Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 116 - 117 - 118

Dragonar PW
29 grudnia 2008, 13:08
drakon-x:
1.Kiedy daje dany rodzaj artefaktu, budynku lub jednostki to ona się zmienia i w niektórych miejscach pojawiają się siedliska i inne budynki choć ich tam nie umieszczałem. Jak temu zaradzić?
To WoGifikacja. Podczas wczytywania mapy wyświetla się komunikat pytający, czy chcesz WoGifikować mapę, czy nie. Jesli nie chcesz by obiekty się zmieniały kliknij na 'nie'. Niestety, wtedy nie będą działały żadne skrypty WoGifikacji, np. ulepszeni dowódcy i inne.

dragon-x:
2.Słyszałem że da sie niektóre potwory ulepszyć tak jak stwory 7 poziomu na stwory poziomu 8. a chodzi mi o to ze da się ulepszyć np. halabardników w nomadów, rogate demony w wilkołaki, kapłanów w kapłanów wojny itd. i nie wiem jak to zrobić.
Patch "Nowe Ulepszenia". Zainstaluj go, a będziesz mogł ulepszać stwory, po zbudowaniu specjalnej budowli.
Jak chcesz mieć jeszcze więcej ulepszeń (cztery), to zainstaluj jeszcze ten patch. ;)

dragon-x:
3.Nie mogę znaleźć niektórych opcji takich jak ulepszony dowódca.
Poszukaj dokładnie w różnych zakładkach, a znajdziesz.




dragon-x PW
29 grudnia 2008, 14:56
Bardzo dziękuje. Tylko nie wiem jak go zainstalować. Włożyłem go do uptade i nic.
A system windows niemoże go otworzyć.

Dragonar PW
29 grudnia 2008, 19:19
Instrukcje instalacji:

NU
FU - w moim pierwszym poście jest instrukcja. Zobacz cały post.

Pamiętaj, że przy obu patchach musisz zmienić ustawienia regionalne na: angielski, Stany Zjednoczone!


J@kubek PW
3 stycznia 2009, 21:07
Jak pobrałem WoGa to pojawił mi się obrazek z centaurem, który ma skrzydła i strzela z łuku i jest ''Install''i nie mogę go wcisnąć;( Co robić? Z góry dziękuje:)

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 13:26
Kombinowałem z plikiem: lang.txt i... poprawiłem instalator w języku polskim! :)
Poprawa wymagała zmiany kolejności języków, przez co okno wyboru języka wygląda tak:



Zmiana kolejności języków nikomu nie szkodzi, a wszystkie języki działają bezbłędnie i nie wyświetlają się żadne błędy. Łatkę można pobrać tutaj:

POBIERZ - łatka na polski instalator (427 KB)
POBIERZ - łatka na polski instalator (427 KB) (link alternatywny)

Można to już przetestować przy instalacji TEJ łatki, bo przy niej jest też poprawny plik - lang.txt i osobny instalator. ;)

PS.: Można to dodać do łatki spolszczającej beta/gamma/delta/omega/final*?

* - niepotrzebne skreślić


avatar PW
11 stycznia 2009, 15:01
Z tego co pamiętam to pliki instalacyjne WoGa 3.58f w trakcie instalacji ładowały na dysk własny plik lang.txt. Dlatego wszystkie mody, które nie mają własnego pliku lang.txt w języku polskim będą się instalowały używając pliku land.txt z dysku twardego. Dlatego aby zawsze instalator miał możliwość pisania w języku polskim trzeba również podmienić plik na dysku twardym. Przynajmniej tak mi się wydaje!

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 15:53
Avatar:
Dlatego aby zawsze instalator miał możliwość pisania w języku polskim trzeba również podmienić plik na dysku twardym.
Łatka podmienia plik lang.txt w katalogu Heroes III i jednocześnie ma go też przy swoim instalatorze i wszystko instaluje się po polsku...

Ginden PW
11 stycznia 2009, 16:06
Właśnie instaluje WoGa i wypróbuję.

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 16:13
OK.

PS.: Tą łatkę instalujemy PO łatce spolszczającej beta - jakby ktoś nie wiedział.

Ginden PW
11 stycznia 2009, 16:33
Argh, nie chce się ściągać.
Mógłbyś to umieścić na innym serwerze?

Dragonar PW
11 stycznia 2009, 16:41
POBIERZ - łatka na polski instalator (link alternatywny)

alanos PW
15 stycznia 2009, 14:30
Witajcie mam problem zrobilem wszystko jak podane w poradniku wszystko pieknie, zainstalowalo sie itp prubuje uruchomic woga i wyskakuje mi cos takiego


Initialization Failed !


na dodatek dodam trzeba miec koniecznie shadow of death ??? bo ja mam tylko armagedon blade i zwykle

Dragonar PW
15 stycznia 2009, 15:18
Aby zainstalować WoGa trzeba koniecznie mieć dodatek Shadow of Death. WoG instaluje się bezproblemowo, np. na Heroes III Złota Edycja.
Z braku dodatku SoD może wynikać Twój błąd.

alanos PW
15 stycznia 2009, 15:22
ajjj szkoda \;

Dragonar PW
16 stycznia 2009, 18:00
Jakby ktoś miał problem z instalacją WoGa, to zrobiłem PORADNIK.
Mam nadzieję, że komuś pomoże. :)

komuszek PW
8 lutego 2009, 10:14
Witam. Mam taki problem. Instaluję Homma3 (3 oficjalne dodatki, wersja z PLAY'a xD ). Na to instaluję WoGa. "Instaluje" w niem pathe:
-spolszczające
-poprawa polskich czcionek
-poprawione skrypty

Gdy to już mam instaluję "nowe ulepszenia PL". Za pierwszym razem, tuż po zainstalowaniu wszystko chodzi świetnie. Lecz po wyłączeniu i włączeniu komputera podczas włączania h3wog.exe wyskakuje mi błąd:

D:\Program Files\Heroes of Might and Magic\h3wog.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win 32

Co mogę z tym "fantem" zrobić ?

PS. Mam Windows XP Professional SP2

AmiDaDeer PW
9 lutego 2009, 18:05
Nie do końca zrozumiałem, w jakiej kolejności to zainstalowałeś - czy najpierw WoG, później patche, czy też wszystko razem? Najlepiej każdy plik instalować oddzielnie - wtedy masz pewność, że nie powinno się skrzaczyć.
Może to również być wina wersji gry.

Trang Oul PW
12 lutego 2009, 23:57
Jaki jest rozmiar i wersja pliku? U mnie zajmuje 3360 kB, jego wersja to 3.2 (instalowane na Złotą Edycję) i wszystko działa dobrze, z tym, że nie mam spolszczenia.

komuszek PW
13 lutego 2009, 17:04
Wersja : 3.2.0.0
Rozmiar: 3, 31 MB

A instaluje to tak:
1. Złota edycja
2. WoG
3. Spolszczenie, polskie czcionki, script update (3 razem )
4. Nowe Ulepszenia PL

W czym może tkwić problem ? ;]

Dragonar PW
13 lutego 2009, 17:13
Nie instaluj Script Update.
strona: 1 - 2 - 3 ... 44 - 45 - 46 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel