Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Ostatni bal
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 13 - 14 - 15

AmiDaDeer PW
17 marca 2009, 18:11
Taka sprawa - przez wyszukiwarkę co prawda nie da się dostać do tematów innych drużyn (i chwała za to!), ale już do postów z tych tematów tak (wystarczy wpisać nazwę użytkownika z danej drużyny i już wiesz, co się dzieje). Da się to jakoś naprawić?

EDIT: Mogłem przewidzieć, że zbytnia pomoc będzie niemile widziana. :P

Alamar PW
17 marca 2009, 19:25
Istnieje jeden niezawodny sposób:


Qui PW
17 marca 2009, 19:29
Ależ oczywiście... Najprościej będzie zbanować Hobbita za kombinowanie :P.

EDIT: Damn, uprzedziłeś mnie ;P.

Field PW
22 marca 2009, 14:23
Qui, Rabiego zapraszamy do stolika arystokratów.

Natomiast wszyscy posługujący się magią otrzymują umiejętność "Sondowanie" - opis w odpowiednim temacie.

EDIT: Po konsultacji z Rabim przez tydzień jego postać będzie w moich szponach :> Dziękuję :)

Nivelus PW
25 marca 2009, 17:11
To znaczy że ja nie mam umijętności "Sondowania" czy mam?

Quba Drake PW
25 marca 2009, 17:33
Nie masz, ja też nie. Trochę to niesprawiedliwe, że niektórzy dostali umiejętność za darmo, ale to taka drobna uwaga:P

Alamar PW
26 marca 2009, 08:25
@Altair
A przypadkiem drzwi na zewnątrz nie były zamknięte? Czyżby Twoja postać miała rentgen w oczach? :P

Altair PW
26 marca 2009, 19:06
Na zewnątrz może i tak, ale założyłem, ze "drzwi"/okna na balkon były otwarte. Goście przecież mogli zapragnąć odetchnąć świeżym powietrzem. :P
Ponadto po co "MG" trudził by się z taszczeniem Jacka w tamtym kierunku?

Alamar PW
26 marca 2009, 19:09
Nivelus:
Jack odwrocil sie do Lan i powiedzial Niee, alez skad nie chce! (choc tak naprawde nie mial nic przeciwko zabiciu go) zatrzasnal drzwi tuz przed nosem Lan, upewnil sie czy nikt go nie obserwuje.

Field PW
26 marca 2009, 20:31
Co miało znaczyć to cudzysłowie? -_-"

Idę spać, bo nie śpię od jakichś 40 godzin. Jak wstanę, to kolejna porcja telenoweli :P

Alamar PW
26 marca 2009, 20:44
No to do weekendu mamy wolne. :P

Altair PW
26 marca 2009, 20:53
"Cudzysłowie" to mój znak firmowy ("..." także). W tym wypadku Altairowi chodziło zapewne o gargulca. :P

Field PW
27 marca 2009, 18:52
Odpowiedź na dwa pytania Xelacienta (innych też to dotyczy):

Cytat:
Do rzeczy, razem z censored, wykombinowaliśmy 2 możliwości:

Pierwsza jest taka, że po naszym "wypostowaniu" się, ślę tobie maila z kilkoma krótkimi pytaniami na które będzie można odpowiedzieć równie krótko odpisać, zaś znajomość ich odpowiedzi pozwoli nam pchnąć akcję do przodu. To opcja jak masz codziennie(bo tak często chcemy pisać) chociaż odrobinę czasu.

Możliwość numer 1: nie, z tego powodu, że chcę zachować równoległość
akcji, co równałoby się tak, czy inaczej, konieczności postowania na
bieżąco.

Cytat:
Druga opcja jak wolnego czasu nie masz w ogóle, w takim razie, można akcję zdać na nasze ręce.

Już spieszę z wyjaśniemniem: chodzi mi o system podobny do pewnego "settingu" bez MG (niestety nie pamiętam jak się nazywa), całośc sprowadza się to tego, że gracze "zdają" raport przed specjalną komisją, która ich ocenia.
Tak, więc jeśli gracz chce sobie podwyższyć ocenę, może w każdym momencie wymyślić wyzwanie którego sprostanie ją zwiększy, oczywiście stara się również zachować realizm.

Do czego zmierzam? Otóż ja z censored jesteśmy gotowi sami nakręcać przygodę, specjalną komisją będziesz ty f!eldzie (ewentualnie Grotowicze), my będziemy dbać o akcję i realizm i od czasu do czasu wrzucisz swoje 3 grosze (albo więcej).
Jeśli za bardzo się rozkokosimy to prostu nasza drużyna skończy szybko, boleśnie i efektownie, ku przestrodze przyszłym graczom.

Możliwość numer 2: totalnie nie. Stare sesje są tego dowodem.

Krótka piłka: Xel, doceniam Wasze zaangażowanie i cieszę się, że
chcecie grać. Prawda jest też taka, że ja:
a) studiuję
b) pracuję.
Czyli dużo roboty. 24godzinne aktualizacje nie wypaliły z tej prostej
przyczyny, że nie wszyscy pisali w terminie, ergo - poluzowałem ramy.
Przy okazji też dałem sobie trochę więcej czasu na nowe posty (choć
nie ukrywam, że Alamar też się ciut krzywi - ale nigdy się nie
zadowoli każdego).

Z drugiej strony - interakcja w stylu rozmów z przyczyn oczywistych
nie wymaga mojej ingerencji, bo ja też nie robię przygody, w której z
każdej strony coś wyskoczy.

Field PW
28 marca 2009, 14:20
Proszę Państwa, oto plan zamku Loretty:
Cały zamek
Parter zamku
I piętro
II piętro
1 poziom podziemi
2 poziom podziemi

Na czarno oznaczone są przestrzenie, nie ściany (wniosek: np. sala balowa ma wysokość dwóch pięter i są trzy rampy nad nią).

Nivelus PW
29 marca 2009, 14:25
f!eld-No sorry ale nie rozumiem Cię! Najpierw piszesz że mam złamane żebro i jak napisałem że wstałem to mówisz że nie mogę i wypalasz posta...a teraz karzesz mi walczyc? a może od tak wyzdrowiałem i nic mnie nie boli? oco Ci chodzi? XD

EDIT: :P

Field PW
29 marca 2009, 15:12
A kto Ci każe? Gargulec chce Cię dobić, a karty masz na wszelki wypadek. Jak oprzytomniejesz. Nikt Ci nie kazał mdleć :P

Eniphoenix PW
31 marca 2009, 15:42
F!eld, taka mała uwaga: Czy ja nie powinienem mieć dopisanego do ekwipunku noża zabranego skrybie?
I jeszcze małe pytanie: Chciałbym zapisać coś w księdze magii.Jak to zrobić?

Księga Magii Równowagi
Wpis 1: Blablabla.

Czy to powinno tak wyglądać?

Field PW
31 marca 2009, 18:20
Proponuję sobie zedytować posta. Nie jestem komputerem, wasz też w tym interes, ja was tylko wyposażyłem w podstawowy zestaw mandżurów.

A co księgi - a i owszem.

Eniphoenix PW
31 marca 2009, 18:23
Ale przy broniach jest napisane np. S+2k4.Jakie wartości powinienem wpisać do noża?

Field PW
31 marca 2009, 19:17
S+2k2.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 13 - 14 - 15
temat: [OGÓLNY] Ostatni bal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel