Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 58 - 59 - 60 ... 83 - 84 - 85

Kastore PW
17 marca 2022, 19:43
Droopy:
Wydaje mi się że ta muzyka może być coś w rodzaju motywem głównym kampanii Fabryki
Romero miał raczej zrobić motyw miasta.

Gravius PW
17 marca 2022, 21:31
Opinię grotowiczów można łatwo sprawdzić ankietą :P

Naugladur PW
22 marca 2022, 16:37
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to się stało że sam Paul Romero zabrał się za tworzenie motywów muzycznych do HotA ? - śledzę rozwój tego projektu od samego początku, ale jestem tą informacją totalnie zaskoczony :D.


avatar PW
22 marca 2022, 16:49
Przecież na swoim profilu dość jasno to wyjaśnił - jako hołd dla zmarłego Docenta Picolana.

Naugladur PW
22 marca 2022, 16:51
Dziękuje.

@avatar

Kammer PW
13 kwietnia 2022, 09:16
Według don_ko prace nad Factory nie zostały wstrzymane, obecnie trwa pisanie kodu, tworzenie map i ekranu.

avatar PW
13 kwietnia 2022, 10:00
Czyli coś co robią od ostatniego patcha ;)

Droopy PW
13 kwietnia 2022, 16:36
Wydaje się jakby to miała być ostatnia prosta co do wydania Fabryki

Yaaqob PW
14 kwietnia 2022, 10:31
Styczeń 2023? :-)

Kammer PW
14 kwietnia 2022, 12:30
2025 najwcześniej moim zdaniem.

Drwal PW
14 kwietnia 2022, 20:53
A dla mnie to Wog 3.59 bis, także nigdy. ;)

Kammer PW
14 kwietnia 2022, 21:38
Też tak myślę, ta noworoczna grafika była moim zdaniem bardzo w stylu robienia dobrej miny do złej gry.

Kastore PW
15 kwietnia 2022, 01:20
Jezus, albo gadajcie o wojnie, albo w tym, że nie wyjdzie nigdy. Dajcie ludziom pracować i nie bądźcie wtórni, jak nie wyjdzie nigdy, to dostaniemy informację o tym.

Kammer PW
15 kwietnia 2022, 10:27
Wiesz, dostarczyłem informację z powiedzmy (oficjalnego) źródła i chyba mamy prawo napisać, jak się czujemy. Co mnie dość zastanawia, to to, że don_ko odpowiedziała tylko jedna osoba przez te prawie trzy tygodnie...

Z innej beczki -- mam dość unikatową możliwość zasięgnięcia wiedzy, czego brakuje środowisku PvP i zdecydowanie nie jest to nowe miasto, a zbalansowanie losowania zaklęć w gildii, którego HotA Crew z jakiegoś powodu nie chce wprowadzić w 1.6.2...
Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że za zmiana jest dostępna od dłuższego czasu w jednym z pluginów HDmoda, których oczywiście nie da się włączyć w HotA.

Wydaje mi się, że w obecnych czasach PvP jest zdecydowanie ważniejsze i bardziej popularne od elementów single i przykładowo kampanii nowych.

Droopy PW
15 kwietnia 2022, 12:30
Prawdę mówiąc HYPE na miasto nowe do HOTY był ogromny tylko przez to jak tragicznie podziały się losy załogi przede wszystkim śmierć Docenta wszystko jakby "umarło" brak kontaktu ze społecznością jakiekolwiek newsy. Docent zawsze na VK odpowiadał w sekcji pytań plus wszystko lepiej działało śmigało względem drużyny od motywacji po harmonogram pracy. Uważam że nawet jeśli HOTA wyda Fabrykę to sam dodatek przez to jak długo to jest tworzone i złe prowadzone nie da tego uśmiechu na twarzy i uważam poniekąd że HOTA to już umarły dodatek i nowe patche tego nie zmienią. Chciałbym bardzo się mylić oczywiście i mam nadzieję że tak będzie. Ale mi się nawet nie chce czekać zaś do grudnia na wydanie super hiper Fabryki to już moje zainteresowanie zdecydowanie bardziej przeszło na DoR niż na 1.7. Zaś uważam że nowe miasta właśnie czy tereny dają największy powiew świeżości do gry niż balans umiejętności

Fandor PW
15 kwietnia 2022, 13:12
Wydaje mi się, że taki los prędzej czy później musi czekać każdy dodatek. Zwłaszcza taki, którego Twórcy (szanuję ich decyzję, ale uważam za błędną) chcą tworzyć zamknięty produkt i nie chcą udostępnić go kolejnym pokoleniom moderów, którzy mogą mieć inną wizję.

Sam w wypadku modów mam jakiś patriotyzm (chyba jedyny u mnie), chociaż to może raczej kwestia sympatii do chłopaków których już tyle czasu znam z groty i miałem przyjemność część poznać osobiście. Może jestem przez powyższe nieobiektywny, ale jakość wykonania pojedynczych modeli czy animacji zawsze znacznie bardziej mi się u osób, które później stworzyły MDT, a teraz są w grupie DoR.

Odnośnie tego, co wprowadza więcej świeżości do gry, to zgadzam się w pełni z Tobą Dropy, że nowe tereny, czary, artefakty, kampanie, jednostki itd. wprowadzają do tej gry więcej powiewu świeżości i przykuwają mnie do moda na znacznie dłużej, jednak musimy być obiektywni. Największą popularność HotA zyskała dzięki lobby i wsparciu multi (i tym wygrało z przecież znacznie prężniej rozwijającą się pod kątem skryptów i różnorodności mechanik ERĄ).

Mam nadzieję, że DoR uda się połączyć jakoś obie te cechy (chociaż wiem, że będzie to cholernie, cholernie trudne) i dać takim jak my ogromną ilość różnorodnej, a jednocześnie spójnej z lore i klimatem MM zawartości, a jednocześnie stworzą lobby, które wybierze to co najlepsze z dodanej zawartości i kiedyś mistrzostwa Polski i Świata będą na DoR lub jakimś jego następcy z dużą dawką polskiego wkładu. (i mam nadzieję, że jak moderzy z tego teamu skończą już z moddingiem, to zostawią swój projekt otwarty dla młodszych)

Żeby nie wyszedł z tego totalny offtop. Oczywiście sam cały czas trzymam kciuki za Twórców, HotA Crew, mam nadzieję, że pomimo sytuacji mogą normalnie żyć, tworzyć i rozwijać inne swoje pasje. Trzymam kciuki, że kiedyś będę mógł zagrać Cove i Factory w ich autorskie mapy. Niemniej jako życiowy sceptyk, nie spodziewam się tego szybciej niż w 2025 roku, i raczej bardziej liczę się z tym, że niestety ale Factory nigdy światła dziennego nie ujrzy. Byłoby to bardzo przykre, szczególnie, że Docent Picolan zasługuje na to ostatnie upamiętnienie przez społeczność moderską (może HC powinni w końcu zaprosić do współpracy osoby zza granicy, które miały przyjemność współpracować lub chociaż wzorować się na DP i dać sobie pomóc uczcić jego pamięć, co powinno być ważniejsze niż dalsza przyszłość samego HoTA).

Kastore PW
15 kwietnia 2022, 15:30
Kammer:
mam dość unikatową możliwość zasięgnięcia wiedzy, czego brakuje środowisku PvP
A ja mam to, czego brakuje środowisku PvP tam, gdzie Stonoga miał przegrane wybory i nie obchodzą mnie ich argumenty, bo osobiście nie nerdzę w Hirołsy na scenie kompetytywnej, więc mnie bardziej jednak interesuje nowe miasto, niż kolejne kompresowanie balansu.

Fandor PW
15 kwietnia 2022, 15:53
Kastore, ale część nowych rozwiązań związanych z balansem świetnie sprawdza się także na arenie singlowej. Dla mnie to ciekawe urozmaicenie także solowych map. Szczególnie przetasowanie pewnych zdolności które były bezużyteczne i nieciekawe w oryginalnej grze.

Kammer PW
15 kwietnia 2022, 19:53
A widzisz, Kastore, Ty jesteś jeden, z ludzi od PvP H3 oglądają na co dzień setki ludzi.

Kastore PW
15 kwietnia 2022, 20:31
A pewnie 10 razy tyle gra sobie po prostu na hot-seat ze znajomymi.
strona: 1 - 2 - 3 ... 58 - 59 - 60 ... 83 - 84 - 85
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel