Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [podrzucony] Heroes V - ogólnie o grze
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 38 - 39 - 40

vinius PW
29 stycznia 2006, 16:00
a kto mówił, ze została przełożona!?

MCaleb PW
29 stycznia 2006, 17:35
Prawdopodobnie chodzi o to. Lecz nie ma jeszcze oficjalnego ogłoszenia terminu przez Ubi (pisze, że dopiero w przyszłym tygodniu ustalą nową datę).

Edit: Na wszelkich możliwych mrocznych bogów odchłani! Połączenie z serwerem zostało przerwane! Mnie tu krew zalewa, i nie jest to bynajmniej bloodlust, chociaż podobnie działa co frenzy!
Czy ktoś mógłby mi to jakoś przesłać? bo nie wyrobie ><

Trang Oul PW
29 stycznia 2006, 21:00
To zainstaluj sobie mod, dzięki któremu można grać offline.

Chyba już przesunęli premierę (informacja z gram.pl).

Boryna PW
29 stycznia 2006, 21:59
No jak widać przesuneli. Mówią że niema to związku z petycją. Ta, jasne............
Naszczęście usłuchali próśb. Niemusieliśmy robić wojny z Ubisoftem i mieć Kwasowej groty bez H5. Gdyby nieprzełożyli premiery to ktoś wytoczyłby by protest żeby niekupować H5 i Ubisoft skończyłby jak NWC. Na szczęście petycja udana. No i przekonałem się że fanów HoMM na świecie jest bardzo dużo i razem wiele możemy.

MCaleb PW
29 stycznia 2006, 22:40
Trang, ja dopiero ściągam betę! Już czwarty raz! Cały czas mnie rozłącza po ok. 400 megach ściągnętych... dlatego mnie trafia...

Tutaj moim zdaniem mniej istotne są przyczyny jak skutki przesunięcia premiery. Jest juz większa nadzieja na pełnowartościowy produkt.

Trang Oul PW
29 stycznia 2006, 22:54
Spróbuj ściągnąć betę Flashgetem. Ja tak zrobiłem. Pamiętaj, żeby nie ściągać jednocześnie Flashgetem i przeglądarką, bo dozwolone jest tylko jedno połączenie.

MCaleb PW
29 stycznia 2006, 22:56
W tym sęk, że teraz ściągam przeglądarką i mam 25%.
A dałoby się GetRightem?

Trang Oul PW
29 stycznia 2006, 22:57
Myślę, że tak. Ściągnij byle czym, żeby tylko nie trzeba było ściągać całego naraz.
I nie poddawaj się. Ja miałem 99% i mi się Maxthon zawiesił. Musiałem znowu czekać 2 godziny i ściągać przez kilka kolejnych.

MCaleb PW
29 stycznia 2006, 23:00
Będe musiał, ale jutro spróbuję, jeżeli dziś znowu mnie rozłączy.
Tylko że nawet jeżeli ściągnę, to zbyt długo sobie nie pogram, dopiero będe mógł na całego pograć po sesji... Czyli jeżeli dobrze pójdzie, to już po 10 powinienem byc wolny.

EDIT: Chodzi o sesję na studiach, czyli egzaminy, zaliczenia i wszystko naraz...

Trang Oul PW
29 stycznia 2006, 23:09
Jak będziesz chciał moda offline, to napisz. Wyślę na maila.
Myślałem, że sesja (RPG) to sama przyjemność.

MCaleb PW
29 stycznia 2006, 23:18
Dziękuję, zdążyłem go ściągnąć na wypadek gdyby moje porty okazały się całkowicie zablokowane (mam IP pasywne za NATem).
Ale jeżeli zadziała mi beta przez neta, to poprosze o mały sparing :]

A co do sesji: "I nastał dzień. I nastała noc. I nastała sesja. I żywi pozazdrościli umarłym...".
BTW W sesję RPG bardzo chętnie bym, zagrał, ale najpierw muszę ukończyć tę sesję, która nastąpiła...

EDIT: Udało się! (jest 1 w nocy)

EDIT2: Jest druga... mogę grać swobodnie na średniej grafice, małe przycinki. Udało mi się nawet postawić serwer dla dwóch. Gra wizualnie mi się podoba, ale np. czar icebolt (grałem Necrosami) nie działa. Resztę napisze jak się wyśpię, jeżeli pozwolicie... *zasypia*

Kathrin PW
30 stycznia 2006, 09:48
Pytanie do grajacych - czy faktycznie gra ma takie wymagania sprzętowe jak podano? Czy też może załapuje się na nieco mniejsze?? To dla mnie ważne, gdyż mogę wymienić kartę graficzną , ale procesora już nie (musiałabym ponoć zmienić cała płytę główną).
A tak WoGóle to Wam zazdroszczę:((

vinius PW
30 stycznia 2006, 10:58
ja też :( chciałem wczoraj pobrać, zeby z bratem zagrać, a tu taaaaka lipa...

PS. dalej mi odsyła ten sam komunikat (konkurs) :( proszę, pomocy!

Smoczykieł PW
30 stycznia 2006, 14:00
Witam! No i stało się oficjalnie przesunęli premierę.Myślę że może wyjść to Herosom tylko na dobre.:)

PS.który z tych zamków bardziej wam się podoba Akademia czy Dungeon?

MCaleb PW
30 stycznia 2006, 22:10
Łoj, grałem od 11 do 15:20 i od 19 do 21 w tę samą mapę... i grałbym do teraz gdyby nie to że mi się gra zacięła. Przy wyjściu z podziemi i zaatakowaniu strażników się zrypała... wszystko działało, ale mysza-klepsydra nie mogła nic zrobić (kamera działała, ale centrowała się na herosa...).

Trang Oul PW
30 stycznia 2006, 23:05
Na Celestial Heavens podano statystyki wszystkich jednostek. Wiem, że już dawno są w Lampie Dżinna, ale były one domysłami autora strony.
Mam nadzieję, że w polskiej wersji będą normalne nazwy. Jak coś, mogę zostać tłumaczem.

vinius PW
31 stycznia 2006, 10:52
ja tez chętnie - i wypatroszę tych, którzy przetłumaczyli "militia" na "piechota" ;)

MCaleb PW
31 stycznia 2006, 11:56
Najlepiej by było gdyby zrobili kilka nazw do jednej jednostki i oficjalną ankietę, by fani sami mogli wybrać najtradniejszą nazwę, a nawet zgłaszać własne. Tak chyba byłoby najlepiej, choć nie mi tu idzie decydować.

Trang Oul PW
31 stycznia 2006, 15:09
Do "militia" najbardziej pasuje "kosynier".
Ja się wezmę za tych, którzy nazwą ulepszonego lisza demiliszem.

vinius PW
31 stycznia 2006, 15:59
bzdura. kosynier używa kosy :) a jak chcecie wiedzieć, to kosynierzy byli własnie milicją. proszę sprawdzić na pwn.pl ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 38 - 39 - 40
temat: [podrzucony] Heroes V - ogólnie o grze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel