Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Karcianka w Uniwersum M&M
komnata: Jarmark Cudów

Zachari PW
7 czerwca 2022, 14:21
Nazwa tematu może lekko na wyrost, ale już tłumaczę. Ostatnio z nudów (a raczej w ucieczce przed nauką na sesje i udawaniu, że robię coś produktywnego) zacząłem sobie rysować arty z M&M a głównie heroesów trójki, i tak powstało sobie kilka poniższych artów w formie kart, a że zawsze marzyło mi się zrobić kiedyś w życiu karciankę to pewnie jeszcze chwilę będę to kontynuować, ale tak jak mówiłem, nazwa tematu jest na lekko przesadzona (chociaż kto wie...) więc wszelkie rozważania na temat mechanik itp. zachowam raczej dla siebie. Patrząc na to, że „gra” raczej nigdy światła dziennego nie ujrzy, więc temat ten traktujcie raczej bardziej jako sekcję amatorskich spójnych stylistycznie fanartów. I kilka przykładów:







A także rewersy frakcji (One są bardziej przykładowe bo będę je poprawiał grafiką wektorową):









PS: Chciałbym je wstawić w jakimś mniejszym formacie, ale nie wiem czy na grocie da się jakoś zmienić wyświetlanie.




AquaInferus PW
7 czerwca 2022, 15:02
Wrażenie wow, ale nie będziesz miał problemów z powodu praw do marki ?? Bo wież był różne karcianki w uniwersum czy to samodzielne gry, czy serii M&M.
Gra będzie Komputerowa czy fizyczna ostatnia frakcja kara za bardzo przypomina logo Morrowinda, czy skyrim jak patrze na karty Fajne prace

Hayven PW
7 czerwca 2022, 17:38
Jak na razie to są arty, i to niech wystarczy :) Pierwsze propozycje całkiem-całkiem; czekam na więcej!

Yaaqob PW
8 czerwca 2022, 12:19
Sam kiedyś myślałem o karciance H3 w stylu "Magic: The Gathering" czy "Pokemon TCG". ;-)
Powodzenia! :-)
temat: Karcianka w Uniwersum M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel