Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Ostatni bal
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15

Qui PW
7 stycznia 2010, 17:44
The Viking of Disappointment... meh, nevermind :P.

Field PW
7 stycznia 2010, 18:53
Och, dobra, i tak miałem to zrobić.

W prezencie dla was wszystkich:


Alamar PW
7 stycznia 2010, 19:17

To odnośnie Twojego "zusammen" f!eld.

Może byś się przyłożył do opisu, co i w jakim ubraniu i stanie widzą obie drużyny (bądź nie, gdyż mają inne zmartwienie na głowie), a nie ogólniki.
Wyobraź sobie, że obie grupy widzą się po raz pierwszy. :P

Poza tym - o ile pamiętam plan zamku, to sala balowa znajduje się na parterze, a drużyna I ostatnio zwiedzała komnatę na I piętrze. :P

AmiDaDeer PW
7 stycznia 2010, 19:26
Szczerze mówiąc to mi te ogólniki jak najbardziej wystarczyły... Zwłaszcza, że na podstawie kart postaci mniej więcej sytuację można sobie wyobrazić.

Field PW
7 stycznia 2010, 19:57
Alek - u diabła, chaos na korytarzu, a Ty wymagasz opisów? No tak, w końcu każdy wpadając w środek jakiegoś obłędu będzie sobie oglądał wszystkich dokładnie i liczył guziki przy koszuli tego drugiego... :P

Alamar PW
7 stycznia 2010, 20:01
A owszem :P

Chaos chaosem, ale to co opisałeś to niby co ma być? Jakoś NPC-ów mogłeś "wprowadzić" porządniej, a tu paru osób nie potrafisz?
Poza tym chaos panuje u jednej grupy, a nie u obu. :P

Cytat:
Na korytarzu znajdowali się: poparzony jak nieszczęście Kiser, resztki spalonych drzwi, spalony dywan, dwie małe dziewczynki, starsza pani, służący, jakieś dwie niewiasty i jeszcze kilku chłopa.
No tak, bo akurat drużyna III będzie widziała, który to Kiser :P i nie policzą tych "kilku chłopa" (jak ktoś na Ciebie biegnie, to chyba jednak zdołasz rozróżnić czy to dwie czy więcej osób, zwłaszcza jak sa w różnym wieku i różnej płci czy rasy :P).
Akurat grupa I może nie mieć na to czasu, ale gr. III?

Field PW
7 stycznia 2010, 20:13
Chaos się udziela.

Weź coś napisz w temacie właściwym, a nie wyżywaj się w FAQ, ok? :P

Alamar PW
7 stycznia 2010, 20:18
Nie :P przynajmniej dopóki nie doprowadzę sprzętu do normalnego stanu.

Altair PW
10 stycznia 2010, 23:18
W poście http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=35885 jest błąd powinno być Altarion, a jest Altair. ;P

Alamar PW
10 stycznia 2010, 23:26
Drakeny Altair?

Field PW
10 stycznia 2010, 23:37
Boisz się, że zginie nie Altarion, tylko Ty? :P Corrected.

Qui PW
11 stycznia 2010, 01:49
Can I have his stuff too? :P

Field PW
11 stycznia 2010, 16:42
@Łasic - wtf? (gadu :P)

Misie kolorowe, od razu lojalnie uprzedzam, że do końca stycznia mam przerąbane jak drwal w Puszczy Kampinoskiej, więc nie będę się obligował żadnymi terminami, ale będę się starał. Grafik (czyli kiedy możecie mnie nagabywać o update) jest następujący:

12 I - no way
13 I - no way
14-15 I - ok
16-19 - no way
21 - NO WAY :P
22 - niet
23-24 - niet

Potem możemy rozmawiać o zwiększeniu mojego prowadzenia.

Mitabrin PW
11 stycznia 2010, 17:06
W takim tempie to Drakeny zdechną z głodu...

Alamar PW
11 stycznia 2010, 17:19
A 11 I? :P

Poza tym - wydawało mi się, że tylko ja mam kłopoty ze wzrokiem, a tu widzę, że więcej osób widzi podwójnie albo i wielokrotnie (czytaliście dokładnie i ze zrozumieniem pierwszy post w "zusammen"?). :P

Field PW
15 stycznia 2010, 10:45
Prawdopodobnie dziś wieczorem albo jutro akcja ruszy do przodu. Jadę do domu, więc będę miał chwilę dla siebie. I dla was :* :P

Field PW
20 stycznia 2010, 22:25
Przepraszam, że raptem tyle, ale nie bardzo jestem w stanie - jutro kolejne pierdolety na uczelni. Na pocieszenie powiem, że właśnie mamy jeden z punktów kulminacyjnych :)

Mitabrin PW
20 stycznia 2010, 23:03
Muszę rozgłosić jak świetny z ciebie MG u kilku znajomych tolkienowskich entów...

Field PW
20 stycznia 2010, 23:09
To ironia? Bo jak nie, to chwal wprost :P

Quba Drake PW
21 stycznia 2010, 18:46
Mit... Spokojnie. Sława F!elda dotarła już do Fangornu... Baa...Nawet dalej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15
temat: [OGÓLNY] Ostatni bal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel