Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37

Hildegust PW
8 kwietnia 2014, 19:46
Czy mam przez to rozumieć, że moich 3 Jezziel właśnie zostało usuniętych z moich kart z powodu nowej wersji gry?

tryt1 PW
8 kwietnia 2014, 19:53
"Czy mam przez to rozumieć, że moich 3 Jezzielów właśnie zostało usuniętych z moich kart z powodu nowej wersji gry? "
Nie zostanie usuniętych. Będziesz mógł nimi grać w formacie "open". W tym formacie będziesz mógł używać wszystkich kart. W formacie "standard", który będzie oficjalnym trybem będzie można grać tylko kartami z base set 2 i dalszych dodatków.


Alamar PW
8 kwietnia 2014, 19:54
Cytat:
Prawdopodobnie mało osób grało Jezzielem/ Jezzielką
Jezziel

Cytat:
Czy mam przez to rozumieć, że moich 3 Jezziel właśnie zostało usuniętych z moich kart z powodu nowej wersji gry?
Nie, karty zostają. Po prostu nie wszystkie karty, które posiadasz, możesz użyć w rozgrywkach Base Setu 2.

Hildegust PW
8 kwietnia 2014, 23:02
Ktoś wie kiedy gra będzie chodzić?

tryt1 PW
9 kwietnia 2014, 00:27
Przerwa techniczna jest zaplanowana do godziny 20.00 Jednak jak to zwykle bywa z dodatkami coś może nie działać jak np sklep :P

jollo PW
10 kwietnia 2014, 18:41
Hej, szybkie pytanko.
Jak to jest z turniejami i obecnymi kartami? Wczoraj mogłem grać szwajcara w trybie open, dziś próbuję uruchomić, a tu zonk, tylko BS2. Ktoś kojarzy jak to jest? Czy to co dwa dni ma być na zmianę? Czy już na stałe BS2?

Fandor PW
10 kwietnia 2014, 21:02
Rozwiązał już ktoś zagadki? Nie mam pomysłu na nie :c

Acid Dragon PW
10 kwietnia 2014, 23:23
W istocie, są trudne, ale da radę rozwiązać.
Ta u Ignatiusa szczególnie wredna - przyznam się, że sam nie wpadłem na rozwiązanie. Trzeba najpierw pomyśleć które karty mogą się przydać w tej walce, a następnie zrobić dokładnie na odwrót i użyć pozostałych :P.

tryt1 PW
11 kwietnia 2014, 02:34
Trzeba będzie poczekać do następnego turnieju to się zobaczy czy po kolei idą wszystkie formaty.

Fandor PW
11 kwietnia 2014, 15:26
Wieczorkiem rozwiązałem dwie które odblokowałem do tej pory, kampanie są jakieś takie nieszczególne. Według mnie każda potyczka kampanii powinna być taką zagadką to było by ciekawiej :)

Alamar PW
13 kwietnia 2014, 08:04
Problem z łamigłówkami jest taki, że trzeba dobrze znać mechanikę gry oraz zastosowanie kart. Idealnym przykładem jest właśnie Igniatus, gdzie dwie takie same karty są nie bez powodu, ale bym się nie domyślił, jak je użyć.

Na szczęście m.in. na YouTubie można znaleźć rozwiązania.

Hayven PW
13 kwietnia 2014, 11:57
Zagadki to świetna rzecz! Zwłaszcza, że takie sytuacje często zdarzają się w prawdziwych pojedynkach - sam mógłbym podać kilka własnych.

Wraz z premierą dodatku pojawił się u mnie problem - wcześniej po włączeniu opcji "Pełny ekran", gra zawsze się uruchamiała w tym trybie, a teraz za każdym razem muszę od nowa zaznaczać tę opcję...

Kammer PW
13 kwietnia 2014, 12:28
Czyli ja jestem jakimś geniuszem taktyki, skoro rozwiązałem pierwsze trzy zagadki w maksymalnie 30 minut każdą?

Pierwsza jest w miarę prosta. Morderczy jest gniew jedynego ocalałego z drużyny.

W drugiej praktycznie od razu można było ściągnąć przeciwnika do 1HP. Kluczowe jest wykombinowanie tego jednego puktu ataku więcej. Wilki to łowcy idealni - nie tylko wiedzą, kiedy atakować, ale również kiedy taktycznym odwrotem wesprzeć resztę stada.

Gdy wymyśliłem rozwiązanie trzeciej roześmiałem się i pomyślałem, że przecież tak się nie da! Ale dało się, ten combos był zaplanowany naprawdę przebiegle. Wielkość bohatera poznaje się po jego zdolności do poświęcenia samego siebie.

Hildegust PW
16 kwietnia 2014, 00:08
MAm takie pytanie, może nie w temacie ale myślę że bardzo proste, więc mam nadzieję że nie rzucicie mnie goblinowi na ołtarz. A nie zdążyliście mnie z pewnością polubić aż tak bardzo, ażeby smoczycy mnie rzucić (smuteczek). A zatem moje pytanko: już po raz 3 dziś wchodzę do tego katalogu, bo smok mi się świeci. A tu post, który już wcześniej przeczytałem. Stąd moje pytanie: co oznacza zielony smok w katalogu głównym, bo wnioskuję że moje rozumowanie że nowe post jest błędne?

Acid Dragon PW
16 kwietnia 2014, 01:30
W istocie, to jest oznaczenie nowych postów, aczkolwiek jest to liczone od ostatniego zalogowania się (choćby automatycznego), więc oznaczenie nie znika automatycznie po odwiedzeniu tematu.

Jeśli jest to dla Ciebie problematyczne, skorzystaj z przycisku "oznacz wszystko jako przeczytane" na górze strony głównej forum.

misioyogi741 PW
20 kwietnia 2014, 00:18
"Rozwiązał już ktoś zagadki? Nie mam pomysłu na nie :c" ja rozwiązałem to link do mojego filmu http://youtu.be/e0iByG6rb_w

Grakus PW
23 kwietnia 2014, 22:17
Zrobiłem przerwę w Duel of Champions, i moje pytanie brzmi: czy dalej opłaca się w to grać? Bo wyszły dodatki, mnóstwo nowych kart, i czy to nie sprawiło że ta gra się sama pogrążyła?

Kammer PW
23 kwietnia 2014, 22:20
Zależy ile masz kart i jaki masz poziom zaawansowania.

Małe - ponoć da się grać, w miarę szybko zdobędziesz karty z BS2 i na nich sklecisz talię.

Średnio - graj na Openie, szkoda nerwów na Standard.

A jak nie masz pieczątek, to zbyt łatwo nie dostaniesz najnowszego dodatku.

Grakus PW
23 kwietnia 2014, 22:32
Czyli nie opłaca mi się grać, bo zanim zbiorę trochę dobrych kart z dodatku, to już wyjdzie nowy :P Dzięki za odpowiedź.

SamickPL PW
27 kwietnia 2014, 16:42
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć coś fajnego na Ariane z kampanii Pięciu Wież? Gram Nekropolis i nie ukrywam, że po tuzinie razy i specjalnie montowanych taliach zaczynam się denerwować, a przecież nie o to chodzi w rozrywce.
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel