Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86

Kastore PW
26 marca, 18:35
Edukacji, Nauk i Sztuki*

Tarnoob PW
30 marca, 16:44
Z okazji Wielkanocy życzę wszystkim końca przeludnienia. Oby przy świątecznym stole nie zabrakło minuty ciszy w intencji jej ofiar.

Kammer PW
30 marca, 19:02
???

Co ma piernik do wiatraka? Oprócz mąki, tej samej ilości liter i położenia i oraz k w tym samym miejscu.

Kastore PW
30 marca, 20:07
Wielkanoc jest dosłownie o tym, że człowiek umiera, czyli zmniejsza przeludnienie, a potem wstaje z grobu, czyli zwiększa przeludnienie.

Hayven PW
31 marca, 11:44
Kammer:
Co ma piernik do wiatraka?

Może to pociągnięcie linii bożonarodzeniowej o radykalnym konsumpcjonizmie?

...albo nawiązanie do wiosenno-wielkanocnej symboliki płodności i prokreacji (kurczęta, zające).

Bajan PW
31 marca, 13:44
A ja przekornie życzę w te święta dużo cimcirimci, po którym na następną Wielkanoc będzie was więcej.

Dydzio PW
31 marca, 13:52
Tarnoob:
Z okazji Wielkanocy życzę wszystkim końca przeludnienia. Oby przy świątecznym stole nie zabrakło minuty ciszy w intencji jej ofiar.

https://imgur.com/a/tIVi50G

Szaman PW
31 marca, 15:07
Dydzio:
Może już jestem starym boomerem/milenialsem (Boże, kto wymyślił te pojęcia!?), ale kompletnie nie pojmuje tego obrazka ;)

Nicolai PW
1 kwietnia, 12:28
Tarnoob:
Z okazji Wielkanocy życzę wszystkim końca przeludnienia. Oby przy świątecznym stole nie zabrakło minuty ciszy w intencji jej ofiar.
To ja od siebie dorzucę życzenia wyleczenia się z obsesji ;)

Tarnoob PW
1 kwietnia, 15:34
Wspominanie o czymś raz do roku to już obsesja? Ludzie oglądający raz do roku „Znachora” też mają obsesję?

Bajan PW
2 kwietnia, 13:41
Jak leci "Znachor" to siadasz z rodziną, płaczecie na scenie w Sądzie i macie super święta, czyli dokładnie odwrotnie jak ktoś przestrzega przed rozmnażaniem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel