Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Heroes 3: Tournament Edition - co to jest?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

avatar PW
30 marca 2006, 11:59
Heroes 3: Tournament Edition jest modem do WoGa, przeznaczonym głównie dla rozgrywek mutliplayerowych. Cały czas się rozwija. Obecnie jest w wersji 1.03. Wyliczać wszelkie nowinki nie ma sensu - dokumentacja w Wordzie zajmuje około 15 stron. Można ją dostać tutaj.

Natomiast samego moda tutaj.

Zacytuję tu tylko kilka słów wprowadzenia napisanych przez szefa modyfikacji:

Kilka słów o HoMM TE (Tournament Edition).

Określmy, czym jest MultiPlayer. Niektórzy grają tym trybem dla przyjemności. Moim zdaniem, takich ludzi nie ma już zbyt wiele, gdyż większość "maniaków zabaw multiplayerowych" zwróciła się na rzecz gier, które są nowsze od Heroes3. Oczekuję, że reszta wkrótce dołączy do HMM5. Tych ludzi nie obchodzi balans, mogą grać w WoGa, SoD, albo w cokolwiek innego, jeśli jest fajna grafika i dźwięki. Inną klasę stanowią ci, którzy walczą o zwycięstwo w każdej grze. Na ich szczycie stoi rząd "profesjonalistów", który grywa po sieciach LAN różnych turniejach internetowych. Oni sprawiają, że Herosi to nie tylko gra, ale także sport. Dlatego balans ma dla nich najważniejsze znaczenie.
Trzy cele TE to: 1) bogactwo strategii, 2) balans, 3) wygodny interfejs. Co planujemy zrobić w przyszłości? Prawdopodobnie dołączymy więcej skryptów WoG, np. opcja niszczenia miast i budynków może zostać dodana, jeśli Slava zmodyfikuje ją nieznacznie, być może przywrócimy nowe stworzenia WoG i kilka specjalnych premii dla doświadczenia oddziałów... ale większość arcydziełek WoG Teamu ma zastosowanie tylko w trybie "single player. Jestem o tym prawie przekonany. "Sportowy" tryb Multiplayer może powstać na wiele sposobów, ale będzie znacznie się różnił od WoGa w wersji single player (pojedynczego gracza).

Blejs PW
8 października 2006, 10:47
Wie ktoś może, czy Tournament Edition jest nadal rozwijane i czy jest jakaś nowa wersja tego? Szukałem informacji na ten temat, ale wszystko jest na ruskich stronach, z których niestety guzik rozumiem :P . Jeśli jest jakaś nowa wersja, niech ktoś rzuci link.

avatar PW
9 października 2006, 08:49
W czerwcu wyszedł upgrade z wersji 1.03f do 1.03p. Można to ściągnąć tutaj.. Niestety nie wiem w jakiej to wersji językowej, ani jakie zmiany to przynosi. Zapewne tylko poprawienia dotychczasowych błędów.
temat: Heroes 3: Tournament Edition - co to jest?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel