Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Andruids
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ubisoft będzie kasował konta po 6 miesięcznej nieaktywności
komnata: Podziemna Tawerna

Crazy-AK47 PW
24 lipca 2023, 01:55
W świat poszła informacja, że Ubisyf skasuje ci konto jeśli nie zalogujesz się raz na pół roku
Czyli osoby, które od czasu do czasu grają Heroes 6, 7 i Might & Magic X mają teraz ciężkie życie

Punkt 8 ich regulaminu
https://legal.ubi.com/termsofuse/pl-PL

Rozpoczął się tydzień Ubisoftu. Populacja piratów i krakerów, zwiększyła się.

AmiDaDeer PW
24 lipca 2023, 08:32
Jakby tego było mało, to najwyraźniej serwery im teraz nie działają xd

Crazy-AK47 PW
24 lipca 2023, 09:13
Niech skasują tą beznadziejną platformę jak Bethesda i wydadzą gry na GOGu, oni nie potrafią zrobić działających serwerów od ponad dekady

Sporo gier marnuje się przez Ubisyf: Anno 2070, Settlery 7, Rayman Legends, Child of Light

Po tym niusie zacząłem rozwać, poszukiwanie jakiegoś "obejścia", aby móc nadal grać w te tytuły, ale Heroes 6 czy Anno 2070 mają profile online, a nie słyszałem o żadnym emulatorze dynastii, który działałby jak profil offline do Heroes 6

Dru PW
24 lipca 2023, 11:26
Dlatego jak jest możliwość i mam wybór, to zawsze kupuję gry na gogu i kopiuje instalator na dysk twardy. Niestety wiele gier nie jest wydawanych na gogu i trzeba je powiązać z tymi uplayami i originami :P W sumie we wszystkich tych sklepach jest napisane, że gry nie kupujemy tylko subskrybujemy

Teraz nawet kupując fizyczna płytę na konsole i tak nie ma gwarancji że cała gra jest na płycie tylko trzeba często pobierać pliki z internetu.

Jak będą chcieli to wykasuja nam zawartość konta jak stwierdzą, że nie opłaca im się trzymać plików gry na serwerze.

Niestety, ale przyszłość własności gier maluje się w ciemnych barwach.

Fandor PW
24 lipca 2023, 11:39
Miejmy nadzieję, że przynajmniej ktoś już się zajmuje archiwizacją tych gier. Nawet w wypadku tych bardziej przeciętnych byłoby ogromną stratą dla historii świata gier, aby je wszystkie stracić.

Crazy-AK47 PW
24 lipca 2023, 12:00
Ja też mam taką nadzieję, bo w przypadku Heroes 6 jak i Anno 2070 brak serwera oznacza wyrzucenie połowy gry do kosza. Gdyby tylko istniałaby opcja zachowania wszystkich funkcjonalności w trybie offline, to bym natychmiast to pobrał bez zastanowienia

Hayven PW
24 lipca 2023, 13:55
...ale funkcjonalności online Heroes 6 już podobno i tak nie istnieją?

kubawaleczny PW
24 lipca 2023, 15:19
Mnie zastanawia co z tymi co kupili heroes 6 na steam

Crazy-AK47 PW
25 lipca 2023, 00:40
Hayven, one istnieją i działają (tzn. jeśli nie otrzymasz błędu x800a0008)
Jeśli nie wywali ci błędu to premie rodowe i bronie nadal działają, tak samo z profilem dynastii
temat: Ubisoft będzie kasował konta po 6 miesięcznej nieaktywności

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel