Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Zaginione grafiki
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Haregar PW
9 stycznia 2010, 22:20
Alamar, mógłbyś odświeżyć linki? Bo niektóre z AOL nie działają, a w tym twoim ostatnim poście pojawia się błąd 404, a chciałbym bardzo obczaić te nieznane szkice, bo takiego cybertrupa w kolorze chyba tylko raz widziałem, dawno temu.

Hellburn PW
10 stycznia 2010, 08:43
Na YT jest film o Forge, z większością (jeżeli nie wszystkimi) grafik.

EDIT:
Proszę bardzo
Link

Mitabrin PW
10 stycznia 2010, 13:08
Linków dodawać nie umiesz? :P

@edit

Thx. :3

Haregar PW
10 stycznia 2010, 13:54
Widziałem "Niebiańska Kuźnia tribute", aczkolwiek pominąłem niektóre fragmenty. Na pewno tam są wszystkie materiały, jakie kiedykolwiek się wydostały na światło dzienne z Forge?

Alamar PW
10 stycznia 2010, 14:04
Kto do Forga wrzuca theme Unicrona? O_o

I nie - brakuje paru rzeczy w tym filmiku.

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 14:17
A mi to bardzo pasowało, prawdę mówiąc. Jednocześnie tajemnicze, ale "elektroniczne".

Brakuje chyba pojedynczych szkiców. No i są jeszcze "siatkowe" (bez textur) wersje budynków, ale mało to efektowne.

Hellburn PW
10 stycznia 2010, 14:37
Cytat:
Kto do Forga wrzuca theme Unicrona? O_o
Niejaki starclite, czyli ja, tylko pod innym pseudonimem :).
Na filmie znajduje się wszystko co (według mnie) jest najważniejsze. Specjalnie pominąłem te 'siatkowate' grafiki.

Acid:
Pojedyncze szkice? Czyżbym o czymś nie wiedział?

Field PW
10 stycznia 2010, 14:49
Mózg mi prawie wypłynął od tego "Forge Theme" :/ Masakra :/ Co do reszty - te nieopublikowane grafiki pod koniec są całkiem ciekawe.

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 16:14
Cytat:
Niejaki starclite, czyli ja, tylko pod innym pseudonimem :).

I teraz mi to mówisz... -_-"
(odbierz wiadomość na YT ;)

Cytat:
Pojedyncze szkice? Czyżbym o czymś nie wiedział?

Możliwe, ale nie bój się, wiele więcej nie ma ;). Jak przyjdzie czas na aktualizację działu Forge, to pewnie to zamieszczę.
Nie omieszkam również wstawić tam Twego filmiku ;).

Hellburn PW
10 stycznia 2010, 16:31
Cytat:
Jak przyjdzie czas na aktualizację działu Forge, to pewnie to zamieszczę.
A czas przyjdzie "wtedy kiedy przyjdzie", mam rozumieć :D?

Acid DragonAcid DragonOczywiście :)

Haregar PW
10 stycznia 2010, 17:33
Chodzi wam o muzykę z tego filmiku? O tak, jest ona jak najbardziej pasująca do Forge. ;]

Assassin PW
10 stycznia 2010, 19:33
Hmm, widziałem dość dużo szkiców forge, ale tego z pyro jeszcze nigdzie nie spotkałem.
Ps:Ta muzyka to rodem z jakiegoś starego amerykańskiego serialu. ;P

Mitabrin PW
10 stycznia 2010, 19:43
Na rosyjskiej stronie o homm3owych miastach wszelakich jest dział z obrazkami Forge. Są tam takie, których tu jeszcze nie było. :P

Alamar PW
10 stycznia 2010, 19:43
Nie z serialu, ale z filmu. I jak ktoś go widział, to wie czemu nie pasuje ona do Kuźni. :P

@Mitabrin
Niby które?
A przymiotniki piszemy z małej litery. :P

@Hellburn
Pomyliłeś siedliska Jumptrooperów i Juggernautów (w Grocie też są źle przypisane).

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 20:24
Cytat:
@Hellburn
Pomyliłeś siedliska Jumptrooperów i Juggernautów (w Grocie też są źle przypisane).

Nie, są podpisane dobrze. Były źle podpisane na stronie macierzystej członkini NWC. Tak, naprawdę, wiem, co mówię ;P.

Alamar PW
10 stycznia 2010, 20:27
Który raz już to słyszę?

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 20:38
Zaraz, moment - Hellburn rzeczywiście się pomylił w kolejności wyświetlania budynków, ale w Grocie podpisy są OK. Pas startowy był siedliskiem trooperów, zaś tej wielki budynek z otwieranym dachem był siedliskiem juggernautów.

PS. niemniej jednak w opisie Hellburn jednak dał poprawne nazwy ;)

Haregar PW
10 stycznia 2010, 21:04
Interesuje mnie jedna naiwna rzecz... czy jest chociażby 1% szansy, że któryś grafik NWC sobie zachował pliki miasta Forge na płytce i trzyma to u siebie w szafie, nie mówiąc nikomu, że to ma?

Mitabrin PW
10 stycznia 2010, 21:19
Taa... I pewnie raz na na sylwestra zbiera kilku znajomych i w piwnicy grają po cichu, by nikt nie zobaczył.

A tak serio - Domyślam się, że znaczna większość twórców zachowała sobie to co było w Forge, ba dam rękę uciąć (byle nie była moja), że nawet sam JVC może gdzieś mieć jakieś pliki (swoją drogą to gdzieś czytałem, że Acid ma do niego maila... więc może warto wysłać i poczekać z pół roku na odpowiedź...).

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 21:23
to chyba jakieś plotki ;P

Co do Forge - to była praca zbiorowa, która ostatecznie nie została zebrana w całość. Każdy robił swoją część i nie miał prac pozostałych. Jedyna osoba, która mogłaby mieć wszystko to Greg Fulton. Jak znajdziecie do niego jakikolwiek kontakt, to będzie fajnie ;). Niestety po upadku 3DO pracował jeszcze nad którąś grą z serii Command and Conquer, po czym po prostu zniknął.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Zaginione grafiki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel