Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 - 85

Kastore PW
16 stycznia, 20:03
I would say it's not possible, because they would have to basically create a second underground layer. Besides, how would you attack such a city without access to a submarine? I'm also guessing that they don't want to copy their own ideas from Cove.

Bajan PW
20 stycznia, 16:46
Sporo pograłem Fabryką. Bardzo podoba mi się jak rozwiązano kwestie balansu, chociażby strzelców "glass-canon" czy przydatne, ale wymagające umiejętności jednostek.

Którą ścieżkę rozwoju miasta wolicie? Ja stawiam na "zwierzęcą". Szybki dostęp do coatli to ciekawa wariacja twierdzy i jej behemotów, zaś potężne czerwie (IMO oczko wyżej nad minotaurami, minimalnie gorsze od gorgon) to obowiązkowy element frakcji. Ścieżka "mechaniczna" ma bardzo kruchych kowbojów, a niszczyciele są drogie, wolne i bardzo sytuacyjne.

Orientuje się ktoś jak wyglądają preferencje profesjonalnych graczy na rankedach?

Kastore PW
20 stycznia, 17:25
Bajan:
Którą ścieżkę rozwoju miasta wolicie?
Oczywiście, że mechaniczna, bo jest dużo silniejsza. Faunistyczna jest tańsza, ale słaba. Nieulepszone koatle to żart w porównaniu do behemotów.
Bajan:
Orientuje się ktoś jak wyglądają preferencje profesjonalnych graczy na rankedach?
Żadną wybierają, bo "profesjonalni gracze" wolą rozbijać banki i gadać coś o ogórkach i nocnikach. A jeśli mówimy o graczach prawie "profesjonalnych", to wybierają faunistyczną, dlatego że jest szybsza.

Cezaros PW
21 stycznia, 11:23
Mam wrażenie, że Automatony w drugim dniu świetnie sobie radzą. 150 HP które można wskrzesić nawet dwukrotnie (300 darmowego HP do tankowania na bitwę) z początkowej armii Mechaniczek. Natomiast oba poziomy siódme zdają się słabe w PvP: Coatle są po prostu słabe, a Roboty są dobre, tylko przeraźliwie powolne (a ich laser też wymaga, by przeciwnik był grzeczny i się nie ruszał).

Co natomiast sądzicie o planowanej zmianie charakteru frakcji z neutralnego na dobry? Dla mnie w 1. mapie kampanii już raziło, że Henrietta może poświęcić swoje niziołki na Ołtarzu. Z drugiej strony, Frederick zdaje się mieć większe przywiązanie do rozwoju nauki niż do tak przyziemnych problemów jak moralność.

Kammer PW
21 stycznia, 12:01
Cytat:
Co natomiast sądzicie o planowanej zmianie charakteru frakcji z neutralnego na dobry?
Pierwszy raz o tym słyszę, skąd takie info?

Droopy PW
21 stycznia, 13:39
5 lat oczekiwania i hype i cóż wyszło słabo poprostu. Jestem w szoku jak fabryka totalnie nie ma duszy ani pazura jako miasto.Portrety jednostek nie pasują mi graficznie odbiegają, Muzyka za krótką jak na takie miasto które miało być epickie. Szkoda że nie wykorzystali elementu gdzie byłby niższy przyrost a jednostki byłyb nie znacznie sliniejsze jak na swoje poziomy ale droższe. Plus też miasto wydaje mi się słabe nie mam jakoś ochoty nim grać bo nie czuje w nim mocy. Udzwiękowienie to tylko mechanik ma fajne reszta to klapa a pancernik brzmi jak zombi.

Teraz z perspektywy czasu rozumiem jak Docent rozumiał styl H3 i samą Fabrykę która miała zostać wydana jako jego uwiecznienie a zamek został przepudowany całkowicie na inny styl (XD) ? Art Deco wraz z elementami westernu był dużo fajniejszy i lepszy niż prosty fantasy steampunk który ostatecznie dostaliśmy i jest poprostu nudny. Pewnie elementy graficzne jak i fabularne które zostały wycięte to były najlepsze co dodawał Docent ale Danonkowki się nie spodobało i totalnie przebudowali fabułę oraz zamek co jest mega minusem. Uważam że gdyby Fabryka poszła bardziej w stylu brudnego steampunku niż mieszania go z naturą na siłe wyszło by to zamkowi dużo lepiej pod względem stylu i całej spójności i uzupełnia niszy po Forge w stylu neutralnym. Coatle aż się proszą na przerobienie ich na steampunkowe smoki parowe

Kastore PW
21 stycznia, 16:03
Pierwszy raz czytam, że komuś nie podobają się koatle. Według mnie miasto wymagające 200 IQ jest ciekawszym pomysłem, niż niski przyrost, jednostki miażdżyć.

Droopy:
Teraz z perspektywy czasu rozumiem jak Docent rozumiał styl H3 i samą Fabrykę
Wgle Graal miał zmieniać Factory w Forge w zamyśle Picolana.

Czy HotA Crew znerfiła Haspida? Oglądam sobie jakieś filmiki typu jedne jednostki 7. poziomu vs inne i wcześniej oddział Haspidów w takich samych liczbach co oddział przeciwnika wygrywał ze wszystkim na 7. poziomie i to znacznie, a teraz coś zaczął przegrywać.

Droopy PW
21 stycznia, 18:45
Ale ja nie mam nic przeciwko żeby miasto miało mechaniki 300 IQ to jest tylko moja personalna opinia i nie musisz się sugerować nią.


Swoją drogą to gral przerabiający Factory na ala Forge mógł by zaspokoić obydwie strony szkoda że ten pomysl się nie przyjał w początkowych etapach.

Cezaros PW
21 stycznia, 20:27
@Kammer ja dowiedziałem się tego na heroes.thelazy.net. Kastore, jeden z byłych twórców Hoty tak twierdzi i podaje się na DF2 Forum i DonKo, aktywnego członka HotA Crew. Wiki została już zaktualizowana w ramach przygotowań do tej zmiany w następnym patchu.

Kammer PW
21 stycznia, 20:55
Nie wiedziałem, że nasz Kastore taki ważny jest. :P

Szczerze mówiąc, wydaje mi się to być dziwne i sprzeczne w dziedzictwem Forge, którego przecież głównym zamysłem było podbicie świata korzystając z blasterów.

Dalej, miasto w połowie złożone ze zwierząt i w połowie z maszyn, którego mieszkańcy to wyrzutki, tak średnio mi się wydaje przechylać w którąś ze stron kompasu światopoglądowego, wiec idea neutralności pasuje idealnie.

Droopy PW
22 stycznia, 10:51
Tak to prawda na 212 forum DF 2 horn of the abyss don_ko potwierdził że Fabryka będzie dobrym miastem i wszystkie miasta zostaną przesunięte w następnej aktualizacji. Nie podoba mi się ten pomysł totalnie sądząc nawet po obrazach bohaterów którzy reprezentują obraz neutralny bardziej nawet zły bym powiedział jak Todd,Dury,Morton szczególnie gdzie sekcja Wynalazców wyglądają jak szaleni naukowcy którzy nie mają dobrych zamiarów sądząc po ich wyrazach twarzy.

Ciekawy jestem frakcji złej raczej nie ma opcji na Forge bo Fabryka za dużo zabiera z tej frakcji

Cezaros PW
22 stycznia, 11:17
Todd jest uśmiechnięty, bo właśnie usłyszał, że jest tydzień Drednota, populacja wzrasta o +5. Dury, przyznam że wygląda na niezadowoloną, ale to pewnie dlatego że wszyscy wokół niej mają jakieś beznadziejne skille a ona musi nosić potęgę Kondotierów na własnych barkach.
Morton natomiast... biorąc pod uwagę jego biografię, nie dziwię się jego minie, ale to prawda, wygląda na wybitnie zirytowanego.

A skoro mówimy o portretach bohaterów, czy są plany by dodać je do dostępnych awatarów w Grocie?

Eggyslav PW
22 stycznia, 14:20
Todd mi trochę przypomina doktora Emmeta Browna z Powrotu do Przyszłości. Biorąc pod uwagę jego specjalizację i generalnie cattlepunkową estetykę jego frakcji, nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście był nim inspirowany.

Kastore PW
22 stycznia, 15:06
Droopy:
Ciekawy jestem frakcji złej raczej nie ma opcji na Forge bo Fabryka za dużo zabiera z tej frakcji
Fabularnie Kastore wykorzystuje Factory do złych celów.

Jak już zmieniamy przynależność frakcji, to piraci powinni być źli, jak w MM8.

AmiDaDeer PW
22 stycznia, 15:10
Droopy:
Tak to prawda na 212 forum DF 2 horn of the abyss don_ko potwierdził że Fabryka będzie dobrym miastem

Żeby nikt po mnie nie musiał tego osobiście szukać: oto źródło tej informacji.

Dru PW
22 stycznia, 15:57
Cytat:
Todd mi trochę przypomina doktora Emmeta Browna z Powrotu do Przyszłości. Biorąc pod uwagę jego specjalizację i generalnie cattlepunkową estetykę jego frakcji, nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście był nim inspirowany.
Jako fan Powrotu do przyszłości tez miałem takie pierwsze skojarzenie po wyglądzie avatara i biografii :P

Zapewne to nawiązanie do trzeciej części BTTF, gdzie Emmet Brown został uwięziony w 1885 na dzikim zachodzie i z braku odpowiedniej technologii nie mógł wrócić do przyszłości. Dopiero rozpędzenie DeLoreana za pomocą pociągu do 88 mil na godzinę pozwoliło wrócić mu do 1985 roku ;)

Adams PW
30 stycznia, 19:00
Panowie, czy są jakieś szanse na nowy zamek w "HotA" po Factory?

Kastore PW
30 stycznia, 19:13
Nie powiedziałbym, że by ich nie było.

Warmonger PW
31 stycznia, 11:03
Cytat:
Panowie, czy są jakieś szanse na nowy zamek w "HotA" po Factory?

Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby kiedykolwiek wyszedł kolejny zamek w HoTA. Factory powstawało w bólach przez lata, a ostatecznie nie wszyscy są zadowoleni z rezultatu. Sam pomysł na frakcję też był kontrowersyjny - jeszcze trudniej będzie wymyśleć kolejny zamek, który pasuje do gry pod względem klimatu i zawartości. A na chwilę obecną ekipa HoTA nie wykazuje nawet takich chęci.

Górski Krasnolud PW
1 lutego, 07:40
Jeśli miałoby wyjść nowe miasto, to już na pewno nie z ludźmi jako rasą przewodnią, bo to faktycznie jest już po prostu nudne, mamy już trzy frakcje prezentujące różne odłamy ludzi (rycerstwo, western, i piratów) i patrząc na wszystkie frakcje, jakie chociaż raz pojawiły się w materiałach promocyjnych HoTA do tej pory, to chyba najlepszym wyborem byłoby Kronverk, z krasnoludami i szroniakami, wywalić za to wątek wikingów (żeby uniknąć kolejnych jednostek ludzkich), chociaż osobiście myślę, że szanse na nowe miasto są bliskie zeru.
strona: 1 - 2 - 3 ... 82 - 83 - 84 - 85
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel