Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Doom of Might and Magic
komnata: Podziemna Tawerna

Andruids PW
24 grudnia 2018, 14:50
A takie jaja widzieliście?


Kastore PW
24 grudnia 2018, 15:03
Połączenie jednej z najlepszych gier ever z Might and Magic. <3
Ale serio, ten mod jest na razie trochę nudny.

Szaman PW
24 grudnia 2018, 15:45
Nudne!? Bluźnisz bracie kastorze. Jak projekt się uda, to będzie lepsze, niż cokolwiek Ubisoft z marką MM zrobiła! To przebija Dark Messiach i MM10 jednym pchnięciem! Toż to powinno być pełnoprawnym produktem sprzedawanym na steamie :D

Mam nadzieje, że projekt wypali, wszytko tu cudnie wygląda:)

Kastore PW
24 grudnia 2018, 16:22
WTF? Rozumiem, że nigdy w życiu nie grałeś w żadne mody do Dooma ani w żadnego innego FPS-a 2.5D.

Bahamut PW
24 grudnia 2018, 16:57
Gdzie można zdobyć tego moda? Dalby ktoś jakiś link.

Kastore PW
24 grudnia 2018, 17:09
Tak trudno ogarnąć opis filmu? ;)

Acid Dragon PW
24 grudnia 2018, 19:15
Instalacja banalna nie jest (trzeba z trzech źródeł pliki ściągać), ale chyba udało mi się przygotować działającą wersję. Dodałem też wzmiankę na głównej. Enjoy:

https://www.vault.acidcave.net/file.php?id=597

mrocznymag322 PW
24 grudnia 2018, 20:06
Fajne normalnie, WOW WOW WOOWWOWOW. Nie mogę się doczekać wydania pełnej wersji modyfikacji. Ciekawe czy będzie wersja z MM8 i MM6.

Kurek PW
25 grudnia 2018, 12:07
Połączenie marzeń <3

Szaman PW
25 grudnia 2018, 13:55
Kastore:
WTF? Rozumiem, że nigdy w życiu nie grałeś w żadne mody do Dooma ani w żadnego innego FPS-a 2.5D.

Ależ grałem:) Wszystkie części Dooma i jej porty Zdoom, Zendorum, GZdoom. Z modyfikacjami ograniczałem się do map np: Do legendarnego valianta (którego można spokojnie nazwać kolejną częścią dooma 2). Pograłem też trochę w brutal dooma, który średnio mi się spodobał, fenishery były ciekawe ale szybko nudziły, lubiłem podmieniać podmieniać jednostki na mocniejsze, customowe jednostki np: Cacodemona na Cacolicha:) Sumie, tak na oko mam przegrane 500 godzin w klasyki dooma:)

Co do innych gier "spritowych" (2,5D) to Duke Nukem 3D z jego dodatkami oficjalnymi dodatkami (The Birth,Duke in DC, Duke Caribbean: Life's A Beach, Duke: Nuclear Winter i Alien World Order... Nie grałem tylko w Duke Extreme) i kilka nieoficjalnych które gorąco polecam
(polecam Duke Hard i Alien Invasion).

No i Blood 1 z wspaniałą customową kampanie "Death Wish". (która jest nawet lepsza niż oryginalne kampanie).

Więc... "nie ucz ojca dzieci robić":D

Wracając do tematu w takiego Might i Magic na bazie silniku dooma BARDZO chciałbym zagrać... Wręcz jest to marzenie z dzieciństwa moje. Choć klasyczne MM bardzo lubiłem, bo dla mnie to było wręcz magiczne by móc chodzi po świecie z MM niż tylko dowodzić armiami (Heroes). To narzekałem na brak dynamizmu w owych grach. A silnik dooma to wszystko mi daje! (widok broni, zaklęć, większy dynamizm itp). Autor moda mógł by się pokusić jeszcze o elementy RPG ale i bez tego to będzie sukces!

Taki Hexen of Might and Magic:)

Kastore PW
25 grudnia 2018, 16:36
Acid Dragon:
Instalacja banalna nie jest
Jest. ;)
Szaman:
Nie grałem tylko w Duke Extreme
Nie warto.
Szaman:
która jest nawet lepsza niż oryginalne kampanie
Jest lepsza niż jakiekolwiek inne kampanie z jakichkolwiek innych FPS-ów 2.5D. :P
Szaman:
nie ucz ojca dzieci robić
Chyba syna. B-)
Szaman:
Taki Hexen of Might and Magic:)
Hexen był lichy. I mam wrażenie, że na razie ten mod to biedniejszy Hexen.

J. M. Sower PW
26 grudnia 2018, 11:31
Ciekawy projekt. Taki trochę archaiczny Dark Messiah. ;) Swoją drogą to ciekawie jest oglądać tekstury otoczenia z MM w takim trochę lepszym oświetleniu. Fajnie gdyby udało się komuś trochę podrasować pod tym kątem silnik MM (tak, wiem, marzenie ściętej głowy). A z tego co wyczytałem, to autor pragnie dodać elementy RPG, więc z czasem może się zrobić ciekawie. ;)

Kastore PW
26 grudnia 2018, 12:42
To Dark Messiah jest archaicznym FPS-em 2.5D.

Bahamut PW
26 grudnia 2018, 16:53
Chyba sobie wypróbuję tego moda.

Żmijec PW
30 grudnia 2018, 12:35
https://youtu.be/z9wwk2r94pc

To będzie coś więcej niż tylko podmiana grafik

Andruids PW
30 grudnia 2018, 17:50
Czy to możliwe? Czy w końcu, po tylu latach, doczekamy się godnego następcy serii Might and Magic?

J. M. Sower PW
30 grudnia 2018, 20:43
Nie powiedziałbym, że następcy. Raczej może być z tego ciekawy spin-off. Mimo wszystko, nie spodziewałbym się mechaniki tak rozbudowanej jak w MM. Jak na fanowską robotę bodajże jednego człowieka to naprawdę ogrom pracy, a modyfikując MM zdążyłem zauważyć jak wiele elementów składa się na tą grę.

Kastore PW
30 grudnia 2018, 22:21
Ziomy, ale naprawdę nic nie wskazuje na to, że autor umie robić ciekawe gry na silniku Dooma. Przestańcie siać niepotrzebny hype, bo się zawiedziecie. ;)
temat: Doom of Might and Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel