Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 21 - 22 - 23

Morglin PW
29 października 2015, 17:57
Matheo, nie znam się, ale spróbowałbym najpierw sprawdzić, czy twój obecny program nie nagra gry uruchomionej w oknie (klawisz F4).

hubertus007 PW
6 grudnia 2015, 18:35
Witam.
Proszę o pomoc. Nie mogę zainstalować HoMM 4.Podczas instralacji - na jej poczatku wyskakuje mi taki momunikat:
http://zapodaj.net/668011def8d42.jpg.html
klikam ok i idzie instalach do 100%




Parametry to win 7 pro 32bit, proc dual core 3.07, karta gigabyte 1 gb, ram ddr2 4 gb,
Dark DragonDark DragonPost został przeniesiony. Proszę zapoznać się z nazwą stolika i tematu przed wysłaniem posta.

zmudziak22 PW
6 grudnia 2015, 19:18
Przekopiuj pliki instalacji z płyty do folderu, jeśli będzie problem z przekopiowaniem danego pliku, to znaczy, że płyta zarysowana.

TopFunny525 PW
23 lutego 2016, 19:54
Nie chciało mi się tworzyć nowego tematu (uznałem iż bez sensu, zwłaszcza iż sprawy o które chce zapytać są troszeczkę powiązane z tematyką, tego tematu (tak wiem masło maślane), toteż mam dwie sprawy :

- Pierwsza, czy ktoś orientuje się jak działają heroesy (gł. chodzi mi o III i IV) na Windowsie 10? Niedługo mam przesiadkę na ten system i chciałbym się zorientować jak to tam wszystko chodzi.

- Druga, czy ktoś mógłby mi wysłać na maila kampanie z Heroes IV WOW? (Ew, podać link, skąd mógłbym te kampanie ściągnąć) Reseditem za cholerę nie idzie mi tego wypakować, bo gdy próbuje, Resedit mi wywala, dodam tylko, że ten problem mam tylko i wyłącznie z plikami WOW, bo reszta idzie się wypakować że aż miło.

avatar PW
23 lutego 2016, 20:36
Na moim windowsie 10 heroesy 3 chodzą jak marzenie. W ogóle win10 na moim leciwym laptopie chodzi lepiej niż win7. Ale ludzie mają problemy, jak czytam i nie wiem od czego to zależy.

Demorator PW
23 lutego 2016, 20:36
Zarówno H3, jak i HoTA działają bez zarzutów.
H4 nie udało mi się uruchomić.

Dark Dragon PW
23 lutego 2016, 20:46
H3 działa bez problemu, przy H4 musiałem poustawiać kilka rzeczy w panelu Nvidii, ale ogólnie działa.

marchewsz PW
23 lutego 2016, 22:23
To ja od siebie dodam, że mi zarówno H3 jak i H4 również chodzi, nic nie musiałem nawet przestawiać. :)
Wydaje mi się, że nawet 2 mi się włączało, ale nie jestem pewien i nie mam obecnie możliwości sprawdzić. :D

zmudziak22 PW
28 lutego 2016, 12:43
H3 na W10 działa i zwykła wersja Complete, i z GoG.com oraz Horn of the Abyss.
H5 także działa.

mervell PW
30 marca 2016, 09:45
Ja mam problem na tyle półtechniczny, że aż nie wiem, czy pasuje do tego tematu. :>
W każdym razie w zamierzchłych czasach kupiłem Złotą Edycję Heroes 3 z Nowej ExtraKlasyki. Niestety, płytę nadgryzł ząb czasu i z CD2 nie chce się skopiować plik z filmikami i chyba coś jeszcze. Na instrukcji napisane mam, że gwarancja dożywotnia i w ogóle, ale podany pod tym napisem link prowadzi do strony gram.pl, która wyświetla błąd 404.
Z tego co mi wiadomo, gram.pl nie jest już własnością CD Projektu, a w dziale pomocy cdp.pl nie ma napisane nic o odsyłaniu płyt na gwarancję. Czy ktoś wie, jak się teraz takie sprawy załatwia?

mervell PW
31 marca 2016, 21:01
Napisałem do CDP.pl i odpisali, że zapis o dożywotniej gwarancji obowiązuje, do momentu w którym dystrybutor posiada fizyczny nośnik z grą.
Hurr, durr, dożywotnia gwarancja. Było pisać, że do wyczerpania zapasów.
I polecili mi zakup tej śmiesznej wersji HD... :v

Szaman PW
1 kwietnia 2016, 01:38
Tak przepuszczałem, że tak ci powiedzą... A co do wersji HD, nie polecam, kupiłem grę przedpremierowo i... żałuje. Wszystko pięknie wygląda, jednostki, pola bitew, ekran miast itp... ale to już wszystko było! + wycięte dodatki (tzn. zagubione) sprawia niedosyt, kolejna sprawa to brak możliwości jej modowania. Przeglądam od czasu do czasu HC i nie znalazłem tam żadnego moda pod HD, poza modem umożliwiający import map z AB i SoD do HD, tak nic poza tym. Nie wiem, ile teraz kosztuje HD, ale kiedy ja kupowałem, to było za 50 zł. Z perspektywy czasu czuje się oszukany, cena nieadekwatna do zawartości.

Irhak PW
1 kwietnia 2016, 11:45
Cytat:
W każdym razie w zamierzchłych czasach kupiłem Złotą Edycję Heroes 3 z Nowej ExtraKlasyki. Niestety, płytę nadgryzł ząb czasu i z CD2 nie chce się skopiować plik z filmikami i chyba coś jeszcze.

Swego czasu Acid wspominał coś na podobny temat z punktu widzenia prawa. Jeśli mnie pamięć nie myli to dopuszczalne jest tworzenie kopii zapasowej, a także ściągnięcie na własny użytek kopii. W tym wypadku to nie powinno być podciągnięte pod piractwo. Tak przynajmniej sądzę. CDAction w numerze 13/2015 też dało wersję Gold H3, więc jeśli masz ten numer... ale oni nie prowadzą sprzedaży numerów archiwalnych.

BTW. zdziwiłbym się jakby plik z filmikami kampanijnymi się skopiował.

Cytat:
Z tego co mi wiadomo, gram.pl nie jest już własnością CD Projektu, a w dziale pomocy cdp.pl nie ma napisane nic o odsyłaniu płyt na gwarancję.
Nie wiem jak CDP, ale do CDA wysłałem kiedyś płytę, która mi nie chodziła (MM9 :P). Odesłali mi ją, bo u nich działała, wraz z wersją DVD i jeszcze kilkoma innymi płytami :P

W skrócie - nie nakłaniając do piractwa... zawsze słyszałem, że kupuje się licencję na użytkowanie, a nie egzemplarz gry. Jeśli to prawda to licencja powinna nadal być w mocy, zwłaszcza jeśli nie ma zapisu dotyczącego w jakiej dystrybucji obowiązuje ;)

mervell PW
1 kwietnia 2016, 20:42
Szczerze mówiąc, to na nową płytę nawet nie liczyłem, ale myślałem że skapnie chociaż klucz do GOG-a lub Steama. xD
50zł za Heroes III HD to gruba przesada, bo ani to nie wygląda jakoś szczególnie a w stosunku do złotej edycji z patchem HD to reprezentuje epokę kamienia łupanego, a na więcej podobno nie ma co liczyć, bo kody dodatków tak bardzo zaginęły. To już wolę sobie za połowę tych chajsów kupić komplet I-IV. Nie podoba mi się jednak to, że kupie jeszcze raz I, II i IV, które posiadam oddzielnie.

avatar PW
1 kwietnia 2016, 21:00
Wersja z gog.com jest o tyle fajna, że jest dostosowana do nowszych systemów operacyjnych i szybszych maszyn i masz filmiki z kampanii na dysku. A ostatnio w Black Friday były promocje i można było kupić gry z serii HoMM za 2.5 dolara bodajże.

mervell PW
1 kwietnia 2016, 21:07
Oj tam wielce mi dezinformacja. Mi CDP poleciło swój sklep.

Flexor PW
25 kwietnia 2016, 20:01
Gram sobie ostatnio w kampanie Emilii i doszedłem do przedostatniej misji (tam gdzie ma się armię złożoną z 7 bohaterów i osobno solmyra). I mam problem, ponieważ po zdobyciu miecza bogów Emilią i pokonaniu Mazeliana Solmyrem gra się nie skończyła. O co chodzi? Czy ktoś tą misję pamięta i może coś doradzić?
Gram na Equilbrisie.

Dren PW
26 kwietnia 2016, 17:53
Też kiedyś miałem podobny problem ale z kampanią Waerjaka (choć nie grałem wtedy na Equlibrisie) była to misja 2 albo 3. Powiem tyle spróbuj pochodzić upewnij się że wróg nie ma żadnej armii no i spróbuj zajrzeć do stajni (mi pomogło i misja mi się zakończyła)

avatar PW
12 maja 2016, 22:15
Heroes3 mi się odpala. Heroes2 pobrany z gog.com również. Reszty nie mam.

Szaman PW
12 maja 2016, 22:45
O ile masz części z GOG, to spokojnie wszystkie od 1 do 7 pójdą.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel