Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18

Cati7 PW
10 czerwca 2010, 16:46
Sorry, but I haven't got.

Znacznie lepszy interface.



Do pobrania tutaj

Lepsze defy ZGODBON i Secskill - tutaj

Wystarczy, że sobie je podmienicie. Najlepszym według mnie programem tutaj

Instrukcja do programu:
1. Rozpakować plik w katalogu z grą - Heroes3
2. Wejść do programu MMArchiwe.
3. Otworzyć plik H3sprite.lod
4. Przeciągnąć plik "ZGODBON.def" i "Secskill.def" do nie go myszką.
5. Wyjść z programu. Wejść do gry i cieszyć się nowymi zmianami :)


Artov PW
10 czerwca 2010, 17:22
Wow!
No! Ten interface bije stary o głowę ;]

Irhak PW
10 czerwca 2010, 19:56
Artov:
Wow!
No! Ten interface bije stary o głowę ;]

W imieniu całego teamu New Interface for WoG dziękuję! ;)

EDIT - Nie wiem czemu, ale niektórzy myśleli, że to z rosyjskiego modu... BTW. - defy to moja robota...

Warmonger PW
10 czerwca 2010, 21:28
Bardzo, bardzo mi się podoba. W sumie to tylko graficzny bajer, ale jednak kawał dobrej roboty.

BTW, przydałby nam się ktoś do nowego interfejsu VCMI.

Irhak PW
10 czerwca 2010, 21:42
Well... tutaj poprawiałem defy (ew. robiłem nowe ;)) tak, by pasowały do tego tła... Tu masz 2 moje screeny... Jeśli chcesz, byśmy pomogli wam pisz do całego teamu... ;)

BTW. - co oznacza skrót VCMI?

EDIT - za jakiś czas (tzn. jak będzie gotowe cały hero screen i inne, w których pojawia się wykorzystanie Secskill.def ) pojawi się nowa łatka *.wog... ;)
EDIT2 - no może nie będziecie aż tak długo czekać ;) Oto nowa łatka podmieniająca hero screen i kilka defów ;)

Cati7 PW
22 czerwca 2010, 16:56
Pliczek do pobrania tu, który w każdym mieście zmienia wygląd interface na taki:



PS. Dużo lepiej to teraz wygląda :)

avatar PW
22 czerwca 2010, 18:30
Być może - ale póki co jest niekompatybilne z HD patchem :(

Irhak PW
22 czerwca 2010, 20:02
Najpierw dla zwykłego będzie robiona zmiana wyglądu interfejsu, a dopiero potem dla HD...

EDIT - w sprawie objaśnienia... Team najpierw tworzy nową wersję interfejsu na "podstawowego" WoGa... Dopiero, kiedy stworzy całość, zajmie się kompatylizowaniem (chyba dobrze napisałem?) z wersją HD...

avatar PW
22 czerwca 2010, 20:17
Ekran bohatera śmiga z HD bez problemu. Muszę sprawdzić, może ze wcześniejszymi wersjami (1.04 pójdzie).

Field PW
22 czerwca 2010, 23:39
U mnie i tak HD się wypieprza, więc luz :P

Cati7 PW
23 czerwca 2010, 05:28
Dla tych co używają HD też jest już poprawiony interface tu :)

Opis:
(HD Patch users, must delete the file hd_towns.pcx in your heroes 3 data folder to make it work, if you are using the HDpatch v 2.xx, you'll have to install again the patch after runing H3wUpd.exe... ) Link

Cati7 PW
25 czerwca 2010, 11:16


z tym plikiem PSD mam problem. Do pobrania tu. Trzeba go przerobić na pliki PCX, żeby prawidłowo działało to tak:


Skazo PW
26 czerwca 2010, 15:08
a możesz zrobić tak by interface bohatera miał kolor gracza?

Irhak PW
26 czerwca 2010, 17:11
skazo:
a możesz zrobić tak by interface bohatera miał kolor gracza?

Tzn.? hero screen czy to "coś" w ramce na dole? To pierwsze jest zrobione, ale tło nie będzie się zmieniać... To drugie - tu są lekkie kłopoty, ale może znajdziemy na to sposób...

Skazo PW
28 czerwca 2010, 19:13
hero screen, troszkę mnie razi to jak np jestem czerwonym graczem a gdy wchodzę w bohatera jego tło jest niebieskie

Irhak PW
28 czerwca 2010, 19:29
Właśnie samo tło ma się nie zmieniać... tylko te "bąbelki" (jak niektórzy je nazywają) mają ulegać zmianie...

Cati7 PW
29 czerwca 2010, 07:05
Jest nowsza wersja (do pobrania tu, która oferuje chodź by coś takiego:





Niestety, brak tego wcześniejszego co podałam poniżej. Jak również brak zmienionych icon czarów u bohatera. Trzeba sobie podmienić samemu def'a Secskill stąd

Erui PW
29 czerwca 2010, 14:08
Fajne, zadziała z Heroes HD czy trzeba czekać jak wcześniej na oddzielną łatkę?

avatar PW
29 czerwca 2010, 22:17
Działa z łatką HD bez większych problemów. Tylko trzeba wykonać myk, który podała Cati7 osiem postów wcześniej.

Erui PW
30 czerwca 2010, 11:23
A rzeczywiście działa. Fajnie. Tylko to małe okienko bohatera, to na dole interfejsu na mapie, nie chce mi działać mimo przerobienia na format pcx. No trudno. Ale zrobiliście świetną robotę. Czekam na kolejne wersje łatki.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel