Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 16 - 17 - 18

Dragonar PW
3 lutego 2011, 00:08
Ale o jaki nocny Bastion Ci chodzi? Nic takiego jeszcze nie wyszło...

Kuririn PW
3 lutego 2011, 00:21
O ten http://img130.imageshack.us/img130/5798/clipboard01jc.png

Irhak PW
3 lutego 2011, 00:33


1) to nie jest nocny bastion ;P
2) to jest JESIENNY bastion...
3) za to, że nie rozpoznajesz nocy od jesieni i mgły nie powinienem Ci dać tego tła... (zwłaszcza, że ja go nie mam pod ręką ;P)

Kuririn PW
3 lutego 2011, 00:36
Pomylić się moglem, nikt mnie nie poprawił, kiedyś przeczytałem na temat bastionu i właśnie nocny mi utkwiło w pamięci stad ten błąd, Dam sobie rade :/ to tylko 3 portrety :/

Haregar PW
3 lutego 2011, 13:00
Brolly wyszedł z klatki as I see.

Serd PW
12 lutego 2011, 23:57
Do: Kreator Irhak: A kiedy mniej więcej można spodziewać się AR 1.0?

Irhak PW
13 lutego 2011, 00:44
eee... jak ktoś mi pomoże z ekranem oblężenia i animacjami wewnątrz miasta ( a niektóre trzeba zrobić praktycznie od zera, a jesli ktos mnie zna na tyle dobrze, by wiedzieć jakim czasem mogę być perfekcjonista, to się domyśli, że chciałbym mieć również takie animacje jak migotanie poświaty wokół graala i chwianie się/obracanie KAŻDEGO lampioniku w mieście, nawet tych przy tych malutkich dodatkowych domkach), więc pewnie nieprędko... może którejś jesieni ;)
I jednocześnie chcę oświadczyć, że w ramach tego 'projektu' będą zrobione pewne expansion packi, które zostaną wydane razem z lub tuż po wydaniu AR 1.0 ;)

Erui PW
19 kwietnia 2011, 12:50
Kreatorze Irhaku mam pytanie odnośnie NIM. Jest już nowa wersja? A jak jest to czy to już ostateczna wersja? Ma w sobie skrypty era? Jest kombatybilna z każdą wersją WOG'a i Herosów? Ma wersję HD?

Irhak PW
19 kwietnia 2011, 14:16
NIM... hmm... mówiąc szczerze chyba prace odbywają się nad nim bez mojego udziału... a co do pytań...
Strona NIM
chyba nie...
nie wiem, ale on zmienia AFAIK tylko wygląd...
eee... tzn.? jw.
HD... IIRC było juz dostosowywane do tego...

Erui PW
20 kwietnia 2011, 10:20
Dzięki za odpowiedź. Szkoda że już z nimi nie współpracujesz, byłyby tutaj świeże informacje o nowych wersjach. Dzięki za linka. Pozdro.

Irhak PW
20 kwietnia 2011, 12:36
ech... niby współpracuje... oficjalnie... a nieoficjalnie, to ja kontaktowałem sięz nimi przez HC jeno, a tam chyba temat o NI już upadł... ale co jakiś czas się pojawiają nowe wersje... więc kto wie... może coś się tu jeszcze pojawi ;P

BTW. zapraszam do brania udziału w konkursie w temacie o 8LR ;)
EDIT (11 V 2011 11:35) - jednak prace trwają... po prostu nie są już tak obfite... AR zostaje oficjalnie już połączone z NI...

Cytat:
Autumn Rampart for New Interface Mod as it is for now... maybe something will be changed...
Includes:
- AR town and heroes,
- unified UN44.def with NI,
- secskill.def that I worked on (with some H5 skill pictures),
- town music (music from metin).

EDIT2 - jako, że niektórzy mogą mieć problemy ze znalezieniem NI (taa... po prostu im się nie chce szukać porządnie/nie znają angielskiego ;P) zamieszczam bezpośredni link do najnowszej wersji NI...

"New Interface mod - Work in Progress by 15.04.2011!"

Uruchomić i wypakować do katalogu update w katalogu z grą, a potem uruchomić H3wUpd.exe ;P

Irhak PW
13 maja 2011, 20:07
Sądzę, że już warto to zapowiedzieć...
Jako, że prace ruszyły trochę szybciej i nastąpiła rocznica projektu, to sądzę, ze zacznie się tu podawać częściej jakieś info...

Tymczasem... nowa wersja NIM 13.05.2011!



DOWNLOAD

EDIT - Polonizacja AR dla NI...

Irhak PW
6 sierpnia 2011, 11:40
Uch... trochę czasu minęło. W każdym bądź razie posiadacze modu NI korzystający dodatkowo z AR (lub po prostu ludzie, którzy mają na swoich kompach AR) mogą szykować się do kolejnego update'u. Niestety polonizacja musi zostać ponownie zainstalowana (post powyżej jest link :P). Oto AR w wersji 0.9 ciągle, ale z pewnymi dodatkami ^^

Kuririn PW
6 sierpnia 2011, 19:34
I buba http://img856.imageshack.us/img856/6208/97865877.png

Irhak PW
6 sierpnia 2011, 20:12
Ach... nie dałem tego poprawionego defa -.- wybaczcie mi! Przy następnej odsłonie (która nastąpi najwcześniej jak skończę animację siedliska entów) będzie już wszystko ok...

EDIT (12.08) - macie poprawiony def i wersję 0.9.5 AR dla New Interface Mod... wersja bez koniecznego NIM będzie dopiero wersją 1.0 ;)

Irhak PW
12 sierpnia 2011, 17:34
Prócz tego co powyżej dałem jako edit, dziś się pojawiło coś jeszcze. kolejne 'nowe pola walki'. Do pobrania tutaj.

Wygląd:



EDIT - coś co zapowiada nadejście kolejnej wersji AR.

James_Dean PW
8 września 2011, 17:00
Trafiłem na takiego moda:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=31295&pagenumber=1

Wygląda bardzo ciekawie, bo zastępuje przestarzałe 'koniki' chodzącymi bohaterami.
Niestety, mnie po instalacji (nawet na czystego WOga) nie działa. A u was? Podzielcie się wrażeniami.

Irhak PW
8 września 2011, 17:11
To już było w jakimś innym modzie... Chyba NCP Danzy, jeśli mnie pamięć nie myli.

avatar PW
16 września 2011, 19:49
Drugi już filmik z tworzonego modu Master of Puppets:
http://www.youtube.com/watch?v=RC7fKCM3Z-U

Cóż z tego, że zapowiada się rewelacyjnie i zapiera dech w piersiach nowościami i rozmachem, skoro statystycznie rzecz biorąc - w którymś momencie twórcom moda się znudzi jego dokończenie i projekt nigdy nie ujrzy światła dziennego, albo zostaną upublicznione niedokończone prace, których nikt nie dokończy.

Serd PW
9 października 2011, 19:51
Na stronie http://www.maps4heroes.com/heroes3/in_the_wake_of_gods.php ukazał się właśnie patch do woga dodający min. ok. 2400 nowych obiektów na mapie
(alternatywne grafiki siedlisk, kopalń, wiele nowych obiektów do samodzielnego zaprogramowania ERM-ami, wiele nowych ozdób).

Gorąco polecam!!!
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel