Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Altair PW
7 lutego 2009, 21:13
Gdyby były wszystkie jednostki to mod byłby dawno wydany. Jednak faktycznie nie wszystko zostało opublikowane. :)

Dragonar PW
7 lutego 2009, 21:20
No to poczekam na resztę. A budowle w mieście są zrobione? Można prosić o więcej screenów z TNLoHa? ;)

AmiDaDeer PW
9 lutego 2009, 17:57
1.Mimo, że projekt średnio mi się podoba, brawa za zapał - większość projektów kończy dosyć szybko swój żywot.
2.Czy jest znana data wydania finalnej wersji TI (albo przynajmniej prawie finalnej)?
3.Władco Smoków, wydaje mi się, że ta przynależność do Vori została wzięta z dawnego (aktualnego?) tła do miasta Kronverk - z tego więc powodu nie mogłaby być użyta w TI (chyba, że HotA-Team się zgodzi).

EDIT: Rzeczywiście, mój błąd - aczkolwiek bardzo podobne tło widziałem na pewnym ruskim forum o Kronverku.

Dragonar PW
9 lutego 2009, 18:13
Hobbit:
Władco Smoków, wydaje mi się, że ta przynależność do Vori została wzięta z dawnego (aktualnego?) tła do miasta Kronverk - z tego więc powodu nie mogłaby być użyta w TI (chyba, że HotA-Team się zgodzi).
Przynależność do Vori była wycięta z dawnego tła miasta Vori, a nie z tła Kronverku.

Field PW
9 lutego 2009, 21:44
Ad. 2: Dwa dni po mańanie ;)

Dragonar PW
20 lutego 2009, 19:55
http://wogtowns.vndv.com/?town=regna&page=units

Jednostki Regny. Nie wiem, czy aktualne, raczej nie. Mam nadzieję, że tej hybrydy z 8 levelu już nie będzie. :P

PS.: Forum TI, po "ztranslatorowaniu" nazywa się - "Forum Mrożone Ludzie". ;P

Mroczny Łowca PW
16 maja 2009, 23:48
Czy ten projekt jest w jakiś sposób rozwijany? Bo od jego "powrotu" nic szczególnego się nie pojawiło.

Altair PW
29 października 2009, 12:39
Informuję, że TI zostało przeniesione na nowy adres (jeszcze raz podziękowania dla Acid Dragona za udostępnienie miejsca na serwerze).

http://ti.acidcave.net/ - forum
http://ti.acidcave.net/portal/ - portal

Jeśli ktoś pragnie pomóc współtworzyć ten mod to serdecznie zapraszam. :)

Dragonar PW
29 października 2009, 14:07
Przy okazji zmiany serwera, miło byłoby, gdyby coś zostało dodane na stronie. :)
A moje zdanie w sprawie dołączania już znasz, wiesz kiedy będę mógł to zrobić. ;)

Mitabrin PW
26 grudnia 2009, 20:10
Właśnie - Kiedy? :P

Dragonar PW
26 grudnia 2009, 21:15
Jak do końca poprawimy Grove. ;)

Artov PW
8 marca 2010, 19:29
Fajnie by było gdyby ktoś coś od czasu do czasu napisał na ten temat...
Nie wiem - może można by napisać nad czym teraz pracujecie?
Bo już od dłuuugiego czasu nic nie wiadomo.

AmiDaDeer PW
8 marca 2010, 20:17
Gdy pojawi się coś konkretnego... to zobaczymy. :P

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 14:03
Narazie wchodzę na stronę a tam żadnych screenów i nic. Wogóle. Więc niewiem co się dzieje. Jakieś wiadome wieści czy coś?

AmiDaDeer PW
18 lutego 2012, 15:02
Ostatnie posty tam zamieszczone są z 2010 roku... więc można spokojnie założyć, że z projektem nic się nie dzieje. :P

Dark Dragon PW
18 lutego 2012, 15:08
A kiedyś chyba połowa Groty (łącznie ze mną) brała czynny udział przy tym modzie. Ahhh wspomnienia ^^

HobbitHobbitFatum. :P

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 15:32
Hobbit pisze:
Ostatnie posty tam zamieszczone są z 2010 roku... więc można spokojnie założyć, że z projektem nic się nie dzieje. :P
To dobrze, Bałem się już, że projekt na amen wyzionął ducha;). W każdym bądź razie wiadomo coś? Czy są może jakieś wersje próbne moda? Cokolwiek?

AmiDaDeer PW
18 lutego 2012, 16:19
Cytat:
Bałem się już, że projekt na amen wyzionął ducha;)
Eee...
Wiesz, właściwie to o to mi właśnie chodziło. :P

Jeżeli o jakimś projekcie w ogóle nic nie słychać od długiego czasu (czyli np. półtora roku), to najprawdopodobniej nie jest on przez nikogo kontynuowany.

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 16:50
Mr.Hobbit:
Jeżeli o jakimś projekcie w ogóle nic nie słychać od długiego czasu (czyli np. półtora roku), to najprawdopodobniej nie jest on przez nikogo kontynuowany.
A to oznacza, że kolejny projekt odszedł w otchłań nicości!

fishkebab PW
7 kwietnia 2012, 15:25
Lecz nie jest to pewne. W końcu, ktoś może tworzyć go dalej, lub robić od nowa, jak to było w przypadku Grove.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel