Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Blokada użytkownika
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Dydzio PW
14 czerwca 2023, 22:22
Może magia życia potrzebna by zacząć nauczyć się tworzenia

Major Disaster PW
15 czerwca 2023, 14:03
Kur, mam na pieńku z wszystkimi potworami.
Magia życia nie pomoże, tylko złoto.
Potwory są chytre jak ludzie.
Taki pies sczeka dlatego że mu za to płacę.

Sir Galuf PW
16 czerwca 2023, 12:50
Osobiście popieram koncepcję scalenia wszystkich tematów Majora Katastrofy do jednego tematu. Od chyba miesiąca za każdym razem, gdy odwiedzam Grotę widząc info o nowym poście mam nadzieję, że coś fajnego się pojawi na forum... niestety są to posty o "Gęstości Stworzeń" czy inne dziwaczne opowieści, niemające nic wspólnego z Heroesami ani Might and Magic (Może poza "gościnnymi występami" postaci z tego uniwersum w tych... fanfikach).

O ile blokada użytkownika wydaje się dość radykalnym posunięciem (Bo jednak Major Katastrofa chyba nikogo nie obraża i i tak mógłby powrócić pod nową postacią), to jednak myślę, że powinny zostać poczynione jakieś inne kroki, celem przywrócenia porządku na Forum.

Kammer PW
16 czerwca 2023, 16:32
OK, chyba dostałem dość informacji.

1. Zamknąłem Gęstości;
2. oro, proszę, wybierz czy Biografia czy Heroes 10 ma być Twoim kanałem, drugi zamknę;
3. Nie ma bata, że to scalę, nie będę klikał ~150 razy na przeniesienie posta.

Major Disaster PW
17 czerwca 2023, 08:04
Wybieram Heroes 10 bo informacje z mojej biografii, są dla
mnie niebezpieczne. Alistair ma rację za dużo gadam.

Kammer PW
17 czerwca 2023, 12:34
OK, Biografia została zamknięta.

Kammer PW
18 czerwca 2023, 21:12
Grupy etniczne zostały przeniesione tutaj: https://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=4100.
Ta wiadomość ulegnie samozniszczeniu za jakiś czas.

A skoro temat tego kanału został wyczerpany, to zamknę go za jakiś czas.

Fandor PW
27 czerwca 2023, 22:34
Ile jeszcze tematów Oro musi założyć, żeby administracja coś z tym zrobiła? -.-

Alistair PW
28 czerwca 2023, 19:28
Dużo, jak widać. A pisałem, żeby dać blokadę na widoczność jego postów. Można zablokować widoczność komnaty, można zablokować widoczność postów użytkownika. To określony zapis w kodzie strony. Nie chcę widzieć jego postów jako nowych na forum, bo co myślę, że ktoś coś napisał nowego, to okazuje się, że to on. Przestanę wchodzić na forum. Oczywiście możecie mieć to gdzieś. Albo zrobicie porządek z tym gościem, albo spadam stąd.
strona: 1 - 2
temat: Blokada użytkownika

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel