odtwarzają.

I nagle w mojej wyobraźni tworzy się równoległy świat, w którym 3DO upada wkrótce po wprowadzeniu Medu-Krzyżowców =D

TopFunny525 PW
21 marca 2012, 22:51
Święte słowa Ban Breaker.
Anyway, co do bastionu, nigdy nie miał być włączony w skład HOtY. Pierwotnie miało to być samodzielne, nie podmieniające żadnego innego miasta zamek, w którym roiło się od Pustynnych jednostek. Prace zostały przerwane jeszcze dawno przed wyjściem WOGA 3.59. Tak więc sądzę, że nie zostanie ono wskrzeszone. Chyba, że w którejś erze w co wątpię.

Matheo PW
21 marca 2012, 23:11
@ TopFunny525 nikt nie napisał, że `Egipski Bastion` miał być włączony do HotA. Więc nie wiem kogo poprawiasz heh.

Szkoda że go nie ma. Dziwne tam były jednostki, ale uszło by heh.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HotA/różne] O możliwościach spolszczenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel