Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Wylogowanie
komnata: Przeklęta Machina

Hayven PW
14 czerwca 2023, 22:35
Od jakiegoś (dłuższego... rok? dwa?) czasu mam problem, który wreszcie zirytował mnie do tego stopnia, że postanowiłem napisać, bo wygląda na coś, co nie mogło być zamierzone.

Do rzeczy: na okrągło wylogowuje mnie ze strony. Jestem zalogowany, mam klepnięte "pamiętaj mnie". Wychodzę, wchodzę ponownie: z niezerowym prawdopodobieństwem widzę "Witaj, nieznajomy!". To nie tak, że trudno się zalogować od nowa, ale jest to parę kliknięć i stuknięć, których nie powinienem musieć wykonywać... chyba? Nie kojarzę, żeby zdarzało mi się to w moich wcześniejszych latach w Grocie. I nie, nie potrafię, niestety, podać sposobu reprodukcji błędu. Wiem tyle, że czasem się zdarza, czasem nie. Nie wiem, czy jest związany z restartem komputera (raczej nie przeglądarki), czy nie. Ale raczej wątpię. Chociaż... po prostu nie wiem. Ale może ktoś wie coś więcej...

Garett PW
14 czerwca 2023, 22:51
Nie kasujesz przypadkiem historii wyszukiwania?

Hayven PW
14 czerwca 2023, 22:55
Nie. Potrafię chyba nawet w ciągu jednej sesji przeglądarki stracić zalogowanie (bez żadnego kasowania historii). (Wydaje mi się, że ostatnim razem stało się to po przywróceniu poprzedniej, ale możliwe też, że zdążyłem w międzyczasie raz wbić bez problemu i dopiero za drugim dostać wylogowanie... niestety, nie pamiętam).

Fandor PW
14 czerwca 2023, 23:05
Mam ten sam problem. Co prawda u mnie nie jest to chyba aż tak częste, aby działo się podczas jednej sesji przeglądarki, ale przynajmniej raz w miesiącu (albo przynajmniej tak mi się wydaje) muszę się zalogować ponownie, bo strona sama z siebie mnie wylogowała.

boardgames_ftw PW
14 czerwca 2023, 23:07
To samo, wylogowuje mnie średnio co parę wizyt bez czyszczenia historii (Firefox).

Kastore PW
14 czerwca 2023, 23:17
Zawsze jest ten dreszczyk niepewności, czy już mam bana, czy to tylko rutynowe wylogowanie.

avatar PW
15 czerwca 2023, 08:00
Cytat:
Jeśli przeglądarka ciągle Cię wylogowuje, możesz wypróbować te rozwiązania: Upewnij się, że masz włączoną obsługę plików cookie. Niektóre programy antywirusowe (lub podobne) mogą usuwać pliki cookie. Jeśli masz włączoną obsługę plików cookie, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki.

boardgames_ftw PW
15 czerwca 2023, 08:08
Nie mam tego problemu z żadnym innym portalem.

Kammer PW
17 czerwca 2023, 00:36
Mi losowo wylogowuje na FF co jakieś... dwa do czterech miesięcy, idzie się przyzwyczaić.

uhm PW
17 czerwca 2023, 10:56
Ja mam tak na wszystkich urządzeniach, nie wiem jak szybko na komputerze, ale na telefonie z Androidem zapomina o mnie za każdym razem jak tylko zamknę kartę ;p

Acid Dragon PW
18 czerwca 2023, 08:52
OK, dzięki za zgłoszenia. Mechanizm logowania nie był ulepszany od jakichś 10 lat, więc może czas się przyjrzeć :P

Czas życia ciasteczek do logowania jest ustawiony na 1 miesiąc, więc to, że trzeba kontrolnie raz na miesiąc się zalogować jest normalne - a przynajmniej działa tak, jak zostało zaprojektowane.

Natomiast zupełnie losowe wylogowania to już anomalia.

Kammer PW
23 czerwca 2023, 13:20
Zanotowuję, że dziś zostałem wylogowany, zobaczymy, ile tym razem sesja się utrzyma.

Hayven PW
25 czerwca 2023, 03:29
Bum, poszło dzisiaj.

Kammer PW
12 lipca 2023, 08:56
Nastąpiło wylogowanie, sesja przeżyła ~2.5 tygodnia.

boardgames_ftw PW
17 lipca 2023, 16:11
Wylogowało mnie po paru tygodniach, zalogowałem się z "zapamiętaj mnie" i znowu mnie wylogowało po następnym wyłączeniu przeglądarki.
temat: Wylogowanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel