Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 16 - 17 - 18

TopFunny525 PW
8 września 2012, 14:09
Nie wiedziałem:). Dzięki Dark Dragon. Mam obie części jak poszukam to postaram zrobić lepszą wersję. Oh! BTW. oto ekran kolejnego porzuconego miasta, pod roboczą nazwą Bastion :



Miasto miało być 10 miastem w WOGU. Tak nas zapewniali twórcy, niestety związku z brakiem ludzi jak i również odejściem głównego programisty WOGA, nie zobaczyliśmy go w grze. Pamiętam, że na rosyjskim forum DF2.ru(czy jakoś tak), były podane jakieś defy z bastionu(niestety na nie się nie załapałem:(), ale cóż życie toczy się dalej. Oto fort na mapie przygód. Autorstwa WOG Teamu. Jeśli będę miał czas, to może zrobię siedliska na mapie(jeśli Acid Dragon - były członek WOG teamu wyrazi na to zgodę:)) Pozdrawiam...

Irhak PW
8 września 2012, 15:05
Ten zamek w obecnej formie NIE pasuje do otoczenia. Przyciemnij, nałóż cienie przy konturach flanek i mogłoby być.

TopFunny525 PW
8 września 2012, 15:07
Postaram się nałożyć cienie:). Jak się tylko uda;P...

Dark Dragon PW
8 września 2012, 15:17
Znacznie lepiej gdyby wyglądał tak jak tu :P

Cheshire PW
8 września 2012, 18:35
Mam pytanko. Jak umieścić w grze nowe obiekty, które są w plikach o rozszerzeniu OBJ?

avatar PW
8 września 2012, 18:56
Programem ModHomm - który powstał lata temu i więcej z nim problemów niż pożytku.

Rytelier PW
8 września 2012, 19:00
Obiekty o rozszerzeniu OBJ? To chyba stary sposób, bo teraz można łatwo zainstalować obiekty bez ingerowania w grę.

TopFunny525 PW
8 września 2012, 20:36
Miśki, to prezent dla was nim pójdę na rodzinną partyjkę Monopoly;P. Oto coś co pewnie polubią wszyscy fani bastionu...



Najlepiej chyba wyszło chyba siedlisko Sekhemet i Oliphantów, najmniej nadzorców(postaram się jeszcze poprawić). No i w tle widać, Fabrykę - Projekt, który zakończono tylko na szkicach. Jedyne co się zachowało to ekran miasta i widok fortu... To tyle. Żegnam, zajrzę później wieczorem;P...

Irhak PW
8 września 2012, 20:38
1) ucięty jeden z budynków
2) zbyt jaskrawa obwódka :P

EDIT @down e tam... po prostu miałem szczęscie w przeglądaniu :P

TopFunny525 PW
8 września 2012, 20:39
Jaki ty szybki:). Tak, wiem. Budynek oliphantów do poprawy. Co do fabryki to się zobaczy;P... Kontury zrobiły się podczas zmieniania tła na zgodnę z H3DefTool.

Kamar PW
21 września 2012, 23:57
Witam. Pamiętam, że kiedyś ktoś zrobił łatkę, czy też poprawił plik, dzięki któremu Ul. Wir Ognia we Wrotach Żywiołów nie rozmazywał gór za nim. Mam ten problem i szukam tego pliku / tej łatki. Proszę o pomoc, będę wdzięczny.

Rytelier PW
24 października 2012, 20:41
Oto jest mój jesienny teren, co o nim myślicie?

Irhak PW
24 października 2012, 20:43
Jakiejś znacznej różnicy nie widzę, ale jeśli dobrze się postarasz i dostarczysz odpowiednie pliki to może nawet dołaczy się do AR ;)

Rytelier PW
24 października 2012, 20:52
Grafika jest na bazie terenu trawy, zmieniłem kolor, by pasował do jesiennego klimatu.

Warmonger PW
24 października 2012, 20:57
Bardzo fajne, pasuje do gry, a jednocześnie zupełnie zmienia cały wygląd.

Fandor PW
25 października 2012, 17:19
Teren bardzo fajny, ale bardziej zaciekawiły mnie te 2 wieże, nie kojarzę ich z gry wiec chętnie się dowiem skąd są.
A co do terenu to dołączcie go to AR bo będzie bardzo wygodnie ściągać to razem i od razu wszystkim przerzucać się na jesienny klimat.

Szalony ogr PW
25 października 2012, 17:38
Teren nawet ciekawy. Jednak dla mnie powinien być nieco bardziej czerwony (wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać przed dodaniem szczypty goryczy :P). Interesuje mnie inna sprawa: jaka będzie muzyka do tego terenu?

Teraz sprawa tych dwóch wież. Ta na dole jest niezła. Gorzej z górną. Totalne DNO! WoGóle nie pasuje do reszty obiektów i do tego tak jakby... "wyrasta" z ziemi (do czego ona służy?).

Pozdrawiam,
Szalony (ł)ogr.

Rytelier PW
25 października 2012, 18:46
Dziękuję za opinie.
Czekałem, aż ktoś zauważy wieże :) Do Autumn Rampart raczej nie dodam, bo trawa to oddzielny teren, a raczej obiekt, dla którego nie ma nawet oddzielnego pola walka. I czy ja wiem, czy nie pasuje ta górna wieża do reszty? Wydaje mi się, że muszę poprawić kontrast. Obiekty umieszczę w paczce razem z kilkoma innymi, grafika wież oczywiście zrobiona przeze mnie (przeznaczenie ich wkrótce się objawi) :)

witchking PW
26 października 2012, 10:34
Jak tak to dorzucę swoje trzy grosze. Górna wieża ma marną perspektywę, brak jej podstawy(jakaś podmurówka by się przydała albo coś) i nie podobają mi się w niej okna. Przydały by im się ramy. Po za perspektywą da się poprawić ale to trochę pracy.

Dolna wieże to zupełnie inny temat. Moim zdaniem jest niezła a przyczepić można się tylko do dachu. Czemu niebieski? Proponuje zmienić kolor na jakiś który występuje w homm

Szalony ogr PW
26 października 2012, 11:12
A czemu nie niebieski? Wystarczy rozjaśnić i będzie dobrze. Jedyna rzecz do której można się przyczepić w dolnej wieży, to te dziwaczne kominy po prawej stronie dachu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 16 - 17 - 18
temat: [WoG, ERA] Mniejsze mody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel