Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35

Nerevar PW
3 września 2013, 15:56
HVI Complete spada nieco z ceną - może jak gdzieś trafię tak z połowę taniej to sobie dokupię do kolekcji ;)

http://muve.pl/pc/ubisoft-exclusive/might-magic-heroes-vi-complete-edition-pc-pl/51198

Shael PW
11 września 2013, 17:07
http://www.ultima.pl/heroes_of_might_and_magic_world_1_6/i12796/

desmond PW
11 września 2013, 19:31
Kwiatek z powyższego linka:

Cytat:
Heroes of Might & Magic IV rozgrywa się w krainie Jadame. Tam też toczy się walka między dwoma stronami: jedna z nich dysponuje potężnymi czarami, a druga olbrzymią ilością jednostek wojskowych.

A to jeszcze lepsze (o piątce):

Cytat:
W świecie dark fantasy, zwanym Ashan, co pewien czas dochodzi do specyficznego układu gwiazd, kiedy słabnie pikielna (sic) bariera powstrzymująca demony przed zniszczeniem świata. Tym razem, przebiegły Kha-Beleth, władca demonów planuje nadejście Mrocznego Mesjasza, który umożliwi siłom Zła ponowne władanie nad światem.

Nerevar PW
11 września 2013, 20:00
Patrząc na to, że te kwiatki znajdziemy w większości sklepów, powiedziałbym, że to Ubi sknociło materiał, który rozsyłali ;)

Irhak PW
11 września 2013, 20:25
No akurat Ashan wpisuje się w dark fantasy, nawet H5 :P (przez wampiry, upiory i takie tam :P)No i czyż demony już raz przez dzień nie rządziły Ashanem? :P

Shael PW
11 września 2013, 20:59
To już 3 była bardziej dark fantasy od 5. Niech ktoś zarzuci newsem na stronie, może ktoś skorzysta ;).

Kammer PW
11 września 2013, 21:21
I znów dają H5 bez dodatków -,-`

Nerevar PW
11 września 2013, 21:27
Jakie "znów" skoro to stara paczka?

Kastore PW
11 września 2013, 21:30
Powyższy Link:
Akcja Might & Magic: Heroes VI toczy się 400 lat przed wydarzeniami z części V Cofnięcie się w czasie kilkaset lat pozwoli wyjaśnić wiele zagadek z poprzedniej części.
Cha, cha, cha, cha, cha!
Powyższy Link:
Główna część fabuły skupi się na Generale Archaniołów, pokonanym podczas Wojny Starożytnych, który ponownie zstąpił na ziemie Ashan
A teraz na poważnie bez zajmowania się "perełkami" z ultima.pl. Grając w MMHVI nie odczuwałem w ogóle, że fabuła skupia się na Michałku. Nawet po ukończeniu obu zakończeń nie czułem, że jest on antagonistą... Być może to dlatego, że jest on tak nieciekawą postacią jak się tylko dało. Nie jest dobry, zły, silny, słaby. I mimo, że można go było z uwagi na to zrobić całkiem ciekawą postacią to, przynajmniej według mnie, wyszedł skrajnie beznadziejnie.

Górski PW
21 kwietnia 2015, 14:49
Witam.

Kiedyś mi się obiło o uszy że oprócz występujących już frakcji miały się pojawić jeszcze dwie: krasnoludy i sylvan. Czy to prawda? Są nawet grafiki jedyne jakie znam do "szóstkowych" krasnoludów oto one. Tu zaś elfy. Czy były już usatlone klasy bohaterów oraz line-up? Jak tak, to jak to się prezentowało?

Acid Dragon PW
21 kwietnia 2015, 14:59
Artworki krasnoludów pochodzą z Kompendium Ashanu i nie są stricte związane z Heroes VI. Zaś drugi artwork to Arkath i był zaprezentowany wraz ze wszystkimi smoczymi bogami za czasów premiery H6.

Istniały pewne plotki dotyczące większej ilości frakcji w Heroes VI (jedna - rozprowadzona przez byłego pracownika Ubisoftu - mówiła nawet o 4 dodatkowych frakcjach, co w sumie dałoby 9). Ostatecznie jednak nie podjęto żadnych decyzji. Po umiarkowanym sukcesie podstawowej wersji gry (w której i tak wycięto jedną z planowanych frakcji - Akademię) zdecydowano, że jej rozwój zakończy się na jednym oficjalnym dodatku.

Prawda jest taka, że nikt nie planuje w Ubisofcie z góry ilości dodatków i ilości frakcji. To zależy od wyników sprzedaży już po premierze gry.

Więc nie - nie stworzono żadnych grafik Krasnoludów, ani Elfów z Sylvanu dla Heroes VI. Natomiast stworzono bazę grafik koncepcyjnych dla WSZYSTKICH frakcji w celach fabularnych oraz w celach publikacji Kompendium Ashanu.

Górski PW
21 kwietnia 2015, 15:05
Aż 4? Zgaduję że byłby to: Loch (który jest w grze), Sylvan, Krasnoludy, a skoro miała być Akademia w podstawce, to ostatnie zapewne są Wolne Miasta.

Sobieski PW
21 kwietnia 2015, 15:10
Plotka o 4 frakcjach w dodatkach pojawiła się po premierze Heroes VI, więc tymi 4 frakcjami były frakcje które znamy, ale nie znalazły się w grze czyli: Akademia, Forteca, Loch i Sylwan.

Nie wiem co ludzie mają z podawaniem wszędzie frakcji których nie ma.

Acid Dragon PW
21 kwietnia 2015, 15:14
Taką samą plotkę mogę rozpowszechnić teraz odnośnie Heroes VII - będzie tak samo prawdopodobna i oparta na takich samych faktach (tudzież ich braku).

A Wolne Miasta nigdy nie były "frakcją" i nie będą.

Górski PW
21 kwietnia 2015, 15:18
Cóż przepraszam. Nie wiedziałem że plotka została ogłoszona po premierze. Więc również zamiast Wolnych Miast, obastawiam Akademię.

Sobieski PW
21 kwietnia 2015, 15:23
Przynajmniej 1 dodatkowej frakcji i 1 dodatku do Heroes VII się spodziewam. Heroes VI wyszło jak wyszło, a dostało 2 małe dodatki i 1 duży dodatek z frakcją. HVII jak na razie zapowiada się lepiej. HVII gorzej jak HVI wyjść już nie może, więc dostanie co najmniej tyle co HVI, czyli 2 małe dodatki i 1 duży dodatek z frakcją.

Na 7 fakcję do HVII z 3 brakujących wybrałbym Fortecę. Zdążyłem już zauważyć, że na Kwasowej Grocie hejtuje się krasnoludy, ale Inferno i Świątynia wystąpiły w HVI, a Forteca ostatnio w HV.

Górski PW
21 kwietnia 2015, 15:30
Kto je chejtuje? :p Ale mniejsza z tym wiem że trochę uciekam od tematu, ale, jako siódmą rasę w siódemce również obstawiam Fortecę. Na niebie pięknie słońce świeci, zaćmienia nie ma więc jakby wytłumaczyli demony? Chyba że podbój Kha-Beletha w Sheog. Nagi były już w szóstce i są do nich mieszane uczucia. Krasnoludy były ostatnio w piątce, więc czemu nie? ;) Fakt krasnoludy również miały mieszane uczucia, ale można z nich zrobić ciekawą koncepcje. :)

zmudziak22 PW
21 kwietnia 2015, 15:45
Kha-Beleth doszedł do władzy w Piekle w trakcie lub po H6. W Cieniach Mroku wiemy, że jest jedynym władcą w Sheogh.

Nerevar PW
21 kwietnia 2015, 15:55
Nagi mają jedną przewagę nad Kraśkami i Demonkami - nie odpadły w głosowaniach.

Górski PW
21 kwietnia 2015, 17:16
Jakby na to nie patrzeć nagi nawet nie były w głosowaniu :p.
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel