Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Karty do druku!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2

Demorator PW
5 października 2018, 20:48
Dziękuję serdecznie za informacje.

Ravignir Drugi PW
24 października 2018, 08:33
w piątek udostępnię zdjęcia swoich kart (7674 szt).
Swoją drogą, wrzuciłem na Gdrive'a Rulebooka po polsku oraz nową wersję playmaty, a właściwie to dwie - po jednej na gracza. Playmaty przystosowane do druku w standardowym wymiarze 60x40 cm (zamówione, zdjęcia pojawią się jak tylko je dostanę)

Ravignir Drugi PW
9 listopada 2018, 11:53
W sumie dzisiaj też mamy piątek, więc oto zdjęcia:





Hayven PW
9 listopada 2018, 16:19
Ale to ładne! Ciekawi mnie tylko, ile kosztowało wydrukowanie całego zestawu :/

Ravignir Drugi PW
12 listopada 2018, 11:09
Około 25 groszy za kartę.

Gravius PW
5 grudnia 2018, 23:41
Hej, instrukcja tu podana nie wyjaśnia co to znaczy sąsiednie (adjacent) - czy karty na skos też są ze sobą sąsiadujące?

Kammer PW
6 grudnia 2018, 08:30
Jestem na 95% przekonany, że nie - główną taktyką obronną przeciwko fireballowi było układanie w szachownicę, bo właśnie na skos nie biło.

To skąd te 5% niepewności? Ano może BB w ostatnim _dodatku_ wpadło na genialny pomysł zmiany tego, nie wiem.

Acz myślę, że najlepiej jest w ogóle zapomnieć o końcówce DoC-a i grać podług starych, dobrych reguł.

Etharil PW
6 grudnia 2018, 13:41
Grałem w DoCa do samego końca i zdecydowanie mogę potwierdzić, że na skos nie bije i nie biło. :P

Ravignir Drugi PW
6 grudnia 2018, 13:59
Nie ma w DoCu karty, która bije po skosie. W poradniku tego nie ma (w obu wersjach ENG/POL), bo nie było to wytłumaczone w grze, a poradnik właśnie na tym w głównej mierze bazuje.
strona: 1 - 2
temat: Karty do druku!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel