Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wpadki Cenegi (antologie)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Xian PW
27 września 2006, 15:30
Mógłbyś mi sprawić taką tabelke? O wiele lepiej to wygląda niż moje 'xxx = xxx' :/

Edit: Qui, wstaw proszę tabelę tak, bo ja nie potrafię. :P

Acid Dragon PW
27 września 2006, 16:03
Co do Doliny Kurhanów i Krainy Olbrzymów to nie jedyny utwór, który pojawia się w dwóch miejscach. Wybrałem właśnie taki tytuł. Reklamacji nie uwzględniam :P.

Xian PW
27 września 2006, 16:24
Nie no ok, ale można by w nawiasie podać 'mniej ważną' wg Ciebie lokacje, gdzie dany utwór wystepuje. Co Ty na to he?

Alamar PW
27 września 2006, 17:33
Acid, dziwię się tylko jednemu - utwór nr 12 z MM8 (czy tam 13 u Ciebie) - Murmurwoods zamiast Smoczych Grot? Pokłóciłeś się z Deftclawem o coś? ;P

Aha - chyba pozwolicie, że wkleję to wkrótce do tematu z patchami, edytorami, filmikami w Cytadeli (btw - ma ktoś jakąś sensowniejszą nazwę, bo obecna już się zdeaktualizowała)?

EDIT:
poprawione

Trang Oul PW
27 września 2006, 17:49
Jeżeli już, to z Deftclawem.

Xian PW
27 września 2006, 21:02
Sorry za offtop, ale czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego tabela, którą zmajstrowałem znajduje się tak nisko od poprzedzającego go wiersza?

Qui -> sam sobie poradziłem :P Jedynie ten odstęp... Pomożesz?

Acid Dragon PW
27 września 2006, 21:17
Xian i Alamar - powiedziałem: reklamacji nie uwzględniam :P. W razie nagłej potrzeby każdy przecież na swym dysku może użyć innych nazw. To są jednie stosowane prywatnie przeze mnie nazwy, które mi osobiście odpowiadają i na pewno nie będę ich zmieniał. Z Deftclawem jestem już umówiony na piwo w Wymiarze Między Wymiarami, aczkolwiek przy wyborze nazw decydowały najpierw nazwy krain, a nie lokacji :).

Qui PW
27 września 2006, 21:18
Nie wiem z czym sobie poradziłeś, bo to coś dalej rozwleka forum (no chyba że na Imbecylnym Ekraniku wygląda ok ;P). Raz: szerokość definiujemy w sposób następujący: style="width: 400px" (tudzież można procentowo, w centymetrach, calach czy czym kto tam chce :P. Dwa: Puste linie są prawdopodobnie wywołane enterami między table a /table. Trzy: przetestuj to sam, mnie się nie chce :P.

PS. O, Acidowi się chciało ;P. Ale masz na przyszłość ;P.

Trang Oul PW
27 września 2006, 21:34
Jak zamierzasz się dostać do Wymiaru między Wymiarami? Stworzyć nowy kryształ i narazić się Władcom Żywiołów?

Xian PW
27 września 2006, 21:59
Acid - Tak wiem, że nazwy, które podałeś używasz prywatnie, co jest oczywiste, gdyż utwory w M&M tytułów, jako takich, nie posiadają. Jak zresztą można zauważyć w tabeli (!) dokonałem paru zmian w nazewnictwie, dostosowując je tym samym do nazwijmy to mojego standardu ;)

Dzięki Acid za zreperowanie tabeli.

Acid Dragon PW
27 września 2006, 22:07
Trang - a to nie wiesz, że Wymiar Między Wymiarami dalej istnieje? Sprawdź sam - wystarczy jedynie po zniszczeniu kryształu wrócić do Wymiaru używając Punktu Orientacyjnego Lloyda :P. Osobliwy błąd tego dziwnego świata, ale cóż my biedne smoki na nim żyjące możemy poradzić, że tak jest właśnie urządzony? :)

Trang Oul PW
27 września 2006, 22:20
Wiem, byłem tam. Poza tym jak nie zrobisz punktu, to trudno, piwko przepadnie :P .

Gandalfica PW
30 września 2006, 17:47
A jak wgrać te muzyczki do gry??? Jestem Cholernie ciekawy...

Acid Dragon PW
30 września 2006, 18:05
Nie można ich 'wgrać'. W normalnych edycjach gier wydanych przez CD-Projekt muzyka w grach po prostu jest. Te pliki są *wyciągnięte* z gier.

Jednakże jakby się uprzeć to mógłbyś spróbować korzystając z jakiegoś programu multimedialno-wypalającego spróbować z tych mp3 zrobić płytę audio zachowując kolejność utworów i pamiętając, aby na pierwszą ścieżkę (track 1) nagrać coś innego (cokolwiek) tak, aby lista utworów zaczynała się od ścieżki drugiej. Nie gwarantuję jednak, że się uda.

Gandalfica PW
30 września 2006, 18:10
hmmm... Może spróbuję... Ale że jak? Nagrać płytkę z nimi?
EDYCJA: Ale jak je nazwać?

MCaleb PW
2 października 2006, 13:15
Używasz "Mixed Mode CD" w Nerku i wypalasz muzyczkę w tej kolejności co trzeba. Nie przejmuj się nazwami, bo format audio takowych nie zapisuje. No i w okienku plików dodaj jakiś .txt z napisem, np. "To jest muzyczka z MMx" i tyle.

Aha, no i zmień avatara, ten za bardzo się rusza :P

Alamar PW
9 października 2006, 22:46
Odnośnie reakcji pracownika Cenegi na temat "zażaleń" na antologię MM - link - możliwe, że wydawca gry coś z tymi problemami zrobi (nikła szansa, ale lepsze to niż nic).


2006-10-11 09:36:27

Trochę więcej informacji na temat muzyki w antologii - link.

Xian PW
21 października 2006, 11:17
Jestem szczęśliwym(?) posiadaczem 'Heroes Kroniki - Antologia', jednakże mam problem z uruchomieniem dodatkowych rozdziałów, tych znajdujących się w skarbcu Groty [tj. World Tree, Fiery Moon]. Podczas instalacji pojawia się komunikat, że zainstalowane są w języku polskim inne rozdziały, ale instalacja przebiega pomyślnie. Po uruchomieniu pojawia się czarny ekran i tyle. Żadnego komunikatu błędu. Pojawia się napowrót pulpit i koniec.

Acid Dragon PW
21 października 2006, 11:47
Przetestowałem - u mnie z kolei pojawia się komunikat błędu :P - ale efekt ten sam. Próbowałem kilku sztuczek z podmianą plików, ale jak na razie bez rezultatu.

Na chwilę obecną muszę stwierdzić, że wersje Kronik z antologii nie są kompatybilne z The Worldtree i The Fiery Moon. Odpowiednie informacje dodałem w Skarbcu.

Xian PW
21 października 2006, 13:22
No nic trudno =/ Miejmy nadzieje, że ktoś niedługo znajdzie panaceum.

Swoją drogą nie wiecie może przypadkiem skąd możnaby pobrać pozostałe rozdziały Kronik [7 i 8]? Interesują mnie instalki na wzór tych ze skarbca.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Wpadki Cenegi (antologie)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel