Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Wog menu pl
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

RustDragon PW
20 marca 2022, 11:16
Witam, mam pytanko na temat "Woga" czy można zmienić w menu przyciski eng na pl?. czy są jakieś pliki?

avatar PW
20 marca 2022, 11:48
Z tego vo pamiętam to w spolszczeniu są. Ale zwykła podmianka nie wystarczy być ikony były równo w rzędzie, mają inne współrzędne.

RustDragon PW
20 marca 2022, 12:04
Niby mam spolszczone teksty dalsze w grze.nie wiem jak zrobić główne menu,można prosić jakieś pliki? i opis jak to zrobić ^^

Szaman PW
20 marca 2022, 14:59
RustDragon:
...i opis jak to zrobić ^^

Podstawa:
1.Znasz się na programach które manipulują grafiką 2D? (Photoshop lub Gimp)
2.Znasz programy które otwierają pliki LOD
3.Znasz format PCX?

To nie tak łatwo zmienić, nawet mi się zdaje, że nie jest to wart zachodu... poza celami estetycznymi nie widzę powodu, więcej przy tym pracy niż korzyści, pozostań przy angielskich. Nie trzeba być "jajo-głowy" by móc zrozumieć New game/Load Game/Save game/Exit lub quit.

RustDragon:
mam pytanko na temat "Woga"
Używasz klasycznego WoGa? Usuń go całkowicie i zainstaluj ERE3. Jest to samo co WoG tylko w 99% sprawniejsza i możesz włączać/wyłączać mody. I nawet jest tam fajny mod, które ma ładne menu (ale po ang:P). Chyba nawet jest tam gdzieś lepsze spolszczenie niż te klasyczne "wogowskie".

henq PW
28 sierpnia 2022, 10:19
Były gdzieś dostępne skrypty z menu w języku polskim ale obrazki bodajże z SoD a nie z WOG.
temat: Wog menu pl

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel