Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Userbary
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

vinius PW
5 listopada 2006, 09:28
Hej, zaraz rozpocznie się dyskusja o mojej stronie - a ja nie mam po prostu tyle czasu, aby ją choćby zaktualizować :P

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 listopada 2006, 10:01
Za mało czasu? To takie przykre, nie wiedziałem, że Masz tak mało czasu, iż nie Możesz poprawić jednego apostrofu i trzech zdań, myślałem, że ja jestem zapracowany, a tu coś takiego, szczerze współczuję.

Nevendar PW
5 listopada 2006, 10:52
Nie mamy wjaśnionej jeszcze jednej rzeczy. Vinius jeszcze nie dał swojej pracy. Może się poddał ? :P

vinius PW
5 listopada 2006, 12:11
oto moja propozycja >:)

PS. to mój pierwszy raz :)
PPS. nie widać obrysu wewnętrznego, bo tło Groty ciemne.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 listopada 2006, 13:38
Ani nie bardzo dobrze, ani nie bardzo źle, czcionka jest za mało czytelna, pasiaste tło niezbyt oryginalne, warto by było się pobawić światłocieniem, ale ten smok wygląda ładnie.

[Dodane]
Niestety, pomniejszenie owej czcionki bardziej jeszcze by ją unieczytelniło, nawet przy mocniej stonowanym tle.

Alistair PW
5 listopada 2006, 14:13
Gdybym się nie domyślał, że to smok, nigdy bym nie zgadł. Najbardziej podobał mi się projekt Nevendara, ten pierwszy z 2006-11-04 18:26:26 z uwzględnieniem poprawki polegającej na stonowaniu kolorów, może wtedy ta "pisana" czcionka nabierze ostrości (jest na razie na zbyt jaskrawym tle). Rodzaj czcionki bym zostawił, tylko trochę ją zmniejszył. Jak to od dawna wiadomo nie da się wszystkim dogodzić, ale więcej opinii może pokazać, który projekt najbardziej się podoba (chyba, że będą zbyt rozbieżne).

Nevendar PW
5 listopada 2006, 14:55
Może zróbmy głosowanie, który projekt jest najlepszy:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Głosujemy, w odpowiedzi proszę podać ewentualne oczekiwania i co należy poprawić.

vinius PW
5 listopada 2006, 14:57
Gdzie się tak spieszysz, to moje dopioero pierwsze podejście! ja jeszcze nie przystępuję do gry :P

Nevendar PW
5 listopada 2006, 15:05
No dobra, czekamy. Ale ja też nie skończyłem jeszcze, więc strzeż się.

filus PW
5 listopada 2006, 15:09
Moim zdaniem najlepsza jest propozycja 2 - że tak wtrącę swoje trzy grosze.

Teraz taka mała dygresja: Viktoriuszu zmień może stosunek do Viniusa, jest dłużej w Grocie aniżeli Ty więc swoje teksty w charakterze sarkazmu lepiej odstaw na bok. Grota zawsze była miejscem przyjaznym i nikt nikomu wyrzutów(poza żartami) nie robił - więc daruj sobie tego typu teksty. Sorki, że się wtrącam ale troche się zirytowałem;) Bynajmniej nic do Ciebie nie mam.

Acid Dragon PW
5 listopada 2006, 15:14
>>>Grota zawsze była miejscem przyjaznym

Prawdę mówiąc, nie przypominam sobie :P.

a żarty różne bywają - są też i te złośliwe, sarkastyczne, które nie wszystkim muszą (ale mogą :) odpowiadać.

Kreator PW
5 listopada 2006, 15:26
Mi najbardziej odpowiada projekt nr.2, trochę tajemniczy i dobry w swojej prostocie, ale czekam oczywiście na dokonania Viniusa.
Aha, kto powiedział że kwasowy Smok musi pluć/ziać tylko siarką? Sądzę że Acid się ze mną zgodzi.


vinius PW
5 listopada 2006, 15:51
Tak więc moje 3 propozycje:

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 listopada 2006, 15:51
To do prawdy niesłychane, aby ktoś robił tu sobie jakieś osobiste wycieczki pod moim adresem.
Chciałem jedynie dać kilka dobrych rad Viniusowi, ażeby jego strona wyglądała lepiej, ale widać, że za spełnienie dobrego uczynku mogą mnie czekać tyko oszczerstwa i insynuacje, i to na dodatek gdzie!
To bardzo przykre, że muszę przebywać Tu w atmosferze ciągłej nagonki, rozpętanej przez zawistnych, i za co mnie to spotyka? Gdybym miał fizyczną możliwość, to bym się teraz powiesił.
Dziękuję i do widzenia.
A i jeszcze jedno - osobiście do Viniusa (no, może prawie) nic nie mam.

[Dodane]
Propozycja nr 2 moim zdaniem jest najlepsza, tylko ten smok powinien mieć lepszą ostrość.

Nevendar PW
5 listopada 2006, 16:01
Ok, daję teraz to:



Teraz zobaczycie coś zupełnie nowego, czekajcie.

EDIT:

Teraz jade na imieniny, więc dodam jutro.

Alistair PW
5 listopada 2006, 16:53
Wcale się nie dziwię wzrastającemu poziomowi agresji wśród ludzi, skoro trochę konstruktywnej krytyki + odrobina ironii tak źle działa na niektórych. Dwóch się irytuje, trzeci chce się powiesić.

Nevendar się irytuje z powodu żartobliwej wypowiedzi Viktoriusza J. Lezublideusza, a filus w sprawie viniusa. Poprawienie paru błędów na stronie nie wymaga zbyt wiele zachodu, na pewno znacznie mniej niż stworzenie strony. Czy się komuś chce dokonać paru poprawek to inna sprawa.

Rozumiem, że jest niedziela wieczór (ostatecznie już ciemno za oknami), jutro trzeba iść do pracy lub do szkoły, pogoda pod psem, do tego komuś coś się nie podoba, bo albo ma zły dzień albo pesymistą jest z reguły. Pomyślcie sobie, że niektórzy mają gorzej. Ręce sobie wirtualnie uściśnijcie na zgodę i nie wprowadzajcie bałaganu na forum, bo połapać się nie sposób o co w temacie chodzi. Jeden post na temat i kilka nic nie wnoszących do niego.

Ostatecznie w grocie Jaśnie Groźnego Smoka, który jednym kłapnięciem paszczęki zdusić Was może, na paluszkach się poruszać trzeba, co by hałasu nie narobić, o co nie tak łatwo, gdyż albo zbroja brzęczy, albo kości grzechoczą co niektórym. Nie daj Boże któryś wpadnie do kwasu jeszcze, a to przecie śmierć niemiła.

EDIT 05.11.2006 17:56

Dziękuję Ci wielce Viktoriuszu J. Lezublideuszu za komplement odnośnie mojej wypowiedzi jakobym literatem był może, ale niestety takich aspiracji nie posiadam. Nigdy nie byłem dobry z lekcji języka naszego ojczystego, jednakże któż wie, może sam siebie nie doceniam w tej kwestii. Ostatecznie człowiek całe życie się uczy.
Pozwoliłem sobie napisać te słowa jako edycje postu poprzedniego co by forum nie zaśmiecać i bałaganu nie wprowadzać, jak to sam wcześniej pisałem. Hej.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 listopada 2006, 17:15
Święte słowa!
Przecież nie chciałem nikogo urazić(ani się powiesić), chciałem jedynie dobra, ale cóż, widać, że jednak "Jestem częścią owej siły, która wiecznie dobra pragnąc, zło wiecznie czyni", tak więc przepraszam.
Jestem wielce rad, że jesteś Alistairze tak mądry i Zrozumiałeś, co mam na myśli.
Alistairze, czy Ty nie jesteś aby literatem, bo to, co Napisałeś na końcu było świetne!
Dziękuję i dobranoc.

(Wszelkie powtórzenia wyrazowe są celowe)

[Dodane]
Nie ma za co dziękować, wszak komplementy to moja specjalność; Twoja wypowiedź naprawdę zrobiła na mnie bardzo duże pozytywne wrażenie, sam jestem literatem, więc Wiesz, każdy podświadomie szuka pokrewnej duszy.
Wielce żem rad, Drogi Viniusie, że się nie gniewasz.

vinius PW
5 listopada 2006, 17:55
Lodzie, cowyście, powariowali :) ? dajcie sobie spokój, nie czuję się niczym urażony, ale narazie nie mam czasu, chęci i pieniędzy na aktualzację - i takz ainteresowanie nikłe ;) wolałbym, gdybyście się zajęli konstruktywną krytyka naszych userbarów. dziekuje za uwagę :)

MCaleb PW
5 listopada 2006, 18:36
Dobra, po tych uprzejmościach wracamy do tematu. (Myślę, że nie muszę zaznaczać jak to zdanie powinno zostać odebrane, czyż nie?)

A oto i wersja animowana mojego userbara:

Wersja animowana by MCaleb
Podziękowania dla Altaira za poszczególne klatki tej animacji, jednak ktoś to musiał zebrać do kupy ;)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
5 listopada 2006, 19:14
Te oczęta są odrobinkę za duże, ale oprócz tego jest to zdecydowanie najładniejszy userbar jaki widziałem, jaka elegancja, dystynkcja, charme, piękno, po prostu piękno w czystej postaci!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Userbary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel