Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Co by było, gdyby nie było Rozliczenia?
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3

Żmijec PW
7 sierpnia 2012, 19:38
Też nie lubię piątki. Grałem tylko w demo i bardzo mi się nie spodobało. Jakieś takie wszystko mdłe zwłaszcza elementy 2d kiepsko wyglądają a jak 2d zawodzi graficznie to jest bardzo źle. W Homm V za bardzo zmieniono design. Wygląda jakoś tak, mangowo?

orodreth PW
7 sierpnia 2012, 22:12
Z tą ewakuacją mieszkańców to może Anioły cofnęły się w czasie tak że otworzyły portale dla mieszkańców którzy chcieli się ewakuować.
Ci którzy uwierzyli iż nadejdzie Rozliczenie przeszli na drugą stronę i przeżyli.
Wygląda też na to iż Anioły nie ingerują w wolną wolę istot, tylko im pomagają także nie mogli powstrzymać Gelu i Rozliczenia. Mogli jednak pomóc poprzez otwieranie portalów i ratowanie co niektórych ważnych dla przyszłości ludzi osób takich jak Emilia.

Tarnum777 PW
8 sierpnia 2012, 08:20
Cytat:
Z tą ewakuacją mieszkańców to może Anioły cofnęły się w czasie tak że otworzyły portale dla mieszkańców którzy chcieli się ewakuować.
Ci którzy uwierzyli iż nadejdzie Rozliczenie przeszli na drugą stronę i przeżyli.

Anioły pomagały wszystkim podczas Rozliczenia (nikt nie był w stanie przewidzić że Emilia zostanie królową) i nie sądzę żeby umiały otworzyć portale i cofać się w czasie. Portale pojawiły się podczas Rozliczenia. Ta
teoria wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

Alchemik PW
8 sierpnia 2012, 11:01
Cytat:
Ale też ma swoje wady.

Przede wszystkim koszmarna grafika, wieczne tury komputera oraz nieumiejętność dobrego wykonania fabuły.

Cytat:
Ciekawe jak ewakuował się Sandro. Bo anioły chyba go by nawet nie ruszyły xD.

Nie wszystkim anioły musiały pomóc. Pomagały on głównie osobom które nie miały możliwości samodzielnego ratowania się jak dzieci, starcy i niesprawni fizycznie.

Alchemik PW
8 sierpnia 2012, 11:08
Cytat:
Na to wygląda, że żaden Jaszczurolud się nie uratował .

Nieprawda, Heroes V robiony przez NWC miało posiadać frakcję z jaszczuroludźmi. Co prawda nie wiadomo czy były one natywnymi mieszkańcami Axeothu czy imigrantami.

Alchemik PW
8 sierpnia 2012, 11:11
Cytat:
Ale mnie chodzi o Heroes IV.

Fabuła Heroesa V robionego przez NWC miała się rozgrywać w tym samym świecie co Heroes IV.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Co by było, gdyby nie było Rozliczenia?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel