Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 26 - 27 - 28

Goldenraz PW
19 czerwca 2010, 21:01
Cytat:
A gdzie tam, we wszystkich słownikach ortograficznych, jakie dotąd widziałem, jest wyraźnie napisane...
Jak zero tolerancji to zero. Nie znam się na tym tak dokładnie, ale wydaje mi się, że w zacytowanej wypowiedzi jest błąd interpunkcyjny, logiczny lub składniowy. "A gdzie tam, we wszystkich". Albo powinna być kropka: "A gdzie tam. We wszystkich". Napisałeś tak, jakby te wszystkie słowniki to było "tam" z początku wypowiedzi. Wtedy jednak dalej pojawiają się błędy. Pomijając zdania określające (które mają jakąś fajną nazwę, której nie pamiętam) zostałoby: "A gdzie tam jest wyraźne napisane...". Na końcu jednak nie dałeś znaku zapytania.

Hmmm... Pomijając to, że nie ma znaku zapytania pytasz nas o to, gdzie w słownikach które czytałeś jest napisane, że końcówkę fleksyjną do skrótowców dodaje się za pomocą łącznika!

Field PW
19 czerwca 2010, 21:29

Sawyer PW
19 czerwca 2010, 21:31
Jeszcze w tym samym poście napisał "Pożdrawiam".
Mi się wydaje że to albo niesmaczne żarty, albo próba zaimponowaniu Alamarowi.

Więc Tarnoobie, zdecyduj czy chcesz być elokwentny czy normalny w znaczeniu nie robić nam tutaj kazań rodem z komuny!

Mitabrin PW
19 czerwca 2010, 21:40
Hmm... O ile pamiętam to nie zaczyna się zdania od "więc"... ^^

Tak poza tym, proponuję jeszcze wprowadzić w Kwasowej Grocie dobre wychowanie i zabronić emotikony ":P", w końcu tylko prostak w czasie rozmowy pokazuje język. ;)

Alamar PW
19 czerwca 2010, 21:41
ENOUGH!!!

Trang Oul PW
20 czerwca 2010, 01:18
Kamixo:
Więc Tarnoobie, zdecyduj czy chcesz być elokwentny czy normalny w znaczeniu nie robić nam tutaj kazań rodem z komuny!
Casts Enchanted Hammer and Sickle of Correct Spelling on Kamixo.

Rabican PW
20 czerwca 2010, 02:15
Field:
Ja go ustaliłem i ja, wraz z Rabim, objaśniłem.
Pardon?

Zgadzam się z Tarnoobem.

Goldenraz, lol wut?

Sawyer PW
20 czerwca 2010, 09:42
Trang@
Twój czar na mnie dziwnie działa, w jednej ręce trzymam sierp a w drugiej młot, pójdę potem odnieść to do zbrojowni.

Topic@
Jeżeli Tarnoob chce zostać Strażnikiem to powodzenia, ale już widzę jak któryś z użytkowników używa emotikona, wtedy Tarnoob rzuca Past Simple Fist który zamienia
użytkownika w czasownik z dwiema nogami.




Dragonar PW
20 czerwca 2010, 12:47
Reasumując: OFFTOP!

AmiDaDeer PW
20 czerwca 2010, 13:01

Field PW
20 czerwca 2010, 13:32
Ja tylko ciekaw jestem, kiedy zauważy to Smok.

Bo Łasic się dobrze bawi :P

Alamar PW
20 czerwca 2010, 13:35
Widocznie objadł się konserwami rycerskimi i nie jest spieszno mu do nowego posiłku. :P

Trang Oul PW
20 czerwca 2010, 14:08
Kamixo:
Jeżeli Tarnoob chce zostać Strażnikiem to powodzenia
Może lepiej na prezydenta?

EDIT: Chciałeś napisać "wybiórcza"?

vinius PW
20 czerwca 2010, 19:31
Żandarm Vinius wkracza do akcji! Cisza ma być! Wyborcza! Do tawerny z takimi pierdołami, bo to nie ma żadnego związku z celem istnienia komnaty :P.

AmiDaDeer PW
20 czerwca 2010, 19:39
Owszem ma.

Tylko nie wiem, jaki.

Trith PW
20 czerwca 2010, 19:43
Pozwalając sobie na mały offtopic... Jakie chciałbym zmiany na forum? Cóż... Praktycznie nie widzę potrzeby zmieniania czegokolwiek, ale jak coś sensownego przyjdzie mi do głowy, to dam znać.

Acid Dragon PW
20 czerwca 2010, 23:30
Bleh - wyjechać nawet na dwa dni nie można...

Choć w sumie to zabawne... Ja jeden wiem co w tym Skarbcu siedzi, ile czasu mi to zabrało, ile rozwiązań programistycznych tam użyłem i ile się przy tym nauczyłem (a także ile wciąż mi brakuje do tzw. "profesjonalizmu"). Obiektowo napisany kod, zwalidowany, z wykorzystaniem Javascript, Ajaxa, elementów CSS 3.0, DOM, administracja, nawigacja, statystyki, baza, upload, download, grafiki PSP, te pieprzone standardy W3, że o grze już nie wspomnę...

... a dyskusja sprowadza się do "kardynalnego błędu" sprzed pięciu lat z moim własnym nickiem i odmieniania skrótowców :P.

No cóż... to tylko pokazuje jak różne mogą być priorytety ludzi ;P.

Dalerius PW
31 sierpnia 2010, 11:27
Prywatne Wiadomości by się przydały.

Alamar PW
31 sierpnia 2010, 14:33
Qui 2006-09-12:
Zrobię wysyłanie prywatnych wiadomości i będzie spokój.
:P

Dalerius PW
31 sierpnia 2010, 16:57
No coś nie zauważyłem. Gdzie można wysyłać?
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel