Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Aktywacja Strażników
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Ginden PW
23 lipca 2007, 15:56
Ma ktoś pomysł kto zostanie nowym :( Strażnikiem Podziemnej Tawerny?

Acid Dragon PW
23 lipca 2007, 16:51
Póki co, niech się ten "ktoś" nie odzywa - do wyjaśnienia sprawy co najmniej. A potem niech "ktoś" przeczyta Konstytucję i Ustrój odnośnie tytułu Strażnika.

Acid Dragon PW
24 lipca 2007, 19:27
Stało się - zgodnie z wolą Królowej, przyjąłem jej dymisję.

Tawerna z pewnością jednak potrzebuje Strażnika, więc mam nadzieję, że w czasie niedługim uda się znaleźć godnego jej następcę.

Przypominam jednocześnie, że zgodnie z Konstytucją tytuł Strażnika przyznawany jest przez Starożytnych. Prawo do ubiegania się o ten tytuł ma każdy kandydat spełniający warunki, lecz zgodnie z Ustrojem Groty, zdanie Strażników w tak ważnych sprawach liczy się tu szczególnie. Myślę też, że zaskoczeniem nie będzie stwierdzenie, że ewentualna nominacja następcy udzielona przez samą Królową będzie miała pierwszeństwo.

Trang Oul PW
26 lipca 2007, 13:21
Uważam, że Królowa powinna otrzymać tytuł Honorowego Strażnika. Wiele zrobiła dla Groty i zasłużyła na ten tytuł.

Ginden PW
26 lipca 2007, 13:31
Crusader: nie masz nawet na to liczyć. Obiektywnie to powinieneś być wymazany. Ja proponuję Rabicana.

Sheensherr PW
26 lipca 2007, 14:38
Także chciałem zgłosić się do roli Strażnika w Tawernie. Zapewne nie mam za dużych szans, ale starałbym się wywiązywać z obowiązków strażnika ;).


Acid Dragon PW
26 lipca 2007, 15:00
Przypominam:

"1. Zasady awansu na Strażnika [...]:
a) Tytuł Strażnika przydzielany jest przez Starożytnych (zgłaszających nominacje) ze Smoczym Władcą na czele;
b) Strażnikiem może zostać osoba godna zaufania, obowiązkowa i aktywna w komnatach forum, jednocześnie bardzo dbająca o styl i poprawność wypowiedzi, jak też wyrażająca troskę o ogólny porządek w komnacie, której Strażnikiem chce zostać;
c) Kandydat musi być osobą niekaraną w procesie jawnym lub niejawnym, za wyjątkiem sytuacji, w której skazany zostałby w pełni zrehabilitowany przez Smocze Zgromadzenie Starożytnych;
d) Kandydat powinien być częścią społeczności Groty wystarczająco długo, by móc orzec o jego obowiązkowości, zaufaniu doń, etc. lub też (o ile to możliwe) udowodnić to w inny sposób (np. poprzez wyczerpującą rekomendację od innego Strażnika lub Starożytnego);"

Nemomon PW
26 lipca 2007, 15:16
Co prawda nominować siebie nie mogę, ponieważ tą tylko możliwość mają Starożytni, ale mogę oznajmić tu i ówdzie, że też będę rzetelnie spełniał warunki Strażnika.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
26 lipca 2007, 18:54
Uważam, że Rabican byłby najlepszym kandydatem, wszyscy wiemy o przyjaźni, jaka łączyła Katarzynę z owym Strażnikiem, sądzę, iż pragnęła, by to On Ją zastąpił.

Ginden PW
26 lipca 2007, 19:43
Tylko są dwa problemy:
* Rabican odzywa się ostatnio rzadko (najpewniej ma mało czasu)
* Nie wiemy czy się zgodzi

Field PW
26 lipca 2007, 20:04
Drugi to nie problem, bo Acid może go zapytać.
Pierwszy faktycznie istnieje. Chociaż też jestem za Rabicanem.

Lord Pawello PW
26 lipca 2007, 20:24
Ja również jestem za Rabicanem, choć mój głos pewnie nie jest zbyt ważny, bo jestem raczej mało znany na forum ;)

vinius PW
26 lipca 2007, 20:44
Ja się nie wypowiadam, ale szczerze mówiąc, to można by porozstawiać ze strażników tam, gdzie jest po dwóch.

Kreator PW
27 lipca 2007, 04:30
Nie wiem czy przypadkiem nie zrobię Koledze niedźwiedziej przysługi ;), ale na stanowisko strażnika Tawerny zgłaszam Tranga. Jest kulturalny, dba o pisownie, zna się zarówno na Herosach jak i na M&M.
Ewentualnie myślę, że Viktoriusz też jest dobrym kandydatem, choć o jego wiedzy na temat M&M nic mi nie wiadomo.
A może Qui, tak rzadko ma okazję z nami porozmawiać.

Ginden PW
27 lipca 2007, 08:56
Trang jest już Strażnikiem dwóch komnat. Co za dużo to nie zdrowo. Chociaż najlepiej, by samo Smocze Zgromadzenie wybrało osobę.

Trang Oul PW
27 lipca 2007, 09:28
Kreatorze, proszę... Stary, ponury, wrogo nastawiony do każdego przybysza do każdego lisz jako karczmarz?

Ginden PW
27 lipca 2007, 09:40
A jest tu jeszcze ktoś przyjaźnie nastawiony do przybyszów?
Ale "niedługo"™ wszystko poprawimy.

vinius PW
27 lipca 2007, 11:06
Proponuję całkowicie oczyścić tą stronę i decyzję zostawić wyłącznie Strażnikom i Smoczemu Władcy. Tyle w tej kwestii.

Kreator PW
27 lipca 2007, 13:04
Jak spam to spam ;), rzeczywiście Trang ma już dużo obowiązków, więc może Vinius?
Tylko obawiam się, że skończyło by się to udowadnianiem każdemu nowo przybyłemu o wyższości KB nad innymi tytułami ;).

MCaleb PW
27 lipca 2007, 15:21
Miałem się nie odzywać, ale cóż, tak wyszło.
Zamiast nominować siebie wzajemnie nie lepiej cicho siedzieć i poczekać aż ktoś sam się zgłosi? Bo co z tego, że ktoś uzyska poparcie całej Groty, jak nie będzie chciał być Strażnikiem? Zmusicie go, bo się nadaje?
Reasumując - w tym temacie powinni się zgłaszać tylko ci, co chcą zostać Strażnikiem (w tym przypadku Tawerny), a nie ci, co wysuwają kandydatury tych, co nawet o tym nie wiedzą.

Popieraniem lub odrzucaniem kandydatów zajmą się Starożytni i ewentualnie Strażnicy (jeżeli zajdzie taka potrzeba).

Miłego przesilenia snu nocy ziomowej życzył
MC
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Aktywacja Strażników

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel