Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Lore Experts Wanted! :-D
komnata: Wymiar Między Wymiarami

Yaaqob PW
6 grudnia 2021, 12:54
Hej, hej! :-)
Temat JEST związany z "Might and Magic", ale założyłem go tutaj, by był jawny wyłącznie dla mieszkańców Groty. ;-)

Jak już wspominałem, pracuję jako twórca gier planszowych; obecnie moim flagowym projektem jest "Heroes of Might and Magic III: The Boarg Game".
Mamy już działający prototyp (na razie tylko w wersji print-to-play), 3 scenariusze do domyślnej rozgrywki... Ja tymczasem zabieram się za fabułę (do wykorzystania w kampaniach trybu solo).

W związku z powyższym mam prośbę i propozycję:
Poszukuję znawców lore "Might and Magic"; nie ukrywam, że jestem wielkim fanem opracowań Acid Dragona (on czasem jeszcze tu zagląda) oraz Alamara (on chyba od dawna już się w Grocie nie pojawił :-() i konsultacje z nimi byłyby prawdziwym zaszczytem.

KONKRETY:

Czego potrzebuję:
- Konsultacje na temat lore "Might and Magic" w wygodnej dla wszystkich formie - telefon/zamknięta grupa na FB/wideo-konferencje/Discord.

Co oferuję:
- Podziękowania oraz credits jako "Lore Expert" w instrukcji do gry planszowej.
- Po podpisaniu umowy NDA - wgląd do roboczych materiałów gry... i sporo ciekawostek. ;-D

P.S. Jako "zajawka" podam, że zarys fabuły dla frakcji Castle oraz Dungeon już mam... natomiast kampania Necropolis nastręcza nie lada problemów, po podpisaniu NDA pogadamy dlaczego... ^^'

Kastore PW
6 grudnia 2021, 14:54
A z czym masz problem?

Yaaqob PW
6 grudnia 2021, 16:01
Odnośnie Necropolis?
Nie mogę mówić bez NDA... ^^'

Yaaqob PW
6 grudnia 2021, 16:02
...Poza tym - im więcej smaczków, easter-eggów i "głębi", tym lepiej. :-) ;-)

Kastore PW
6 grudnia 2021, 23:05
Jak nikogo nie znajdziesz, to mogę być ekspertem, bo kiedyś się interesowałem fabułą, ale nie wiem, o które motywy Ci chodzi, więc ciężko mi stwierdzić, czy na pewno będę pomocny.

Yaaqob PW
7 grudnia 2021, 08:16
O, dzięki bardzo! :-)
Wątek niech jeszcze "powisi". Myślę, że za "sprawy fabularne" weźmiemy się konkretniej od nowego roku.
:-)

Dark Dragon PW
8 grudnia 2021, 10:47
Oboje jeszcze zaglądają (ja czasem też :P). Chociaż teraz wszyscy rzadziej, bo i mniej się dzieje w społeczności. Jeżeli potrzebujesz pomocy z lore, to oczywiście możemy o tym pomówić na PW.

Hellburn PW
13 grudnia 2021, 19:03
Nie wiem czy mogę uważać się za EKSPERTA od lore, ale pewien poziom wiedzy posiadam. Chętnie bym pomógł w miarę możliwości, ale z drugiej strony też bardzo chętnie bym poczytał pytania i odpowiedzi innych osób z innymi punktami widzenia na owo lore - trochę z czystej ciekawości fana uniwersum, a trochę z powodu projektu na boku, do którego również przydadzą mi się wszelkie szczegóły ukryte w fabule M&M.
Zamknięta grupa facebookowa/Discord bardzo chętnie. NDA mogę podpisać bez problemu.

Yaaqob PW
14 grudnia 2021, 09:14
Cieszę się i dziękuję za odzew. :-)
Jak wspomniałem - po Nowym Roku wrócimy do tematu. Może komuś uda się "ściągnąć" Acid Dragona i Alamara. :-D ;-)
Jak wszyscy podpiszecie NDA, to w zamkniętym gronie będę mógł się też podzielić "brzmieniem", które od jakiegoś czasu samotnie noszę... ;-) ^^'

Kastore PW
14 grudnia 2021, 15:41
A nie brzemieniem?

Yaaqob PW
14 grudnia 2021, 15:43
Literówka. Oczywiście, że masz rację. xD

Yaaqob PW
3 stycznia 2022, 14:11
Acid i Alamar nie są zainteresowani? Smuteczek... ;-(

Okej, a więc rozumiem, że do pomocy z fabułą planszówki (i podjęcia "ubi-brzemienia" ;-P) zgłaszają się: Kastore, Dark Dragon, Hellburn.

Proszę, potwierdźcie swoje chęci, a ja odezwę się w PW. Po podpisaniu NDA założyłymy jakąś zamkniętą grupę (chyba na Messengerze najwygodniej) i rozpocznemy ciekawe (i niespodziewane? ;-D) dyskusje. :-)

Jeszcze raz - dzięki za odzew. :-)

Kastore PW
3 stycznia 2022, 14:31
Potwierdzam.
temat: Lore Experts Wanted! :-D

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel