Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 16 - 17 - 18

witchking PW
14 lutego 2013, 13:03
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=764

Tu niby jest link do ściągnięcia ale nie sprawdzałem go.

Edit: Przejrzałem na szybko plik. Jednostki są przemalowane, część miasta też ale zdaje mi się, że nie wszystko.

AmiDaDeer PW
14 lutego 2013, 13:18
Hayven:
Czy Horn of the Abyss działa jako mod do ERY?
To i tak jest offtop, bo to nie jest temat o Erze :P, ale nie - nie ma wersji Hoty pod silnik ERA.

Skazo:
Wie ktoś czy to zostało ukończone i gdzieś udostępnione?
Kojarzę skądś linka, ale nie mogę go teraz nigdzie znaleźć. Zapewne jednak jakieś prace zostały udostępnione, jakkolwiek głowy nie dam.

Irhak PW
15 kwietnia 2013, 19:18
Tak, aby nie tworzyć nowych tematów (najwyżej Strażnicy zdecydują inaczej :P) zapytam się tutaj. Z jakich modów korzystacie/chcielibyście korzystać jednocześnie (ew. czego wam brakuje w grze, a co chcielibyście zobaczyć :P)?

Drwal PW
15 kwietnia 2013, 21:52
Ja jestem konserwatystą i gram Woga 3.58f z Nowymi Ulepszeniami plus FU2.
Czego mi brakuje? hm... Chyba nowego miasta tego Cove HotA. No i przydałoby się parę nowych neutralnych jednostek.
Co bym zmienił? hm.. Mody są dość stare, dzięki VCMI można już umieszczać nowe siedliska w mieście. Myślę, że do NU przydałby się mod a la ten co robi teraz Kuririn. By nowe ulepszenia po prostu miały swoje miejsce w ekranie miasta. :]

Shael PW
16 czerwca 2013, 15:46
Kurcze próbuję podmienić def dowódcy necro, znalazłem jego nazwę jako defa (ZM178NPC.DEF ), robię tak jak w tym króciutkim poradniku, zmieniam nazwę itd, przeciągam, pojawia się na chwilę czarne okienko, włączam i def dowódcy nie jest zmieniony. Co robię źle?

Kuririn PW
16 czerwca 2013, 18:52
Nieraz tak bywa. Może nie zmieniłeś nazwy pliku na (h3sprite.exe). Najlepiej Ściągnij sobie program ze skarbca "MMArchive". Nie będziesz miał problemów.

Shael PW
16 czerwca 2013, 20:03
Nazwę zmieniłem jak pisałem :)
Oki spróbuję.

Gomez PW
14 września 2013, 14:50
tematyka ogólna nie tylko WoG...
proszę o poradę jak tworzyć i jakim programem (bo w paincie problem)pliki bohaterów z istniejących plików ażeby po przemianie na 256bitowych
obrazków nie stawały się one tak ograniczone kolorami gdyż z samej galerii avatarów która na stronie się znajduje wnioskuje że można każdy gatunek obrazka (png,jpeg...) w miare estetycznie przerobić na 256 bitowy plik nie tracąc przy tym ąz tylu kolorów.

AmiDaDeer PW
14 września 2013, 14:59
Z darmowych programów GIMP jest godny polecenia - wystarczy z jego pomocą otworzyć plik, tam w zakładce Obraz (Image) wejść w menu Tryb (Mode) -> Kolory indeksowane (Indexed...) i wybrać paletę 256-kolorową.

HobbitHobbitPosty zostały przeniesione.

Altair PW
14 września 2013, 15:48
Ze swojej strony dodam, że na końcu najlepiej użyć Deftoola, aby paleta kolorów była poprawnie widziana w grze.

Gomez PW
14 września 2013, 18:41
w sumie ja używam MMArchive i też daje rade
dzięki więc za informacja i temat raczej do zamknięcia

Kuririn PW
28 października 2013, 20:33
Autumn Rampart pod VCMI.

Co nie zrobione? (Lenia miałem).

1) Nie dodałem nazw siedlisk (jest jak w oryginale).
2) Nie potrafiłem zamienić avatarów bohaterów i małych defow krasnali.
Nowe grafiki specjalności sprawdziłem, da się podmienić, lecz jestem LEŃ.
3) Trzeba poprawić (ustawić) niektóre budynki w mieście, jest nie ładnie :P
4) Może się ktoś tym zajmie.


jarojj10 PW
30 października 2013, 14:37
Świetny mod Kurin. Super że wrzuciłeś go na VCMI. Bardzo ładnie to wygląda i szczerze mówiąc nie widzę aby któreś budynki były źle ustawione. Pozwoliłem sobie jednak przywrócić oryginalne krasnoludy w moich "Hirołsach". Te jakoś mi nie pasują :P

Kuririn PW
30 października 2013, 14:41
Do do mnie czy koło mnie?:P Ja również wole oryginalne krasnale :)

AmiDaDeer PW
26 listopada 2013, 23:57
Mod na animacje w tawernach pod Erę autorstwa feanora. Na razie po rosyjsku (soon...), ale warte przetestowania.






Tarnoob PW
1 grudnia 2013, 02:46
O_O Uuu panie… Kocham ich za to, co zrobili. Przecież to są najśliczniejsze filmiki z MM7 i MM8.

mitlandy PW
23 grudnia 2013, 21:00
Znalazłem taką grafikę, nie wiem gdzie, może ktoś o tym coś wie.


zmudziak22 PW
25 grudnia 2013, 16:04
Fajny Castle.

mitlandy PW
2 lutego 2014, 15:11
Niespodzianka dla wszystkich, moje lenistwo daje wam red castle i poprawiony stronghold:)
Stronghold:https://www.dropbox.com/s/30a73agzy1x97qm/Stronghold.rar
Red Castle:https://www.dropbox.com/s/pvaukwed2f2c2mr/Red%20Castle.rar
Edit:
Znalezione nie wiem gdzie, może nawet na tym forum może ktoś wie co to jest za miasto?

Fandor PW
23 lutego 2014, 22:16
Cóż widać, że Mitlandy się postarał żeby uprzyjemnić mi granie Stronghold, w Castle tylko czekam na jednostki :).
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel