Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Grafika w Przygodzie jest tragiczna!
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

TajPol PW
24 lipca 2023, 11:56
Hej,

po latach wróciłem do serii mojej ulubionej gry i nie mogę znaleźć przyczyny masakrycznej grafiki we własnej rozgrywce. W wątku fabularnym jest wszystko ok ale w przygodzie i w potyczce nie da się grać.
Miał ktoś z tym problem? jakieś rady?

Kastore PW
24 lipca 2023, 17:49
A wszystko jest ustawione na maxa? Masz słabą jakoś grafiki czy ci laguje czy co?

Dru PW
25 lipca 2023, 10:26
Korzystając z okazji, spytam Was czy też uważacie mapę przygody za tragiczną? Nie wiem, ale nie mogę się przekonać do H7 z powodu nieczytelności tego aspektu gry. Mapa jest jak dla mnie wyblakła, obiekty są jakieś takie malutkie, zamki wyglądają jak zwykłe budynki, surowce czy artefakty zlewają się ze scenerią

Żeby chociaż przybliżenie działało prawidłowo to pół biedy, ale jak chce przybliżyć ekran to kamera zamiast powiększać ekran od góry, to nurkuje pod kątem...

Czy są jakieś modyfikacje, które poprawiają grafikę?

Pod względem mapy przygody w środowisku 3D najlepiej wygląda Heroes 6. Tam zamek miał odpowiednie rozmiary, ładne kolory terenu i czytelne obiekty

TajPol PW
25 lipca 2023, 18:57
Grafika w kampanii jest ładna i wszystko jest ok. Natomiast każda mapa z przygody to tak jakby rozdzielczość jest na takim poziomie że nic praktycznie nie widać, nie da się grać. I tutaj też nie wszystko jest źle bo w mieście jest ok. natomiast świat i bitwy są tragiczne...

TajPol PW
26 lipca 2023, 14:03
Może jeszcze dodam jaki mam sprzęt:
-Nvidia Geforce RTX 3050
-i7 2.20
-16 ramu

sterownik aktualny

nie mogę dojść do przyczyny problemu. Zmieniałem wszystkie już opce w grafice gry i bez rezultatu...

TajPol PW
26 lipca 2023, 14:17
Tutaj jest link do 2 zdjęć z przygody i dla porównania jak to wygląda w kampanii:

https://photos.app.goo.gl/SfCH7ai456nXCLVW7

Dydzio PW
26 lipca 2023, 15:46
nie znam sie, nawet nie wiem czy H7 rzeczywiscie ma tak wyglądać jak podeslaleś i może to nie jest błąd, ale jeśli jest to błąd to wine może ponosić renderowanie w rozdzielczości nizszej niz rozdzielczość ekranu - może jakieś ustawienie w panelu nvidia psuje robote, albo skalowanie rozdzielczości w windowsie...

TajPol PW
26 lipca 2023, 18:35
oj jest błąd bo grać się nie da. Nie rozumiem dlaczego w kampanii grafika jest piękna a na mapach kaszana dosłownie... Rozdzielczość gry jest ta sama i te same ustawienia...

Lord Baffourd PW
26 lipca 2023, 22:42
Opcje -> Rozgrywka -> odznacz Tryb Pikseli.

Z tego, co pamiętam, to była taka dziwna nagroda Uplay dotycząca jedynie pojedynczych scenariuszy.

TajPol PW
27 lipca 2023, 10:34
Jest to dobry trop- u mnie faktycznie jest włączony ale nie można go odznaczyć, jest na szaro. Jakieś pomysły?

TajPol PW
27 lipca 2023, 11:29
ok, znalazłem w Ubisoft Connect "nagrodę" pikselizacja. W grze jest włączona na stałe, czyli nie mogę odkliknąć. Pytanie co zrobić aby pozbyć się tych nagród albo odznaczyć tą opcję...

avatar PW
27 lipca 2023, 13:26
Ten Ubisoft Connect nie ma jakiegoś supportu, z którym można się skontaktować by pomogłi?

Lord Baffourd PW
27 lipca 2023, 13:39
1. Otwórz lokalizację Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\kod Twojego konta\ i stamtąd przenieś gdzieś na moment folder opatrzony numerem 1176.

2. Odpal grę i pozwól jej zsynchronizować stany zapisu z chmury oraz stworzyć nowy folder w powyższej lokalizacji

3. Opcje wyłączenia/włączenia nagród powinny być już dostępne

4. Jeśli zapisy chmury zgadzają się z lokalnymi, to przeniesiony uprzednio oryginalny folder można wyrzucić.
temat: Grafika w Przygodzie jest tragiczna!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel