Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 200 - 201 - 202

MinosKing PW
22 lipca 2013, 17:32
Hm twoja wygląda równie ciekawie i nie gryzie się z tłem miasta ;)

Kuririn PW
22 lipca 2013, 19:47
Jeżeli tak to mamy 2 wersje, one będą w modzie, wystarczy tylko zmiana nazwy i każdy ma to co chce :) nie ma problemu :P

Co do linku z jednostkami to: wszystkie jednostki mam na kompie :P do pliku tekstowego w nim zawarty który odwołuje się za ul. siedliska wampirów to, on nic nie zmienia (zwykła kolorowanka) a cały oryginalny def ma ok 30 klatek wiec... Stanowczo NIE pasuje.

MinosKing PW
22 lipca 2013, 20:13
Tak wiem kuririn, lecz można by to wykorzystać do ul. tych Wampirków kolorystyka okej nic nowego ale ja mam na myśli heh małą przeróbkę kosmetyczną coś jak przy tym ul. do Kościaków czy Lisz. Co do Jeźdźca Apokalipsy zmienić mu można lekko hełm na inny lub coś do niego dodać do tego hm ostrze skropić np. trucizną no i może dodać niewielką regenerację zdrowia ;) ale to tylko sam pomysł Witchking z tego co mi wiadomo jest dobrym moderatorem ale nie chcę by na niego naciskano. Ja zaś nie znam się na tym ale same pomysły to też zawsze coś :P

Kuririn PW
23 lipca 2013, 12:07
Nocropolia po raz kolejny.

Screen:

1)


2)


Siedlisko wampirów. Czy ktoś zauważy różnice?

Drwal PW
23 lipca 2013, 12:14
Sam budynek wygląda dobrze, ten nietoperz widoczny, wszystko dobrze pasuje. Gorzej niestety w ekranie miasta, gdzie po prostu zlewa się z tłem. Mam nadziej, że screan zepsuł trochę jakość i w grze jest to lepiej widoczne. ;)

MinosKing PW
23 lipca 2013, 12:32
Hm nie sądzę w grze troszkę słabo widoczny będzie ten obiekt a zwłaszcza gdy jest tak niewielki. Ale sam pomysł nawet ciekawy :P

Edit: Bym by zapomniał a gdy by do ul. budynku dodać nietoperze wylatujące lub wlatujące do okien tego budynku zamiast tego koguta na daszku ;)

Kuririn PW
23 lipca 2013, 12:47
Koguta? A widziałeś animacje całego budynku?

MinosKing PW
23 lipca 2013, 12:57
Jaką animację całego budynku jeśli można zapytać?

Kuririn PW
23 lipca 2013, 13:11
Siedlisko wampirów :D tam nietoperki latają sobie :) po co robić coś, jak to coś już jest:)

MinosKing PW
23 lipca 2013, 13:18
Kuririn nie chciałem ciebie urazić z tym kogutem, heh bo dla mnie to tak wygląda ten obiekt na dachu. A i bym by zapomniał ciekawe ul. budynki dla Upiorów, Arcylisz i Zombie bardzo dobrze wyglądają, lecz czy do drugiego ul. budynku Upiorów mógł byś dodać coś jak wichry dusz zamiast tych małych duszków wtedy wyglądało by to o wiele lepiej i poważniej troszkę niż obecny stan tej budowli.

Nerevar PW
23 lipca 2013, 13:30
Może poeksperymentuj z kolorem nietoperka? Jakiś szkarłat czy inna biel? Obecny zdecydowanie zbyt się zlewa z tłem (a przynajmniej tak to na screenie wygląda).

Kastore PW
23 lipca 2013, 13:32
Też byłbym za jakimś odcieniem czerwieni, zwłaszcza, że cały nowy ekran Nekropolii staje się coraz czerwieńszy.

MinosKing PW
23 lipca 2013, 13:37
Hm a co byście powiedzieli na Fontannę Krwi coś jak w Homm IV oczywiście mowa tutaj o tym ul. Dworku Wampirów.

PS.: Nie zauważyłem tego obiektu za Dworkiem heh czy to ul. dla Upiornego Smoka?

Edit: Chciał bym coś dodać na temat tego tematu w sprawie statystyk dla Lisza i Gryfa: http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1974&page=13

Królowa Lisz -> drugie ul. Jednostki 5 Poziomu. <Arcylisz>:

AT:14
OB:12
S.Obr.:12-17
Szybk.:7
Wytrz.:40
Strz.:24
Koszt: 700 Złota,
Info.: Nieumarły. Strzał obejmuje wszystkie żywe jednostki dookoła celu, Raz na bitwę może Reanimować sojuszniczą jednostkę.

Imperialny Gryf/Gryf Bojowy -> drugie ul. Jednostki 3 Poziomu. <Królewski Gryf>:

AT:10
OB:11
S.Obr.:4-7
Szybk.:9
Wytrz.:30
Koszt: 320 Złota,
Info.: Nieograniczony kontratak, Podwójny atak lub Blok kontrataku wroga.

Dodam też że nazwy są przykładowe, bo nie wiem jakie macie już dla nich nazwy w waszych planach.

Kuririn PW
23 lipca 2013, 15:04
Lekka czerwień.



Prosiłbym o statystyki ul wampira i umiejętności specjalne.

Cytat:
PS.: Nie zauważyłem tego obiektu za Dworkiem heh czy to ul. dla Upiornego Smoka?

Tak,to jest ul. 7 na 8 poziom. Tam jest fontanna krwi :D

Zostało tylko zrobić budynek rycerza mroku, plik HALLNECR.DEF i nekropolia jest w całości.

MinosKing PW
23 lipca 2013, 15:14
Bardzo ładnie teraz to wygląda ;) Kuririn zgodnie z prośbą:

Książe Wampirów/Nosferatu -> drugie ul. Jednostki 4 Poziomu. <Lord Wampirów>:

AT:12
OB:12
S.Obr.:6-10
Szybk.:9
Wytrz.:40
Przyr.: bez zmian -> domyślnie: +8
Koszt:620 Złota,
Info.: Nieumarły. Brak kontrataku wroga. Wysysa punkty życia z żywych stworzeń. Dodatkowo jego atak ma 25% szansy na Osłabia przeciwnika zmniejszając mu (-15% do ataku i obrony na dwie tury).

Nowa umiejętność to także przykład jak w przypadku ul. Gryfa oraz Lisza.

Kuririn PW
29 lipca 2013, 14:16
No to nekropolia prawie w całej okazałości,(brak pomyslu na siedlisko lvl 6 jak i dafa jednostki z tym właśnie lvl.

Screen:

Zamek:


Kapitol:

Hayven PW
29 lipca 2013, 14:34
Co jest tam za tego szkieleta? :D

Odnośnie ulepszenia dla Rycerza Śmierci, to może Czempion Śmierci? Dać mu jakiś taki buzdygan albo młot, w każdym razie coś ciężkiego, czym będzie walił po głowach :P No i może taki czaszkowy hełm, hm?

Kuririn PW
29 lipca 2013, 15:19
Za szkieleta jest kościany łucznik.

Hayven PW
29 lipca 2013, 16:19
A, bo jakiś taki niewidoczny jest ten obrazek na ekranie miasta, który ma go symbolizować (ten po lewej stronie interfejsu) ;)

MinosKing PW
29 lipca 2013, 16:27
Wygląda to bardzo ciekawie nic dodać nic ująć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel