Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Klan DoC temat: Propozycje
komnata: Klan DoC
strona: 1 - 2

Morglin PW
19 maja 2014, 18:52
Kammer:
Wytłumacz, proszę, co takiego prezentują Zwłoki?
A co takiego prezentuje Kwasowa Grota i jaki ta nazwa ma związek z uniwersum Mocy i Magii?

Mi się ta nazwa (Zwłoki Foki, nie "szantyry tymtyryry" :P) podoba głównie przez jej żartobliwy wydźwięk. Kiedy się ją widzi, to od razu wiadomo, że głównym celem klanu jest przede wszystkim dobra zabawa, a w samym klanie panuje przyjazna i dowcipna atmosfera.

Kammer PW
19 maja 2014, 19:40
Ja rozumiem, że nazwa nie powinna być bardzo poważna, ale dla mnie Zwłoki Foki to już jest przekroczenie granicy dobrego smaku, wkroczenie na grząskie tematy i stanie się groteską.

AmiDaDeer PW
19 maja 2014, 20:03
W takim razie pozwólcie, że wykorzystam tę nazwę do innego projektu. :P

Kammer PW
19 maja 2014, 20:11
Wait, wait. Nie mówię nie, tylko raczej nie. Rozumiem Waszą postawę. lecz wciąż nie jestem w stanie się do niej przekonać.

Dark Dragon PW
19 maja 2014, 23:19
Logo/Nazwę można zawsze wybrać drogą głosowania...

Qui PW
19 maja 2014, 23:25
Przeczytałem "Kwasowe Karty" jako "Kwasowe Karły" (zboczenie grotowe? :P). To byłby najkrócej działający klan ever :P.

Kammer PW
19 maja 2014, 23:58
Dark Dragon:
Logo/Nazwę można zawsze wybrać drogą głosowania...
Nie, nie i jeszcze raz nie. Przede wszystkim niw ufam demokracji. Po drugie takie głosowania mają to do siebie, że wywołują jeszcze więcej chaosu i zamieszania, a ostatecznie mało kto jest zadowolony z ich wyniku. Po trzecie: w Regulaminie wyraźnie jest stwierdzono, iż głos w sprawie decyzji dotyczących klanu mogą udzielać wyłącznie jego członkowie. Jedynym (aktywnym) członkiem jestem ja, więc mielibyśmy 100% za Shantiri Duelists. :P

Qui:
Przeczytałem "Kwasowe Karty" jako "Kwasowe Karły" (zboczenie grotowe? :P). To byłby najkrócej działający klan ever :P.
Przynajmniej nazwa klanu byłaby śmieszna i BARDZO łatwa do zapamiętania. A o to tylko chyba niektórym chodzi. :P

Shreem PW
31 maja 2014, 10:34
Tak sobie przeglądając temat uznałem, że w sumie to fajna rzecz bądź co bądź, to zawsze można pograć z Polakami i dobrze się przy tym pobawić. Mam tylko pytanko odnośnie samej rekrutacji, a właściwie procesu. Nie zauważyłem żadnego działu, w którym można by było złożyć podanko/dyspozycję. Temat z rekrutacją jest dosyć niejasny, czy oznacza to, że w dziale "rekrutacji i listy członków" post pod postem mamy zgłaszać swoje dyspozycje?
Myślę, że bardzo szybko może się z tego zrobić bałagan. Może po prostu dział rekrutacja i tam temat pod tematem oddzielnie każdy by składał chęć przystąpienia do klanu? Poza tym może warto pomyśleć o jakimś wzorcu, np.

1) Nick forum + uplay
2) Elo przed wprowadzeniem BSII - tak w przybliżeniu 1001- 1001+ 1501- itp.
3) Staż w grze
4) Oczekiwania od klanu
5) Parę słów o tak o dodatkowo od siebie (np. wiek, miejscowość itp. może się okaże, że gramy wśród jednej okolicy, a nawet o tym nie wiemy)

Co Wy na to?

Andruids PW
31 maja 2014, 13:08
Klan szuka członków, pisz do lidera to Ci powie "co-i-jak" i najprawdopodobniej od kopa doda : ) Ale temat dotyczący rekrutacji to zasadniczo dobry pomysł. Tyle, że na razie nie było na nic takiego potrzeby, bo trochę posucha ze zgłoszeniami : p Kammer, czemu się nigdzie nie reklamujesz?

Kammer PW
31 maja 2014, 14:11
Cóż, zasadniczo wymagane są wyłącznie nazwy kont w Grocie i na UPlayu. Za rekrutacje powinno posłużyć przesłania mi Hermesa z wymaganymi informacjami.

Informacje o stażu, ELO, poziomie i obecnej randze mogę być przydatne, ale nie będą wpływać na przyjęcie na stopień Adepta. Za to kluczową rolę odegrałyby w przypadku starań o Mędrca i Kapłana.

A oczekiwania można śmiało wpisywać w Propozycje.

Co do dodatkowych informacji, to nie za bardzo widzę potrzebę wymiany takich rzeczy. Ostatecznie mamy grać, nie plotkować o okolicy.

Szczerze mówiąc,to nie mam zbytnio pomysłu, jak niby mamy się reklamować? Obecnie szykuję COŚ i jak toto wypali, to będzie dobrze.
strona: 1 - 2
temat: Propozycje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel