Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Teoria Wielkiej Unifikacji
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

majaczek PW
19 lutego 2012, 19:23
Nie sprawdzałem czy te NEWSy o błedach z ulepszaniem nie są przestarzałe. Może już to naprawili. Chciałem tylko poprosić o wersje tego pięknego moda z ulepszaniem, która nie będzie zamieniała bieżących stworków, oczywiście po tym jak Ametyst zostanie na tyle odpluskwiony by było można spokojnie na nim oprzeć nową wersję moda którego podstawowy element to ulepszanie.

Sama ERA jest stabilna i posiada sporo poprawek w stosunku do zwykłego WoGa w tym nowe polecenia skryptowe + wsparcie biinarnych wtyczek. Ametyst jest nieoficjalną wtyczką do ERY.

Swoją drogą Nowe Ulepszenia są już troszkę podstarzałe, ponieważ nie są zgodne z Script Update który powstał jeszcze sporo przed ERĄ (swoją drogą ciekawe czemu ERA bazuje swoje skrypty na tych bez script update?) i jest oficjalnym patchem do WoGa. Najbardziej jednak chciałbym ujrzeć Nowe Ulepszenia jako niezależny mod zgodny z wieloma innymi modami (w tym dodający stworki i siedliska a nie tylko podmieniający) i niedługo będzie to możliwe, a w pewnym stopniu już to jest możliwe.

Matheo PW
20 lutego 2012, 03:19
Pomysł super. Mam nadzieję że coś takiego powstanie. Przynajmniej dodatek łączący Horn of the Abyss, Święty Gaj najlepsze WoGi-fikacje i Heroes Chronicles. Na pewno na forum udzielają się osoby, które mają zdolności by to zrobić. Jeśli połączycie siły na pewno coś dobrego z tego wyjdzie. Załóżcie Grotową Ligę Stwórców i do dzieła :)

Mam rozumieć że prace nad tym się zaczęły?

Nie siejcie ziaren nadziei na próżno...

AmiDaDeer PW
20 lutego 2012, 15:12
Nic mi o żadnych rozpoczętych pracach nie wiadomo. Szczególnie w Grocie.

A że Gaj miałby być święty... Well, miło nam, ale to chyba lekka przesada... ;P

Matheo PW
20 lutego 2012, 16:58
"Święty Gaj" z taką nazwą się spotkałem, gdy usłyszałem o nim po raz pierwszy. Właściwie gdy przeczytałem o nim po raz pierwszy.

Jeśli taki projekt jest nierealny. To może chociaż skontaktujecie się z twórcami Horn of the Abyss. Może dodaliby "Gaj" do kolejnych wersji swojego dodatku. Moze nawet zrobiliby do niego kampanie. Miasto jest przecież ukończone. Wystarczy je dodać...

AmiDaDeer PW
20 lutego 2012, 17:03
Ja szczerze mówiąc nigdy nie zetknąłem się z nazwą "Święty Gaj"...

...a na Horn of the Abyss miasto w tym momencie jest zbyt mało "profesjonalne". Byłoby trzeba je przerobić, i to znacznie, by znalazło akceptację u HotA Crew. Poza tym - dodawanie nowych miast NIE JEST dla nich w tym momencie priorytetem.

The Doom PW
21 lutego 2012, 22:34
Szczerze mówiąc nie chciał bym widzieć Gaju w obecnej postaci w moich „Hirołsach”… No chyba, że, tak jak szanowny Hobbit mówi, zostałby on odpowiednio… Hmmm… Dostosowany do poziomu HotA. To jednak wymagałoby sporej pracy, ze strony twórców, a tej i tak już mają z pewnością nawał :/

avatar PW
22 lutego 2012, 07:40
Cytat:
Szczerze mówiąc nie chciał bym widzieć Gaju w obecnej postaci w moich 'Hirołsach'...
Jeszcze nikt nie wymyślił modu, który by się instalował bez wiedzy użytkownika. Jak go nie zainstalujesz - nie będziesz widział. Ale to nie powód do negowania nielubianych dodatków.

Warmonger PW
22 lutego 2012, 10:58
^To była raczej sugestia, iż nad Gajem należy jeszcze nieco popracować :P Tak, żeby każdy chętnie instalował go w swojej grze.

Ostatnio niestety było o nim raczej cicho.

The Doom PW
24 lutego 2012, 18:38
Jeżeli Gaj zostałby włączony w HotA (co, jak sądzę, prawie na pewno nie będzie mieć miejsca), to raczej nie miałbym możliwości zainstalowania jej bez niego. Chodziło mi tylko o to ;) !

Warmonger PW
28 lutego 2012, 16:30
Na forum Heroes Community Don Komandorr ogłosił właśnie, że Forge autorstwa jego teamu będzie włączone do projektu Horn of The Abyss.

link

Żyjemy w ciekawych czasach. Jeszcze zobaczymy 10 nowych miast w jednej grze, cierpliwości ;)

BanBreaker PW
28 lutego 2012, 18:06
Cóż za wspaniała nowina =)
W końcu coś dobrego i ciekawego się dzieje w naszym świecie =D

HobbitHobbitPosty zostały przeniesione do tematu o Kuźni.

Matheo PW
5 marca 2012, 18:30
Czy do HotA będzie włączene Forge teamu The Heavenły Forge? Czy jakiegoś innego?

avatar PW
5 marca 2012, 18:37
A co jest napisane w poście i w linku, który podał Warmonger dwa posty powyżej twojego?

Matheo PW
5 marca 2012, 18:48
Nie jestem na forum tyle co Ty. I nie wiem kto jest liderem, jakiego teamu. Gdyby to było takie oczywiste, to bym nie pytał. A z linku nie moge skorzystać, bo używam telefou.

AmiDaDeer PW
5 marca 2012, 19:11
Nie wiem, z jakiego korzystasz telefonu, że nie możesz wchodzić w linki...

...ale po prostu wystarczy czytać tematy, w które się wchodzi. Don KomandoRR to szef jednego zespołu. Zespół dumnie zwany "The Heavenly Forge" jest zespołem polskim prowadzonym przez Manigoldo i nie ma nic wspólnego z Hotą.

Matheo PW
5 marca 2012, 20:43
Mogę korzystać ze stron, które mają mało grafik (Jak, np Grota). Jak się wpakuję na taką stronę, na której jest ich dużo, to wykraczam poza dozwolony transfer i muszę bulić za to heh. Także z niesprawdzonych linków wolę nie korzystać :)

Wracając do tematu, wiem że ten koleś nie stworzył HotA, ale teraz ma z członkami twórców HotA, trochę wspólnego ;) Tworzy się taki HotA Team :) Coś na podobę WoG Temu heh.

AmiDaDeer PW
5 marca 2012, 20:56
"Ten koleś" dołączył po prostu do już istniejącego HotA Crew. Podobnie zresztą jak wszyscy ci, którzy dotychczas nie byli w zespole, a pracowali przy Forge.

Matheo PW
15 marca 2012, 16:25
Zaczerpnąłem wiedzy u źródła i już wiem, że do żadnej fuzji pomiędzy HotA Crew, a THF Team nie doszło. To dalej oddzielne zespoły, "współpraca" polegała na przesłaniu HotA Crew kilku grafik jednostek Forge.

avatar PW
15 marca 2012, 18:20
Kilku grafik jednostek...?

AmiDaDeer PW
15 marca 2012, 18:44
Zakładam, że THF chciało podłączyć się pod Hotę, więc HotA Crew poprosiło o prezentację prac.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [różne] Teoria Wielkiej Unifikacji

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel