Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 49 - 50 - 51

Mosqua PW
5 sierpnia 2012, 11:42
Zmodować moda tak, aby było tak, jak chcesz.

A przy okazji - są jakieś linki do pobrania z bardziej przyjaznych miejsc? Megaupload zablokowany a na tego drugiego specjalnie się rejestrować nie chcę.

Melindar PW
5 sierpnia 2012, 12:36
Jak na razie jedynie przez Dropbox który zawiera najnowsza wersje moda w Era. Mod nie jest oficjalnie wydany lecz tylko dla tych którzy są zainteresowani testowaniem i znajdywaniem bugów.

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 12:40
Melindar przetestowałem najnowszą wersję moda(tą którą wysłałeś mi na DropBoxa) i przyznam, że kilka bugów znalazłem. Np. Błąd na mapie All for One(czy jakoś tak). Garnizon prowadzący na bagna. Można go swobodnie obejść bez pokonywania strażników, jest tam tzw. dziura.
Zapchaj tą dziurę jakimiś roślinami i powinno być git:). Poza tym, jeśli znajdę jakieś inne błędy to ci będę mówił. Ok?

Melindar PW
5 sierpnia 2012, 12:54
Najlepiej na email, jeżeli możesz ;) kivo1991@wp.pl. Wszystko działa dobrze na Era tak ? Bo słyszałem ze parę osób miało problemy z daniem folder na prawidłowe miejsce itp.




TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 12:59
U mnie śmiga doskonale zarówno na Erze jak i na WOGU. Pozdrawiam.

PS. Resztę rzeczy ci powiem na e-mail aby nie zapychać tematu.

Melindar PW
5 sierpnia 2012, 13:57
Pytanko, czy zainstalowałeś Heroes 3 Complete i Era 2.3 a potem mod? Chciałbym się dowiedzieć jak to zrobiłeś ponieważ inni maja problemy i nie są pewni jak to wszystko zrobić. Samemu jeszcze nie testowałem wersji modu na Erze. :P Dzieki.

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 14:24
Cytat:
Pytanko, czy zainstalowałeś Heroes 3 Complete i Era 2.3 a potem mod? Chciałbym się dowiedzieć jak to zrobiłeś ponieważ inni maja problemy i nie są pewni jak to wszystko zrobić. Samemu jeszcze nie testowałem wersji modu na Erze. :P Dzieki.

Skorzystałem z poradnika Salamandre dotyczącym robienia modów pod Erę. Znajduje się w temacie poświęconym Erze w niebiańskiej kuźni : http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=59175

I tak instalowałem według wzoru podanego przez ciebie:) Pozdrawiam

Melindar PW
5 sierpnia 2012, 16:00
Dzieki, przydalo sie. :) Hmm... po tylu dniach raczej nie masz najnowszej wersji moda a wiec radze chwile poczekać ze znajdywaniem bugów. Kegolo za niedługo zaktualizuje nowa wersje do pobrania dla chętnych testerów. ;)

uhm PW
7 sierpnia 2012, 16:17
To co do tej pory stworzyliście jest naprawdę niesamowite! Trzymam kciuki za jak najszybsze wydanie finalnej wersji. Żałuję jednak, że do każdego zamku zostanie przypisany tylko jeden soundtrack, z PoL lub SW, (choć ja wolałbym muzykę z dema :P). W związku z tym mam pytanie: czy moglibyście dodać opcję przełączania pomiędzy utworami z różnych wydań Heroes II? W niektórych edycjach istniała taka możliwość. Zwłaszcza, że dla każdej twierdzy stworzono co najmniej trzy utwory (z wersji demo, succession wars, price of loyalty oraz czwarty utwór dla czarodziejki z Millenium). Dla przykładu soundtracki czarodziejki:

Wersja Demo, podobna do muzyki czarnoksiężnika z SW, jak dla mnie najlepszy soundtrack dla tego zamku :P

Wersja Succession Wars

Wersja Price of Loyalty

Wersja Millenium ; ponieważ w demie barbarzyńcy i czarodziejowi przypisano ten sam utwór, doskonale mógłby uzupełnić brakujący kawałek jednego z nich.

Klekot PW
7 sierpnia 2012, 16:56
Też chętnie bym przetestował nowa wersje ; )

Zetanaros PW
9 sierpnia 2012, 19:33
@uhm

Osobiście najbardziej podoba mi się ta z Succession Wars. Chodź sam przyznam, że miałem dylemat między tą z PoL. Myślę, że jeśli udało by się coś takiego wprowadzić w opcjach wog (tak jak ekrany miast), to byłaby to bardzo ciekawa opcja.

@Melindar

Naszła mnie pewna myśl... Otóż, czy planujesz robić animacje w ekranie miasta? Ciekawe by były takie bajery jak wystające ze stajni głowy koni, które by się ruszały. Tz. coś tam by te konie jadły, piły, machały pyskami.

I jeszcze jedna zasadnicza sprawa z animacjami. Domyślam się, że rzeka będzie animowana, ale chciałbym się upewnić - tak?

Melindar PW
9 sierpnia 2012, 20:43
Beda animacje lecz jedyny problem jest w tym ze rozdzielczość miasta jest mniejsza. Wiec interfejsy maja wiecej pixeli a townscreen ma mniej i sa wieksze... :/

TopFunny525 PW
13 sierpnia 2012, 12:04
A nie można jakoś zwiększyć rozdzielczości miasta? Tak żeby była większa itp.?

Ullialnor PW
13 sierpnia 2012, 21:16
Ja się tak zastanawiałam... Możeby tak po prostu powiększyć budynki oraz tło, tak aby się odpowiednio zgrało?

Melindar PW
13 sierpnia 2012, 22:36
Hmm jak powiekszy sie ekran, powiększą sie pixele :/

Dru PW
13 sierpnia 2012, 23:11
Melindarze, kiedy planujecie wypuścić kolejną wersje modyfikacji i jakie będą w niej zawarte zmiany w stosunku do tej która została wydana pół roku temu? Czy planujecie również dorobić grafiki interfejsu do modyfikacji HD? I czy mister_kalu wróci jeszcze do projektu?

Nawiasem mówiąc, moim zdaniem powinieneś najpierw zająć się zrobieniem brakujących grafik, które nie zostały dodane jeszcze do gry, zamiast zajmować się robieniem alternatywnych ekranów miast, które przecież mogą poczekać, aż uzupełni się wszystkie brakujące elementy graficzne;)

Pozdrawiam

Zetanaros PW
14 sierpnia 2012, 10:16
Dru:
Nawiasem mówiąc, moim zdaniem powinieneś najpierw zająć się zrobieniem brakujących grafik, które nie zostały dodane jeszcze do gry, zamiast zajmować się robieniem alternatywnych ekranów miast, które przecież mogą poczekać, aż uzupełni się wszystkie brakujące elementy graficzne;)

Mam takie samo zdanie. Ekrany wyglądają świetnie, ale strasznie mnie korci, żeby móc zagrać już w pełni grywalną wersję.

Nawiasem mówiąc, z tego co wiem, to nie skończyłeś jeszcze cytadeli i inferno (albo mam przestarzałe informacje). Masz już jakieś plany, projekty?

Melindar PW
14 sierpnia 2012, 10:54
Lista nowo dodanych/naprawionych rzeczy ciągnie się bardzo długo. Wypisze wszystko jak bede mial na to czas. ;)

Problem jest w tym ze dopiero jak wroce z wakacji bede mogl dokanczac grafiki Inferno i Cytadeli poniewaz robilem je innym programem ktorego teraz nie mam. Wiec na razie z tym co mam moge robic grafiki podstawowe, czyli na przyklad nowe ekrany lub inne rzeczy. :)

Masław PW
16 sierpnia 2012, 23:49
Cytat:
Żałuję jednak, że do każdego zamku zostanie przypisany tylko jeden soundtrack, z PoL lub SW, (choć ja wolałbym muzykę z dema :P)

W HoMM III muzyka, w przeciwieństwie do pozstałych części, jest odtwarzana ciągle tj. od momentu, w którym ostatnio się zatrzymała. Więc można śmiało połączyć wszystkie dostępne utwory w jeden jakimś edytorem muzycznym typu Audacity czy Reaper. Byłoby to rozwiązanie moim zdaniem najlepsze i stanowiące podsumowanie muzyczne Dwójki, a przede wszystkim nikt by nie narzekał, że jakiś utwór niesłusznie pominięto. No i soundtrack nie znudziłby się tak szybko.

Zetanaros PW
28 sierpnia 2012, 10:21
http://melindar.deviantart.com/art/Adventure-Map-323685196
Submitted:19h 46m ago

strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel