Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Muzyka z (Ho)MM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Alamar PW
6 kwietnia 2007, 16:46
Odpowiedzi:
1. H4 Chaos
2. MM8 Garrote Gorge
3. H3 Conflux
4. H5 Inferno besieged
5. H2 Warlock
6. H5 Necro
7. H4 battle
8. MM7 Main Menu
9. H3 Defend castle
10. H3 lava
11. MM8 Shadowspire
12. H2 Knight
13. H3 Fortress
14. H4 Academy
15. H2 snow

EDIT:
2. Wąwóz Garoty (łowcy smoków) na 101%.

tymolord PW
6 kwietnia 2007, 19:19
Miałem takie pytanie: Jak dodać muzykę do H3, nie podmienić?

Cichy PW
7 kwietnia 2007, 12:11
Chodzi ci o to, żeby dodać nową muzykę do innych obiektów? Można tak zrobić (chyba) za pomocą ERM. A podmieniać każdy wie, jak (MP3 w katalogu mp3 :P).

Kreator PW
7 kwietnia 2007, 12:20
Panowie, przypominam, że tytuł tego tematu jest "trochę" inny :P.

Laxx_old PW
28 czerwca 2008, 18:09
Mi najbardziej podoba się muza z H3 i H5 są klimatyczne a inne nie za bardzo trawię :)

Gandalfica PW
23 lipca 2008, 17:49
Zaraz zaraz, czy w H2 muzyka jest nie tylko w midi?

Alamar PW
23 lipca 2008, 19:47
Masz jeszcze arie grane z płyty - CD Opera (to ta "Brunhilda" w opcjach).

vinius PW
23 lipca 2008, 20:25
O ile mi wiadomo, w HoMM2 muzyka jest w formacie MP2.

Gandalfica PW
23 lipca 2008, 22:33
Ajć, chyba muszę sobie kupić tą całą sagę HoMM 1-3... Bo 2 mam z gazety, a tego MP2 tam nie ma. A czy w tej Sadze jest muzyka?
Alamar - przez ciebie prawie się posikałem ze śmiechu.
Ej, no, zabawnie to zabrzmiało.

Field PW
23 lipca 2008, 22:33
Źle Ci wiadomo o tyle, że mp2 w ogóle było formatem, do którego twórcy upakowali co się dało - w tym także mapy :/ W HoMM2 muzyka jest w audio oraz w midi (w których dokładnie plikach zabunkrowana - nie pamiętam).

Alamar PW
23 lipca 2008, 22:45
@Gandalfica:



A teraz sprawdź sobie np. w Wiki, jak nazywała się ta walkiria.

Gandalfica PW
23 lipca 2008, 22:57
Nadal nie mam odpowiedzi - czy w Sadze HoMM 1-3 CD Projektu w częściach 1-2 jest muzyka audio, nie midi.

Kardass PW
27 lipca 2008, 09:53
W HoMM2 w Sadze CDProjektu jest muzyka audio. Była przynajmniej w 'Ekstra Klasyce Next'. Zakładam że 'Extra Klasyka Gold' to to samo (z tym że na DVD), więc na 99% tam też jest audio.

To się, rzecz jasna, da zmienić w opcjach. Mamy tam do wyboru: MIDI, CD stereo i CD stereo z operą.


EDIT:Przepraszam ;]
filusfilusTen Twój dobór procencików na pewno nie był przypadkowy, mieliśmy już tutaj podobną sytuację wcześniej... Czyli krótko: masz ode mnie upomnienie!

Dark Dragon PW
28 lipca 2008, 21:14
filus:
Ten Twój dobór procencików na pewno nie był przypadkowy, mieliśmy już tutaj podobną sytuację wcześniej... Czyli krótko: masz ode mnie upomnienie!
Filus nie powinieneś być, aż tak srogi ;) co on złego zrobił? Dobrze mówi, to jest [prawie ;)] pewne. Wątpliwą sprawą jest, by CDP zmienił format muzyki tylko z racji nowego wydania.

Myślicie, iż w związku z wydaniem Heroes: Complete CDP przygotuje jakiś Soundtrack?
Może tj. ten dołączany do pewnej ver. H5 na gramie ;)

EDIT: No chyba, że tak ;)

filusfilusWybacz, ale nie znasz sprawy, nie wiesz co było w tym poście wcześniej. Wystarczy, że sam autor to wie. Jeśli pamiętasz czasy dyskusji nt. wiary i tego co ją wywołało: słowa "Ave..." to powinieneś się domyślić co było w miejscu tych procencików. Tyle w kwestii wyjaśnienia powinno Ci wystarczyć.

Gandalfica PW
30 lipca 2008, 12:50
A to ciekawe, bo u mnie tej muzyki nie chce grać :P Nawet jak zaznaczę tą Brunhildę, w HoMM2, to nadal nie ma muzyki audio cd.

mancias_sc PW
30 lipca 2008, 15:45
Nie chcę siać zamętu, ani powodować nieporozumień. Jednak czy jest coś takiego jak format "DVD audio" ? Bo jak wiadomo DVD to nie płyta CD, ma trochę inną budowę i nie wiem czy można nagrywać dźwięk w tym formacie. Druga kwestia to fakt, że pierwsze dwie gry z serii HoMM odtwarzały muzykę, jako któreś tam w kolejności utwory.Więc czy w wydawnictwie chciałoby sie zmieniać kod gry, tylko po to żeby była muzyka w grze?
Pozdrawiam

Gandalfica PW
30 lipca 2008, 15:51
Tak, jest. A u mnie nie ma tej muzyki AUDIO, no bo pewnie mam coś z ustawieniami. Kombinuję, a nic nie robi.

Alamar PW
30 lipca 2008, 18:41
Gandalfica - z tego co wiem, H2 w Heroes Complete za granicą również nie ma tej muzyki. Zapewne właśnie z powodu wydania na DVD. Tak więc raczej nie licz na to, że CDP coś z tym zrobi.
Z drugiej strony, Cenega potrafiła "naprawić" swoje Kroniki Might and Magic, więc jednak można coś na to poradzić.

Gandalfica PW
30 lipca 2008, 22:31
Zabawne jest to, że muzyka jest "na tacy". Bo jest w folderze Bonus... Ale przynajmniej można sobie posłuchać. :P A to jest edycja HoMM 2 Gold i zwykła HoMM 1. Aha - mam Sagę HoMM I - III CD Projektu DVD z eXtra Klasyka GOLD.

reddragon PW
9 maja 2009, 10:57
Bardzo lubię muzykę w MM8 wąwozie garoty. Tam jest super. Co do Heroes bardzo podoba mi się w H4 i H3.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Muzyka z (Ho)MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel