Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wasze niusy ze świata M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17

Sobieski PW
21 listopada 2023, 19:41
Alamar:
25 stycznia 2024 r.zostaną wyłączone serwery HoMM6.

To ostatni dzień na granie w Heroes VI, tak jak 31 października 2016 dla Duel of Champions?

Czy mogę iść z paragonem do UOKiK i się poskarżyć, że towar nie jest kompletny?

avatar PW
22 listopada 2023, 06:37
Pod warunkiem, że przeczytałeś cały disclaimer przy instalacji i tam zagwarantowano dożywocie działania produkty.

Ursus PW
22 listopada 2023, 11:01
@Sobieski Heroes VI będzie cały czas możliwy do nabycia, np. na Steam czy Ubisoft Store (za 119,99 xd), ale z dniem 24 stycznia 2024 r. wszelkie dotychczasowe usługi online zostaną wyłączone.

Kastore PW
11 marca, 17:50
ja w 2019:
Graliśmy z przyjacielem ostatnio w demo Aeolwyn's Legacy i to jest najgorsza gra w jaką chyba w życiu grałem, gorsza od jakichś innych crapowych erpegów, które przewijają się w programach o najgorszych grach. Absolutnie wszystko jest zepsute i niegrywalne, ale całkiem zabawne, jeżeli chce się wam ściągać 2 giga. Sam Tim Lang wydaje się totalnie oderwany od rzeczywistości, bo jak pytaliśmy go, ile jeszcze pracy zostało nad załataniem tej gry, to stwierdził, że już prawie wszystko jest gotowe, mimo, że AL działa w max 5 fps-ach, a prawie każda akcja powoduje wypadnięcie poza planszę, wywalenie do Windowsa, zacięcie się, etc.
Tim Land powiedział, że po 6 latach przerywa pracę nad Aeolwyn's Legacy, bo robienie gier już nie sprawia mu frajdy, plus jego team jest zbyt mały na tak ambitny tytuł.
Powiedział też, że Aeolwyn's Legacy miało być przeprosinami za MM9, a teraz planuje napisać książkę z fabułą Aeolwyn's Legacy.
Od siebie mogę dodać, że mam dzisiaj ładną pogodę w moim mieście.

Darkstorn PW
18 marca, 19:39
https://android.com.pl/rozrywka/703344-zwyciezca-heroes-3-kolo-fortuny/

^^

Fandor PW
19 marca, 19:34
Może jestem okropny, ale jednak miałem raczej poczucie zażenowania czy inaczej cringe'u oglądając te fragmenty rozrywki.

Alchemik PW
19 marca, 22:09
Ciekawostka odnośnie Heroes VI którą znalazłem dzisiaj na Reddicie.

Wygląda na to że Ubisoft po cichu zaktualizował grę i zawartość online została uratowana przed porzuceniem.

Pdobono wszystkie DLC, dodatki itp zostały odblokowane (tak jak wcześniej zrobiono z DLC do Might and Magic X).

Nie znam jeszcze wszystkich zmian bo jestem "na świeżo".

Dla tych którym gra H VI się nie chce odpalić na nowszych Windowsach w zakładce zgodność powinno wystarczyć wyłączenie optymalizacji pełnoekranowych (przynajmniej wystarczy u mnie).

Link do tematu na Reddicie:
https://www.reddit.com/r/HoMM/comments/1bii8jf/heros_vi_new_update/

Kammer PW
20 marca, 11:16
Potwierdzam, byłem w szoku, że mogę grać Lochem.

Jacob PW
21 marca, 06:46
Odblokowało mi scenariusz "Heart of Nightmares" po tym patchu.
Z tego co widzę to wyzerowali też osiągnięcia (chyba że nie były dostępne kiedy grałem kilka lat temu i dopiero potem wprowadzono je do gry)

Górski Krasnolud PW
21 marca, 22:12
Fajnie by było, jakby na głównej pojawił news informacyjny o tym całym patchu offline.

Andriej PW
21 marca, 22:29
Jak po patchu wygląda sytuacja z broniami rodowymi?

Jacob PW
22 marca, 06:28
Teraz od początku wszystkie mają maksymalny poziom doświadczenia

Jacob PW
22 marca, 06:31
I masz od razu dostępne wszystkie.

Jacob PW
24 marca, 14:19
Nie widziałem tego newsa o Dark Messiah na stronie, więc wrzucam link tu:
https://www.gry-online.pl/newsroom/ubisoft-dalo-zielone-swiatlo-moderom-ktorzy-pracuja-nad-ulepszeni/z826592
Ubi dało błogosławieństwo ekipie wiltOS pracującej nad modem z kooperacją, narzędziami moderskimi i ray tracingiem.

jbnp5 PW
24 marca, 14:29
Był już o tym news na głównej 30. sierpnia zeszłego roku.

Jacob PW
24 marca, 17:09
Ok. To nie znalazłem. Próbowałem cały rok wybrać i Ctrl + F
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17
temat: Wasze niusy ze świata M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel