Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Teorie szalone o_O
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Crazy-AK47 PW
15 kwietnia, 21:13
Teoria:
Ashan jest światem zrodzonym ze związku kazirodczego między Ashą i Urgashem. Wojny Krwawego Zaćmienia to wojny o alimenty sześciorga dzieci Ashy z Urgashem.
Gdyż z kim Asha złożyła jaja, jak były to dwa jedyne smoki zrodzone z jednego jaja?

Pozdrawiam Norbiego, któremu zniszczyłem światopogląd Ashanu

Hayven PW
16 kwietnia, 12:49
A gdzie się w twojej teorii mieści Sześciu Panów Demonów (czy jak tam się oni nazywali), którzy o ile dobrze pamiętam według Kompendium stanowili Urgashową antytezę Sześciu Smoków?

Kastore PW
16 kwietnia, 15:36
Może Urgash ich stworzył magią. Ta teoria z kazirodztwem ma sens, jeśli te smoki wykluły się z jaj.

Hayven PW
16 kwietnia, 20:51
Ale wtedy nie ma symetrii, bo Smoki mają dwoje rodziców, a demony tylko Urgasha.

Kastore PW
16 kwietnia, 22:20
Ja bym powiedział, że ma to sens, ponieważ, jeżeli smoki urodziły się naturalną metodą, to wiadomo, że wybiorą różne ścieżki życiowe, a jeżeli zostały celowo stworzone, to jest bardziej zrozumiałe, że każdy z nich okazał się antytezą zwykłych smoków.

Major Disaster PW
17 kwietnia, 10:28
Według mnie Asha była z Fafnirem Ojcem Smoków który pożucił ją
dla Mutare Drake nowej matki smoków i poleciał na Mesalie.
Potem poleciał na Ziemie i zginął dlatego to mężczyźni
ludzi na Ziemi giną na wojnach.
Jeśli chodzi o Urgasha to według mnie obojniak bo za coś w
końcu wsadzili go do piekła.

Nicolai PW
17 kwietnia, 11:15
Crazy:
Gdyż z kim Asha złożyła jaja, jak były to dwa jedyne smoki zrodzone z jednego jaja?
Partenogeza? Warany z Komodo potrafią w dzieworództwo, więc czemu nie trochę większy waran ze skrzydłami? Poza tym Asha stworzyła bez niczyjej pomocy Świat i śmiertelników, więc po co jej Urgash do zniesienia jaj? Żeby go zamknąć w Sheoghu za niepłacenie alimentów?

Kastore PW
17 kwietnia, 11:26
Nicolai:
Partenogeza?
Wtedy smoki musiałyby być klonami Ashy. Nie wiem, jak to działa dokładnie, bo się na tym nie znam i z partenogenezy nie wyjdzie idealny klon, ale jednak większe odchyły są bardzo rzadkie, np. dzieci z partenogenezy bardzo rzadko mają różną płeć, najczęściej są to tylko samice, albo u ptaków tylko samce.
Nicolai:
po co jej Urgash do zniesienia jaj? Żeby go zamknąć w Sheoghu za niepłacenie alimentów?
Dobra teoria.

Edit:
Zmusiłem się do przeczytania bełkotu Majora:
Major Disaster:
Jeśli chodzi o Urgasha to według mnie obojniak bo za coś w końcu wsadzili go do piekła.
o_o

Szaman PW
17 kwietnia, 19:58
Kastore:
Zmusiłem się do przeczytania bełkotu Majora:
We all know who is this individual:)

Nicolai PW
17 kwietnia, 20:56
Kastore:
Wtedy smoki musiałyby być klonami Ashy.
Partenogeneza z dodatkiem magii :P

Kastore:
Nie wiem, jak to działa dokładnie, bo się na tym nie znam i z partenogenezy nie wyjdzie idealny klon, ale jednak większe odchyły są bardzo rzadkie, np. dzieci z partenogenezy bardzo rzadko mają różną płeć, najczęściej są to tylko samice, albo u ptaków tylko samce.
U pszczół też tylko samce, ale one są haploidalne. W każdym razie pomijając mutacje to tak, DNA siłą rzeczy musi być zgodne z tym matki. Acz nie zawsze tak determinuje się płeć. U krokodyli zależy od temperatury inkubacji.

Kastore:
Dobra teoria.
Dziękuję ;)

Kastore:
Zmusiłem się do przeczytania bełkotu Majora: (...)
Podziwiam :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: Teorie szalone o_O

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel