Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [Modele] Rendery z blendera
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Godzilla PW
12 kwietnia 2020, 21:10
W trakcie tworzenia:

😀 PW
12 kwietnia 2020, 21:33
Śliczne! :)

Kuririn PW
12 kwietnia 2020, 22:27
Ooo, co to za budyneczek, i czemu ma służyć?

Godzilla PW
12 kwietnia 2020, 22:37
Kurrirrin:
Ooo, co to za budyneczek, i czemu ma służyć?
Na razie niczemu, robię go w ramach ćwiczenia umiejętności.

Godzilla PW
20 kwietnia 2020, 23:03

Kuririn PW
24 kwietnia 2020, 16:30
OK, teraz to zestaw w grze.

Darkem PW
27 kwietnia 2020, 16:46
Ładne Godzilla, robisz wielkie postępy! :) Tak trzymać. W czym modelujesz? W blenderze?

Godzilla PW
27 kwietnia 2020, 18:06
Tak, modeluję w blenderze.

Godzilla PW
16 czerwca 2020, 20:46

Godzilla PW
30 grudnia 2020, 17:17

Kammer PW
30 grudnia 2020, 17:34
Fajny krokodyl.

Kuririn PW
30 grudnia 2020, 17:50
kAmMeR, to jest pelikan, a tak serio, serio to (jaszczura).

Godzilla PW
30 grudnia 2020, 18:07
To akurat jest Gorgonops, tylko nie nałożyłem jeszcze tekstur.

Godzilla PW
29 grudnia 2023, 00:22
3 lata po opublikowaniu ostatniej pracy na forum przychodzę z kolejną, tym razem jest to Wiwerna. Włączyłem przy nim Subdivision, jednak jeszcze go nie zastosowałem.

Zapraszam do komentarzy.



Mam przy okazji kilka pytań do osób głębiej siedzących obecnie w Blenderze. Po pierwsze, gdzie robicie tekstury do swoich prac, bezpośrednio w Blenderze czy też poprzez np. Gimpa lub Photoshopa?

Drugie pytanie - czy używając obecnej wersji Blendera renderujecie na udostępnionych silnikach (Cycles oraz EEVEE) czy zostajecie przy starej wersji programu, korzystającej jeszcze ze starej wersji programu, korzystającej jeszcze ze starej wersji programu, korzystającej z silnika Blendera (Blender Render)?

Ostatnie pytanie o kolejność czynności w Blenderze - co warto zostawić na sam koniec pracując nad modelem? Teksturowanie, rzeźbienie czy dodawanie kości?

Andruids PW
29 grudnia 2023, 00:50
Do tej pory korzystałem z proceduralnie generowanych tekstur w blenderze. Dzisiaj spróbowałem podpiąć do modelu nad którym pracuję kilka tekstur stworzonych za pomocą Dall-E. Teksturka złotej płaskorzeźby na obręczy noszonej na ramieniu przez humanoida była opłakana w skutkach, kiedy wyrenderowałem model w rozdzielczości H3. Tak samo było z koralikami do kultowego egipskiego kołnierza. No i w końcu, wyszła zupełnie nieczytelna i napaćkana porażka, kiedy chciałem nanieść na skórę pionowe symbole w stylu tatuażu Ahmanet z nowej Mumii (z 2017 roku). Także nauczony dzisiejszym podejściem, zostanę chyba przy proceduralnie generowanych chmurach i voronoiach. BTW, to są tekstury, które stworzyło mi AI (wykadrowane i podrasowane w photoshopie):




Godzilla PW
29 lutego, 17:46
Postępy nad wiwerną. Spróbowałem wygenerować tekstury w Blenderze.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: [Modele] Rendery z blendera

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel