Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wymiar Między Wymiaramitemat: Okołosportowe kwestie finansowe
komnata: Wymiar Między Wymiarami
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Nicolai PW
14 czerwca 2016, 22:22
Warto też wspomnieć o tym, że Polsat od łebka w strefie kibica życzy sobie tyle, że taniej byłoby pojechać do Francji na mecz. Do tego Ipla ma żenującą jakość transmisji. Cóż... jakby Solorz był wydawcą gier to byłby Ubisoftem.

Odnośnie blokowania niemieckich stacji to identyczna sytuacja była z Kłyczko* vs Adamek, ale nie pamiętam czy Cyfrowy Polsat też się wpisywał w ten proceder czy nie...

*Nie, to nie jest Kliczko, to jest Kłyczko. Ukraińska cyrylica jest inna ;)

Matheo PW
14 czerwca 2016, 22:45
Nienawidzę polsatu. Staram się nie być uprzedzonym do niczego i nikogo ale to co robi Solorz to nic innego jak świństwo. Na transmisji tego Euro nie da się nie zarobić. To jest niemożliwe. Choćby nie wiem co leciało na innych kanałach, to duża część odbiorców i tak obejrzy mecz. Nawet kobiety u mnie w pracy chodzą wściekłe, bo nie mogą oglądać tego turnieju. Oglądamy występy Polaków tylko dlatego, że jest to prawnie nakazane w ustawie. Siatkówki niestety w tej ustawie nie było i dwa lata temu podczas mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce mecze Polaków był... (aż ciężko w to uwierzyć) zakodowane...

Już słyszałem opinię, że mamy kapitalizm i on sobie zapłacił tralallalllla... I co z tego? Czy to upoważnia kogokolwiek do bycia pazerną świnią? Solorz powiedział wyraźnie, że musi się odkuć za wypadek Roberta Kubicy. Dlatego wykupuje prawa do transmisji wszystkiego co się da i to koduje. Brak kręgosłupa moralnego i sumienia.

"Odnośnie blokowania niemieckich stacji to identyczna sytuacja była z Kłyczko* vs Adamek, ale nie pamiętam czy Cyfrowy Polsat też się wpisywał w ten proceder czy nie..."
Tak. Było tak samo. Podobnie postąpiono z MŚ w kolarstwie i to dwa razy. Wszyscy wiedzieli, że Michał Kwiatkowski może zdobyć złoto, ale praktycznie nikt nie mógł tego oglądać.

Drwal PW
14 czerwca 2016, 22:55
Matheo:
Siatkówki niestety w tej ustawie nie było i dwa lata temu podczas mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce mecze Polaków był... (aż ciężko w to uwierzyć) zakodowane...

Siatkówka jest w tej ustawie, ale ustawa weszła dopiero po MŚ w siatkówce. Co do reszty oczywiście się zgadzam.

Matheo PW
14 czerwca 2016, 22:58
Wiem, że na szczęście już jest :) Szkoda, że tak późno... Byliśmy wicemistrzami świata w 2002.

AmiDaDeer PW
14 czerwca 2016, 23:41
Matheo:
Już słyszałem opinię, że mamy kapitalizm i on sobie zapłacił tralallalllla... I co z tego? Czy to upoważnia kogokolwiek do bycia pazerną świnią?
Nie sądziłem, że powiesz w tym temacie coś, z czym się absolutnie zgodzę. Niezależnie od mojego podejścia do sportu profesjonalnego, próba żerowania na międzynarodowej masowej imprezie, której ludzie dość powszechnie oczekują, jest w mojej ocenie zwyczajnie nieakceptowalna moralnie.

Nicolai PW
16 czerwca 2016, 17:01
Długo nie zajęło znalezienie internautom sposobu na obejście banu na ZDF... ciekawe co teraz Solorz wykombinuje ;) A tak bardziej na poważnie to czy takie akcje CP są w ogóle zgodne z umową? Wątpię, by zawierały one zapiski "Piotr Krok ma prawo do wyłączania opłaconych kanałów wedle uznania", a nawet jeśli to przecież takie coś jest raczej niezgodne z prawem :P

Drwal PW
16 czerwca 2016, 17:19
Polsat gwarantuje dostęp do określonej puli programów (w zależności od wykupionego pakietu). Te pakiety są tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=6&clientType=NEW_CLIENT Na nie mamy umowę i nie mają prawa z nimi nic robić.

Kanały poza pakietami to wielojęzyczne kanały telewizyjnych nadawanych satelitarnie w Europie cyfrowo i analogowo (w tym ZDF). Dostęp do nich ma każdy kto ma talerz i byle jaki dekoder (niekoniecznie Polsatu czy C+). CP nie ma jak zablokować na stałe tych programów, może jedynie zmienić ustawienia kanału w naszym dekoderze (i tak zrobił), by utrudnić dostęp. Dużo nie trzeba by wrócić do poprzednich ustawień.

Nicolai PW
16 czerwca 2016, 17:25
Jeśli tak to może warto napisać do KRRiT, by przyjrzeli się praktykom Cyfrowego Polsatu?

Drwal PW
16 czerwca 2016, 18:47
Gdzieś czytałem, że sporo takich zgłoszeń już jest. Sam się nad tym zastanawiam, mimo że kupiłem pakiet Euro. W takim wypadku najlepszy byłby jednak chyba jakiś pozew zbiorowy.

Matheo PW
17 czerwca 2016, 22:25
Znalazłem dwa ciekawe artykuły.

Co nieco o dopingu. Czarny dzień dla fanów sportu?

Drwal PW
22 lipca 2016, 23:26
Taka tam logika wydatków w piłce nożnej:

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Okołosportowe kwestie finansowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel