Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85

RustDragon PW
1 lutego, 08:40
No przydałby się taki baśniowy zamek jednostki żaby,baśniowy smok :P

Adams PW
1 lutego, 19:24
Zatem cała nadzieja w Dream Teamie tworzącym "Day of Reckoning". ;)

Belegor PW
2 lutego, 23:50
Nie liczyłbym na to.

Co do planó Hota- najważniejszy jest balans po wprowadzeniu nowych elementów i dokończenie kampanii. Potem jeśli będą chcieli, to może zaczną pracę nad nowym miastem.

A Ci co sobie życzą baśniowy zamek- chcesz nowe miasto, to je zrób.

Ja tam się zadowalam tym, co dostaję, zwłaszcza, że za to nie trzeba płacić.

kubawaleczny PW
3 lutego, 12:28
Nie ma to jak gdybać i mówić, że mi się podoba a jak nie to se sam zrób.

A tak już w temacie ciekawe czy twórcy Hota ogólnie jeszcze coś planują jakieś jednostki neutralne dodać?

avatar PW
3 lutego, 13:18
HotA devsi od lat są lakoniczni w wypowiedziach i spoilerach. Wszystko, co wiadomo na dzień dzisiejszy to to, że patch 1.7.0 nie jest ostatnim. Czy się rozwój skończy na 1.7.1 czy na 1.8.0 i co w nim będzie - nie wiadomo i pewnie długo nie będzie wiaodmo.

Kammer PW
3 lutego, 13:52
Mam tak z 96% pewności, że zapowiadali, że kolejne, za co się wezmą, to rebalans skilli.

Riccardo PW
3 lutego, 13:57
they stated that they have many projects in mind and that they were confident of completing them, so I believe and hope that HotA will last a very long time

Kastore PW
3 lutego, 15:33
Jak im się nie znudzi, to będą robić. Może powstawało w bólach, ale ja na przykład lubię ból, bo im więcej bólu przejdę przy programowaniu albo pisaniu muzyki, tym bardziej czuję się potem jak Budda Pokonujący Wszystkie Przeszkody, kiedy projekt zaczyna działać.

Fandor PW
19 marca, 20:14
Trochę odkopię temat, ale nie spodziewałbym się w perspektywie kilku najbliższych lat, żadnej zapowiedzi nowego miasta od HotA. Nawet, jeżeli HotA Crew zdecyduje się podjąć wysiłku pracy nad kolejnym tak dużym projektem, to zapewne będą woleli uniknąć kolejnych kontrowersji czy oczekiwań od ludzi.

Co do gdybania, jakie miasto mogłoby być następne, to myślę, że nie będzie to żadne z miast, nad którymi pracowali wcześniej, myślę, że zarówno może stać za tym jakaś niechęć do pracy nad czymś co już było częściowo gotowe, ale przepadło, może kwestia, że przez lata team na tyle mocno się zmienił, że ludzie chcą pracować nad czymś własnym, nie nad spadkiem po poprzednikach, lub po prostu zwykłe niezadowolenie z tamtych koncepcji i szukanie nowych wyzwań. W końcu samo podjęcie tematu Factory było zaskoczeniem.

Nie zdziwię się jednak, jak niestety okaże się, że nowe miasto będzie mieć większy lub mniejszy motyw ludzki. Czy będą to wikingowie, fanatycy, jakieś plemiona z dalekiej dżungli, inna cywilizacja czy coś kompletnie innego, to raczej będą mieli mniejszy lub większy wpływ na kształt następnego miasta, bo HotA Crew niestety bardzo lubią opierać swoje miasta na ludziach.

Zanim jednak się zabiorą za kolejne miasto, a tym bardziej zanim ogłoszą, że nad nim pracując nie mówiąc o wydaniu (gdzie zawsze jest szansa, że na każdym z tych etapów team się rozsypie bez dużego projektu, cementującego ich wspólnie) to myślę, że tak jak pisał wcześniej Kammer, skupią się przede wszystkim nad poprawkami do balansu i dalszym rozwojem multi i potencjału do sprawiedliwej gry przeciwko innym graczom. W końcu nowe miasto zawsze zaburza te sprawy, a nawet po poprzednich poprawkach zawartych w HotA wciąż nie było idealnie w kwestii samych elementów z oryginału, nie mówiąc o tych, które sami dodali (ja dalej uważam, że HotA ma trochę problem, że ich nowa zawartość jest trochę mocniejsza od oryginalnej).

Kammer PW
6 kwietnia, 19:22
Wyszła HotA 1.7.1.

Mirror Groty: https://www.vault.acidcave.net/file.php?id=645
Changelog: https://download.h3hota.com/upd/changelogs/eng.txt
Nius: incoming
Hotel: Trivago

Kastore PW
7 kwietnia, 16:59
Pustynne podziemie:


Przetestowałem ile terenów ma wersje podziemną, bo nie pamiętałem i na razie niewiele, bo tylko lawowy, pustynny i defaultowy podziemny z oryginalnej gry. Żaden inny nie ma wersji podziemnej, a defaultowy podziemny teren nie ma wersji na powierzchni.

Tereny specjalne niczym się nie różnią pod ziemią i nad ziemią, a szkoda, bo chciałbym zobaczyć podziemne chmury.

Bajan PW
7 kwietnia, 18:28
A więc tak to wygląda: inaczej trochę to sobie wyobrażałem, ale wyszło z klasą, lekko mrocznie, czyli tak jak powinno być w podziemiach. Bardzo mi się zawsze podobał ten koncept na podziemne tereny i czekałem na kolejny, bo to nie aż tak wiele roboty, ale daje sporo immersji. Teraz czekam na wariant lodowy oraz bagienny.

Tarnoob PW
11 kwietnia, 00:34
Bardzo podobają mi się te pustynne schody i przypominają mi o Might and Magic VI, konkretniej o mapie Dragonsand. Jeśli HotA będzie robić trzecie miasto (łącznie dwunaste), to moim zdaniem mogłoby być właśnie pustynno-egipskie. To wydaje mi się całkiem prawdopodobne, bo:

1) tak nawiązanoby do jednego z pierwszych fanowskich projektów miast, czyli Bastionu / Pawilonu (dostępnego na VCMI), a Cove i Factory były czymś podobnym;

2) tak nawiązanoby do MM6 i pośrednio Heroes VII – gdzie Twierdza jest pustynna – a załoga HotA to uwielbia; Factory nawiązuje nie tylko do H2, H4, H7 i MM8, ale nawet do niszy jak Crusaders, Warriors i Legends;

3) HotA chyba dąży do tego, żeby każdy teren miał swoje miasto i odwrotnie – Cove było wodne, potem zrobiono wyżyny (ang. Highlands) do Wrót Żywiołów, a potem Factory do kanionu. Piaski to chyba ostatni teren bez miasta.

Droopy PW
11 kwietnia, 08:39
Ja myślę że następnym krokiem i zarazem pewnym będzie kampania fabularna Forge i jego przywrócenie

Wiadomo że Kastore zaprosił Fryderyka do odtworzenia Kuźni. Wątpię aby dodali nowe miasto Forge typowo pod kampanię. Co oczywiście bardzo bym chciał ale natłok pracy jest ogromny w tym. Myślę że dodadzą jednostki neutralne w temacie Forge do kampanii.
Gobliny ?
Pyro jako kontra dla mechaniczki
Rozwinięty bardziej Gunslinger ?
Ciekawy jestem co będzie z Forge i jak to rozwiążą

Kastore PW
11 kwietnia, 15:14
Też bym chciał egipskie miasto potencjalnie, ale musieliby wprowadzić teren pustynny z H2, bo piasek jest używany na multi jako ogólnie neutralny teren, a na mapach częściej jako plaża, niż pustynia (zresztą są na nim jakieś zasuszone wodorosty (i pęknięcia w ziemi, które może są na jakiejś plaży, ale raczej nie na pustyni)).

Chciałbym też miasto zegarów, ale to nieodpowiedni czas na tę konwersację.

Droopy:
kampania fabularna Forge i jego przywrócenie
Factory to Forge. Może jak technologia AI będzie bardziej rozwinięta, to będzie się dało szybko stworzyć Forge Forge jako bossa kampanii, ale na razie sądzę, że jak zrobili Forge, ale lżejsze, to nie będą zainteresowani robieniem Forge, ale cięższe.

Riccardo PW
11 kwietnia, 19:53
in my opinion, there will be a new city already with the HotA 2.0 version,I would like an aerial city that connects with the insertion of airships,perhaps Roccaforte:https://heroes3towns.com/?town=citadel&page=buildings

Droopy PW
11 kwietnia, 21:39
Sami potwierdzili że pociągną Fabule dalej z AB oryginalnego i przywrócenia Forge misja 4 to potwierdza. Co i jak pozostanie dodane z Forge pozostanie kwestia otwarta jak i cala Fabuła

Riccardo PW
11 kwietnia, 22:08
they have said several times that Forge City is not in their plans, it was being developed partially privately by a team member,so Forge will never appear in HotA

Kastore PW
11 kwietnia, 23:38
Droopy:
Sami potwierdzili że pociągną Fabule dalej z AB oryginalnego
Gdzie i kiedy i co dokładnie mówili?

Droopy PW
12 kwietnia, 08:08
https://forum.df2.ru/index.php?showtopic=39408&st=1500


Proszę bardzo post don ko
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel