Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: HoMM Kingdoms
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3

Acid Dragon PW
30 grudnia 2010, 22:21
OK, Quba - mail poszedł do Ciebie.

Acid Dragon PW
31 grudnia 2010, 13:03
Mam pytanie - czy komuś udało się nająć neutralne jednostki?

FAQ jest tu wg mnie trochę nieprecyzyjny:

Cytat:
Q: Jak mogę rekrutować jednostki typu NPC?

A: Możesz tylko nająć neutralnego NPC, który należy do tej samej frakcji co ty. Musisz wysłać armię, która jest silniejsza niż suma wszystkich punktów przeciwnika (nawet 1 punkt przewagi wystarcza do zwycięstwa). Będziesz miał 20% szans aby 30% wrogiego oddziału
przyłączyło się do ciebie. Rezultat będzie zaokrąglany w dół. Jeśli masz umiejętność dyplomacji, to szansa, że wrogi oddział będzie chciał dołączyć do twojej armii wzrośnie o 9% na każdy poziom (maxymalnie do 47%).

Po pierwsze - rozumiem, że przez "armię" rozumie się bohatera z armią? Po drugie - przez "silniejsza" rozumiemy armię bohatera w momencie kiedy kliknę na pole z NPC czy w momencie kiedy kliknę na "fight"?

Jeśli chodzi o to, że należy wysłać bohatera z armią i uruchomić walkę z silniejszą armią niż NPC, to jak dotąd mi się nie udało. A w dyplomację 3 punkty biegłości wpakowałem.


EDIT:
a jednak sukces! wreszcie się udało.
INFORMACJA: Warunki są takie, jak opisałem wyżej. Właściwej walki wtedy NIE MA. Bohater nie otrzymuje doświadczenia, ale zgarnia nagrodę z pola, które zajmowała armia. Część jednostek się przyłącza, reszta - po prostu znika.

Haregar PW
31 grudnia 2010, 14:31
Pewno zaszła zmiana, gdyż tłumaczyłem już troszkę stary FAQ, a nie należy zapominać, że gra ciągle się zmienia. Zaraz poprawię.

Ulung PW
24 kwietnia 2011, 18:17
Jak wie zapewne wielu, na serwerze "The Dragon Legacy - East", na którym sojusz Kwasowej Groty działał, niebawem dojdzie do kataklizmu. Jeden z sojuszów jest bliski uzyskania pełnej puli Łez i jeśli nic się nie zmieni, to serwer zakończy sezon I już 7 maja.

Jak widać zostało jeszcze trochę czasu gry i dopilnowanie, aby legacy points w następnym sezonie miały wartość jak największą. Tutaj rodzi się pytanie: Kto zamierza w następnym etapie grać?

Prosiłbym o wpisanie się w tym temacie i wstępne zadeklarowanie, kto z Grotowiczów ma ochotę kontynuować przygodę z Królestwami lub też ją zacząć.

O ile wiem, to sytuacja prezentuje się następująco:
- na pewno zagrają dalej: ja, Kreator Irhak, Trang Oul, Mirgurth;
- prawdopodobnie grę rozpoczną/będą ją kontynuowali: Rah, Reldi;

Proszę o potwierdzenie bądź sprostowanie w tym temacie, a z czasem myślę, że lista będzie aktualizowana poprzez edycję tego posta.

Reldi PW
28 kwietnia 2011, 19:19
Witajcie

Ja prawdopodobnie będę grał, na pewno założę konto itd tylko nie wiem jak dlugo będę mógł grać:p

Mirgurth PW
28 kwietnia 2011, 20:35
Ja na pewno będę grać w przyszłym sezonie.

Irhak PW
28 kwietnia 2011, 21:35
Cytat:
Jeden z sojuszów jest bliski uzyskania pełnej puli Łez i jeśli nic się nie zmieni, to serwer zakończy sezon I już 7 maja.

Tylko cud i zmasowany atak na wszystkie miasta z Temple of Asha (czy jak to tam zwał) VGZ może zmienić tę sytuację... niestety... już mają 14 łez...

Acid Dragon PW
30 maja 2011, 09:27
Wczoraj, pracując nad galerią, wyklikało mi się coś takiego:

Bohaterowie Heroes Kingdoms

Nie wiem co z tym zrobić, ale uznałem, że skoro jest, to mogę o tym powiedzieć ;P


Irhak PW
23 lipca 2011, 15:48
Takie info... IMO nie należy szaleć z tym jako news... choć i tak może wyjść z tego nie dla Polski coś... konkurs się pojawił na napisanie artykułu - zwycięzca otrzyma podobno 500 creditów. ;P

Irhak PW
7 września 2011, 13:48
Cytat:
Początek wg zapowiedzi - 15 września.
Zapowiedź swoją drogą, a wypuszczenie świata sezony 3 swoją. Według strony z 'dostępnymi światami' do gry, mamy już dostęp do świata tego sezonu. ;)

Acid Dragon PW
26 września 2011, 09:57
Potrzebuję małej pomocy - Czy ktoś z Grotowiczów jeszcze gra w HK i widział końcową sekwencję z drugiego sezonu?

Woyto PW
26 września 2011, 15:15
Ja gram ale nie widziałem .

Alamar PW
11 listopada 2011, 10:29
Może komuś się przyda (jeśli nadal jest aktualne) - kod na 1 miesiąc konta premium do HK:

bqk2jdgtX26u173BUxZH

Acid Dragon PW
11 listopada 2011, 12:33
W czasach, gdy wszystko wystawiane jest na allegro to naprawdę fajnie, że są jeszcze takie gesty zwykłego dzielenia się czymś z innymi :).

Ja nie skorzystam, ale mam nadzieję, ze jakiś Grotowicz zrobi z tego użytek.

Dark Dragon PW
2 grudnia 2011, 19:57
Jakby ktoś nie wiedział to za takie coś dostaje się 300 darmowych pieczęci ;)

Dark Dragon PW
10 grudnia 2011, 10:54
Znalazłem stronkę, na której za zarejestrowanie prawdopodobnie dostaniemy 500 darmowych pieczęci

Acid Dragon PW
2 marca 2012, 15:35
Nius z głównej o broni rodowej w HK ma chyba ściągnąć graczy Heroes VI do Heroes Kingdoms (tudzież dać im co robić między oczekiwaniami na nowy patch :P).

Może to byłby dobry moment na powrót do gry i stworzenie nowego sojuszu grotowego?

Ma ktoś ochotę taki założyć?

Irhak PW
2 marca 2012, 18:08
A czy to wiązałoby się z ponowną nudną grą w nią? :P Serio, po 1 sezonie mam dość.. zbyt podobne do Plemion, abym mógł to strawić.

Woyto PW
2 marca 2012, 21:12
Witajcie, chciałbym powiedzieć że mam kod na broń rodową i mogę go oddać, gdyż nie gram w H6, jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na e-mail woyto143@gmail.com .
Kto pierwszy ten lepszy :)

[EDIT] Kod wygrał alistair :)

Acid Dragon PW
2 marca 2012, 22:45
Cytat:
A czy to wiązałoby się z ponowną nudną grą w nią? :P Serio, po 1 sezonie mam dość.. zbyt podobne do Plemion, abym mógł to strawić.

Well, faktycznie wielu miało dosyć, ze mną włącznie, ale proponuję właśnie dać tej grze drugą szansę ;). Może teraz z elfami oraz systemem "players vs enemy" zamiast "każdy na każdego" będzie miało to większy sens?
strona: 1 - 2 - 3
temat: HoMM Kingdoms

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel