Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 65 - 66 - 67 ... 83 - 84 - 85

Hayven PW
3 lipca 2023, 09:27
Cytat:
Co sądzicie o nowościach?

Nie podoba mi się ten cały robot.

Yaaqob PW
3 lipca 2023, 13:54
Mroczne elfy z Alvar? Nawiązania do Forge?... Jejku, jejku! Mega podjaranko i nie mogę się doczekać! :-D
Niech wrzucą jeszcze syrenę jako jednostkę neutralną i nic więcej mi nie potrzeba! :-D ;-D

Droopy PW
3 lipca 2023, 14:57
Jes to animacja iddle mechanika

Kastore PW
3 lipca 2023, 15:27
Ami:
Domyślam się, że maska na twarzy to albo element animacji i normalnie mechaniczka ma twarz odkrytą
Wygląda, jakby mechaniczka miała dwa ulepszenia, bo jest ta z blond włosami, ta z rudymi i ta z maską. Mam nadzieję, że nie powtórzą motywu z Cove.
Hayven:
Nie podoba mi się ten cały robot.
Dlaczego?

Droopy PW
3 lipca 2023, 16:07
Skąd wgl przypuszczenie że miotacz ognia ma mieć dwa ulepszenia kiedy było powiedziane że specjalna mechanika fabryki maja być dwie jednostki 7tieru oraz naprawa mechów,plus specjalny budynek. Mechanika 3 ulepszeń jest specjalna dla Cove.

Najbardziej pancernik do tego miasta nie pasuje wraz z coatlem

Hayven PW
3 lipca 2023, 17:42
Kastore:
Dlaczego?

Wizualnie odstaje od wszystkiego. Wygląda, jakby był zripowany z jakiejś innej gry, nie jak element świata H3.

Garett PW
3 lipca 2023, 18:44
Hayek:
Wizualnie odstaje od wszystkiego. Wygląda, jakby był zripowany z jakiejś innej gry, nie jak element świata H3.

Cough


Kastore PW
3 lipca 2023, 18:57
Droopy:
Skąd wgl przypuszczenie że miotacz ognia ma mieć dwa ulepszenia
No kurczę, powiedziałem skąd. Jest miotaczka z żółtymi włosami, jest miotaczka z rudymi włosami i jest miotaczka z maską i w srebrnej zbroi.

Saki PW
3 lipca 2023, 19:20
Wydaje mi się, że ta srebrna zbroja, o której mówisz, to po prostu cieniowana biała bluzka ulepszonej mechaniczki. Maski będzie pewnie używać na idle'u.

Hayven PW
3 lipca 2023, 19:20
Garett:
Cough

Terminator z MM7 w niczym nie przypomina robota ze screenów — nie mówię, że mam problem z samym istnieniem robota w MM3 (to osobny temat, bo i terminator nie był technologią, do której ktokolwiek z Antagarichu miałby dostęp bez założenia o zwycięstwie Kastore'a), tylko z jego wyglądem, który za daleko odbiega od wszystkich innych jednostek. I może z laserami. W tej formie bardziej się kojarzy z cyklopem z H2, i nawet mógłby pasować do tamtejszej ferajny stworów (konceptualnie, oczywiście).

Major Disaster PW
3 lipca 2023, 19:37
Może naramieniki u strzelca mają niwelować odrzut przy strzale.

uhm PW
3 lipca 2023, 20:51
O, czy to nowe góry na lawie? Nie mam dostępu do komputera i nie mogę porównać.

Ta ikonka na panelu może będzie aktywna w trybie multiplayer? Szybki rage quit? Kojarzy mi się z otwartymi drzwiami w lobby. W każdym razie na pewno guzik coś otwiera xd

No i niestety, ale nie trawię lineupu zamku kowbojów x obcych - za dużo luźno powiązanych ze sobą motywów, ktoś chciał upchnąć steampunk, wizarda i western, brakuje tylko zbożowych magów w tradycyjnych szatach koloru pszenicy, przepięknie współgrających z barwami miedzi i czerwonego piasku. Liczyłem że Komandor będzie forsował agresywniejsze zmiany, ale chyba się zawiodę. DoR ufam tobie.

Hayven PW
3 lipca 2023, 21:36
A ja jestem prawie pewien, że drzwi znaczą tyle, co "wejdź do budynku" — na screenie 4 ikona jest aktywna i jedna z bohaterek (zakładam, że zaznaczona) jest akurat w stoczni.

Warmonger PW
3 lipca 2023, 21:49
Cytat:
O, czy to nowe góry na lawie? Nie mam dostępu do komputera i nie mogę porównać.
Tak, masz dobre oko :)

Góry faktycznie wyższe. Większe lepiej wyglądają niż mniejsze obiekty, gęsto naćkane.

Pierwszy screenshot najpewniej z mapy losowej.

Jeszcze kilka uwag odnośnie konstrukcji map:
- Mamy na mapie sporo strażników od sasa do lasa, którzy niczego nie pilnują albo pilnują jakichś śmieci. Trudno mi określić, jaki był zamysł.

- Mamy też kilka dużych bitew, w których występują jednostki z różnych frakcji. Również bohaterowie maja zróżnicowane armie - Wynona najwyraźniej gustuje w ptaszyskach, Damacon zbiera paskudne bestie. Zapowiada się to bardzo ciekawie.

uhm PW
3 lipca 2023, 22:01
@Hayven Faktycznie, ciekawe kto na tyle często gra bez klawiatury, że zrodziła się potrzeba stworzenia takiego przycisku?

Kammer PW
3 lipca 2023, 22:05
Myślę, że masa ludzi o tym po prostu nie wie.

Kastore PW
4 lipca 2023, 00:32
ja:
Jest miotaczka z żółtymi włosami, jest miotaczka z rudymi włosami i jest miotaczka z maską
Aa, bo ta blond ma maskę.

Warmonger PW
4 lipca 2023, 10:40
Mnie zastanawia, czemu nie ma ani newsa o HoTA, ani o mistrzostwach polski :?

Yaaqob PW
4 lipca 2023, 12:03
Warmonger:
Mnie zastanawia, czemu nie ma ani newsa o HoTA, ani o mistrzostwach polski :?
Była jeszcze Heroes Orchestra i planszóweczka... ^^'

Ja nie będę krytykował, że newsa nie ma, bo sam mógłbym ruszyć tyłek i go napisać... ^^'

Kammer PW
4 lipca 2023, 12:10
Bo to nie były Mistrzostwa Polski.

Also, moim zdaniem, podczas organizacji masa rzeczy poszła nie tak.
strona: 1 - 2 - 3 ... 65 - 66 - 67 ... 83 - 84 - 85
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel