Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28 ... 34 - 35 - 36

dzikuPPL PW
5 kwietnia 2010, 13:00
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy wiadomo już, kiedy bedzie wydany ten dodatek? Z góry bardzo dziekuję. Pozdrawiam. ;)

Kirin PW
5 kwietnia 2010, 13:14
Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że "wyjdzie kiedy wyjdzie" (choć z drugiej strony i to nie jest pewne).

Goldenraz PW
5 kwietnia 2010, 14:45
Wiadomo :]

"Jak poinformował Darkmoon (członek HotA Teamu), HotA 1.0 beta zostanie wydana pod koniec lutego 2009 roku" :P
(Dragonar, dawno temu)

Field PW
29 czerwca 2010, 10:51
Odświeżanie trupa, ale na hc towarzystwo twierdzi, że przygotowuje się właśnie do wydania bety... :P

BanBreaker PW
29 czerwca 2010, 11:09
Szczerze mówiąc bardzo by się cieszył gdyby HotA w końcu wyszła ('wyszedł'?). Dodanie nowych zamków na zasadzie innej niż oryginalni twórcy mogłoby znaczyć dużo dla środowiska modowania H3. Skąd możemy wiedzieć na jakieś zasadzie to zrobią? Może będzie można dowolnie przestawiać budynki...? A i ich jednostki i obiekty są niczego sobie =P Nie wiem, co wszyscy mają do tej nieszczęsnej HotA'y, oprócz tego, że miała wyjść półtora roku temu =D

Cati7 PW
29 czerwca 2010, 11:19
Ja też bym się ucieszyła gdyby chociaż beta w końcu wyszła. Szczerze, to WOG mi się już nie co znudził, a HoTa z tego co widać to się dużo lepiej prezentuje od WOG'a.

Wiwern PW
29 czerwca 2010, 12:04
Kolejny optymistyczny news z którego nie wyniknie nic? :P

Wydaje mi się, że to prawda. Najważniejszy problem to z tego co wiem to edytor map. Kto trochę słyszał o VCMI to wie, że edytor to rzecz całkiem osobna od samej gry. Uproszczając. Wychodzi na to, że to jednak nie wszystko. Najpierw muszą sobie poradzić z błędami krytycznymi. Przynajmniej tak twierdzi na rosyjskim forum jeden z członków teamu. Szczegółów nie ma. ;p

Moje przemyślenia na ten temat są takie. Wisi mi ten edytor map jeśli będzie można normalnie grać. Pomysł z betą jest dobry. Haczyk jest taki, ze poczekamy sobie prawdopodobnie bardzo długo. Może za rok czy dwa im się uda? :D

Cati7:
WOG mi się już nie co znudził
WoG to był nudny dawno temu. Teraz jego moc tkwi w mniejszych (fanowskich) modach.


Field PW
29 czerwca 2010, 13:50
Trudno mi powiedzieć, czy to fake, czy nie, ale... take a look

Dragonar PW
29 czerwca 2010, 16:19
Ładnie, ładnie... Wygląda na to, że grać się rzeczywiście da. Jednak myślę, że będziemy musieli poczekać jeszcze trochę. Tak jak mówił Wiwern - edytor.
Co mam do tego dodatku? To, że z założenia nie ma być przeznaczony do modyfikowania. Mam nadzieję, że HotA będzie współpracować z WoGiem, tak jak inne dodatki. Jeśli nie - nie chcę żeby wyszła, bo zniszczy wszystkich modderów WoGa, a ich modyfikacje będą nieużyteczne.

AmiDaDeer PW
29 czerwca 2010, 17:20
Cytat:
zniszczy wszystkich modderów WoGa, a ich modyfikacje będą nieużyteczne.
A teraz się zastanów, w jaki sposób powstał WoG. :P

mancias_sc PW
29 czerwca 2010, 20:22
Cóż, ze swojej strony polecam subskrybować kanał użytkownika Mugaiz, ponieważ dodał on kolejny film z testów. :)

Wiwern PW
29 czerwca 2010, 20:35
Nowe nagranie jest ciekawe. Najbardziej mnie cieszy dobra jakość. Zdecydowanie lepsza niż w starszym filmiku z Cove. To nie wszystko bo wyszedł... Kolejny film! Na HC jest jeszcze troszkę informacji. Miasto jest dodane i nie ma z tym większych problemów. Teraz kombinują z balansem, szukają błędów i załatwiają najbardziej problematyczny problem - kampanię. Poza tym ten kursor to podobno błąd nagrywania. To tyle ode mnie.

EDIT: Było się trzeba pospieszyć. Kiedyś zdążę z newsem. :P

Goldenraz PW
30 czerwca 2010, 11:00
Balans i bugfix mogłyby zostać zrobione już przy udziale testerów. Będą grali kilka godzin - bug - naprawa - znów kilka godzin i HotA wyjdzie za rok :D
A tak czekają 3 dni i mają listę najczęstszych błędów do poprawy. Z balansem podobnie.

Ktoś się orientuje, którzy użytkownicy na HC są pewnymi i sprawdzonymi źródłami informacji na temat HotA? I czy to oni wywołali kiedyś zamieszanie z premierą?

Dragonar PW
30 czerwca 2010, 13:45
Ufać można jedynie tym, co dają filmiki. ;P
A na serio to chciałbym wiedzieć, jaki jest obecny skład zespołu, po odejściu Docenta Picolana i Alex-andra.

Mitabrin PW
30 czerwca 2010, 16:15
Zapytałem się wczoraj na HC o to i Maestro powiedział mi, że żaden programista nie odszedł, tylko zrobił sobie "krótki urlop"...

Volveryin PW
4 lipca 2010, 00:37
Ufff...To szczęście że "krótki" urlop bo jak pojadą sobie na miesięczne wakacje do Egiptu czy Turcji to chyba wyskoczę przez okno (mieszkam na 5 piętrze :D)

Apropos do filmiku z The Forge:
Są wszystkie miasta + Forge... Kiedy przechodzi sobie po tych miastach liczcie ile ich jest... Dziewięć a nawet dziesięć :D. 10 miast czyli wszystkie i jedno dodatkowe, na dodatek widać tam Fortecę... A samo miasto nie jest takie złe ale jak bym miał wybór Cove czy Forge to wybrał bym jednak Cove

Albo już nie pamiętam ile jest miast w Herosie xD

Dragonar PW
20 lipca 2010, 14:43
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=26298&pagenumber=98

Na HC dzieją się dziwne rzeczy. Niejaki Allah podaje nam link do HotA... Problem w tym, że link już nie działa. Ale nieliczni dorwali betę - niestety nie ja. :/

I jeszcze jedno - TU jest ciekawy screen z HotA. W pełni rozbudowana Zatoka. :)

Wiwern PW
20 lipca 2010, 14:57
Działa link. Już przeglądam reseditem. Grafiki genialne.
EDIT: Już gram. To działa :D
PS: Ale cyrk na HC...

Dragonar PW
20 lipca 2010, 15:39
SCREEN

Tym razem to screen z mojej gry. :P
Jest nowy link do bety na HC.

Artov PW
20 lipca 2010, 15:53
Dragonar, możesz wrzucić ten link tutaj?
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel