Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Userbary
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 16:56
Oczywiście, że nie jestem człowiekiem, skoro jestem "bezmyślny".
Równie oczywistym jest, że:
a.
nie Masz poczucia humoru
b.
Jesteś kompletnie nieoczytany i aby to udowodnić przytoczę cytat:
"Nie, Fagocie - protestował kocur - bal ma także swoje uroki, ma rozmach...
- Nie nie ma w nim żadnych uroków ani żadnego rozmachu, a te kretyńskie niedźwiedzie i tygrysy w barze swoim rykiem o mało nie przyprawiły mnie o migrenę - Powiedział Woland.
- Tak jest, messer - powiedział kot - jeśli uważasz, że nie ma rozmachu, ja także niezwłocznie zacznę być tego samego zdania." Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata".
Pragnę także zauważyć, że nie jestem żadnym lizusem, a Acid Dragona uważam za Autorytet.
Dziękuję i szczerze pozdrawiam.

[Dodane]

Ziać? Po co zaraz ziać? Nie widzę potrzeby.
Drugi? Gdzie drugi? Nie widzę żadnego drugiego!
Czy ja zacząłem? Nie!
Czy ja się o coś kłócę? Nie! Więc gdzie problem?

Swojego prywatnego zdania nie wyrażę, ponieważ i tak raczej Byś nie chciał go poznać.

Trang Oul PW
4 listopada 2006, 17:03
Kwasowy Smok powinien ziać kwasem, a nie ogniem.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 17:08
Viktoriusz, ten temat nie jest do kłótni. Jak chcesz podyskutować - to moje gg: 4144688.

Kwasowy smok zazwyczaj zieje kwasem, a nie ogniem. Poza tym, nie wiem czy jestem na tyle dobry, by zrobić taką grafikę, ale nie omieszkam spróbować. Jeżeli nie podoba Ci się głowa, to znajdź mi lepszą, ale zachowującą klimat groty lub gry z nią związaną.

MCaleb PW
4 listopada 2006, 17:22
Nevendar poznał już moją opinie na ten temat. Jedynie streszczę - animacja i rozmiar to główne bolączki.

Natomiast zgodnie z porzekadłem - chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam, takoż robię.

AcidCave userbar by MCaleb
EDIT: Jeszcze tylko kilka niewielkich poprawek i zaraz będzie 'gatow'.
Powinno być teraz OK.
Tak na marginesie, to to jest efekt zakładu z Trangiem. ;)

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 17:26
Genialna prostota, idealne proporcje, nienarzucające się ornamenty, to jest to!

Nevendar PW
4 listopada 2006, 18:26
Ok, przyjmuję wyzwanie. Zobaczymy kto będzi lepszy :P.

Oto moja druga propozycja:


MCaleb PW
4 listopada 2006, 18:34
Nevendarze, nawet nieźle Ci to wyszło, ale gdybyś pozbył się tego czerwonego oka, stonował kolory, zmienił czcionkę (na mniejszą i bardziej czytelną) i dodał leciutki pobłysk światła, to by było świetnie.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 18:49
Ten jest już rzeczywiście lepszy, ale warto coś zrobić z kolorystyką, co prawda ta zieleń jest dość sugestywna, ale zbyt rzucająca się w oczy, można pomyśleć o bardziej subtelnych barwach, gra świateł też byłaby wskazana, jeśli chodzi o czcionkę, proponuję bardziej czytelną, nawet ten prozaiczny Arial, lub którąś z jego odmian.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 19:16
No, a to:



To troszeczke poprawione:


Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 19:25
Trochę lepiej, ale stać Cię na więcej, czcionka odrobinkę mniejsza a kolory jeszcze bardziej stonowane, nieco więcej światła i będzie dobrze.

[Dodane]
Teraz troszeczkę lepiej.

Acid Dragon PW
4 listopada 2006, 19:27
Ja jedynie mogę powtórzyć: jeśli ktoś taki userbar chce poza Grotą stosować, to mnie nic do tego. Jeśli robi to z sympatii, a niekoniecznie w celach reklamy (my tu naprawdę nic nie sprzedajemy, a transfer "klientów" w drzwiach jest wystarczająco duży), a do tego używa grafiki w żaden sposób nie ośmieszającej ani nie kojarzącej się źle ze stroną to może być nawet pozytywne.

Ja stosować tego nie będę, bo choć Grota jest dla mnie bardzo ważna, to jednak nie lubię przyklejania wszędzie etykiet z informacjami kim jestem, skąd pochodzę i jaką mam rozpiętość skrzydeł.

Nie mniej jednak wszystkie 3 wszystkie 4 (jedna, widzę, w trakcie pisania postu się pojawiła :P) grafiki prezentowane tutaj moim zdaniem wyglądają OK, choć propozycja MCaleba jakoś nieco bardziej przypadła mi do gustu - ale to tylko moje osobiste zdanie.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 19:59
Nie wiem jak mam to jeszcze upiększyć? Podpowiedzcie coś.

Trang Oul PW
4 listopada 2006, 20:09
Przesuń całego smoka w prawo i dodaj oko smoka z Arcymaga...znaczy Arcomage.

Nevendar PW
4 listopada 2006, 20:11
Nie będzie to przedobrzone?

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 20:13
A to niby dlaczego?
Dla mnie będzie świetnie.

Trang Oul PW
4 listopada 2006, 20:15
Wg mnie będzie ładnie wyglądać, przynajmniej wypełni pustkę.

vinius PW
4 listopada 2006, 20:26
Rzucam rekawicę - swój projekt pozwolę sobie dodać niebawem (jednakże nie prędzej, niż jutro).

Nevendar PW
4 listopada 2006, 20:34
I jak?

EDIT:
Ja już ide, czekam na uwagi. Pojawie się jutro.

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
4 listopada 2006, 20:58
Bardzo ładnie, ale trzeba iść za ciosem, jak jedno oko jest żółte, to i drugie takie być powinno.

Zobaczymy, przekonamy się co takiego uda Ci się stworzyć, Viniusie; i tak na marginesie nadal Masz błędy na Swojej stronie, nie było komu poprawić, nieprawdaż?

[Dodane]
Mnie na stronie Viniusa mierzi głównie błąd w nazwie JEGO strony, a także kilka pomniejszych, głównie logicznych, choć i fleksyjne by się znalazły.

Altair PW
4 listopada 2006, 21:15
Nevendar naprawdę niezłe, ciekawa kompozycja obrazu.
Co do projektu stworzonego przez MCaleba to (nie ukrywam, że ten projekt najbardziej mi się podoba) można by dodać subtelną animację oczu smoka (takich jak w MM7)
Jednak to tylko moja subiektywna opinia. :)

BTW: Co do błędów na stronie Viniusa razi mnie osobiście ten związany z nazwą mojej strony ;P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Userbary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel