Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 18 - 19 - 20

Qui PW
1 stycznia 2008, 18:51
Dobrze myślałeś. To przez animację. Konkretnie przez to, iż zgłoszony został postulat, ażeby usunąć to ohydztwo, który to postulat uznałem za słuszny. Więc możesz teraz sobie spokojnie przez kilka kolejnych dni pokontemplować avatar ze schizofretką.

AmiDaDeer PW
23 lutego 2008, 20:26
Dziękuję bardzo za przywrócenie możliwości zmiany avatara. Obiecuję poprawę w tworzeniu/dobieraniu emblematów.
I żebym czegoś nie sknocił - czy aktualny avatar zalicza się do tych klimatycznych? Bo pewien nie jestem...

EDIT: Taa... zmienię, jak będę mógł zeskanować ręczny rysunek.

Acid Dragon PW
24 lutego 2008, 00:52
well... powiedzmy, że to nie wielki, animowany znak zapytania czy rakieta... trudno mówić, że narusza Konstytucję w punkcie o klimacie.

...ale do najładniejszych też nie należy ;P
leave MS paint alone in its grave ;P

Ginden PW
28 lutego 2008, 19:31
Tag IMG nie działa! Czuję się emo i idę się spotkać z kumplami przy żyletce! *Łzy, krew i krwawe łzy padają gęsto*
Na serio: po próbie użycia taga IMG dostaję gustowny komunikat.
Komunikat:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/functionsPostSend.php on line 94

AmiDaDeer PW
29 lutego 2008, 19:03
Jak duży był ten obrazek? Może to tego wina...

dambibi PW
13 marca 2008, 18:07
W grocie pokazuje mi złą godzinę.Napisałem posta o około w pół do 5, a wyszło mi że w pół do 6.

vinius PW
13 marca 2008, 18:39
Ten temat (złej godziny) już gdzieś poruszyłem. Ale dalej źle działa.

Wiewek PW
19 marca 2008, 17:43
W dziale Heroes IV (bohaterowie) większość herosów z Przystani jest wszędzie porozrzucanych, jedna część bohaterów z Rezerwatu znajduje się w jednym miescu, a druga w innym. Myślę, że tak chyba być nie miało, co nie?

Alamar PW
19 marca 2008, 20:06
To przez numerację plików - Acid powinien niedługo poprawić to w swoim skrypcie (w HV działa normalnie).

Wiewek PW
20 marca 2008, 14:46
Dziękuję za wyjaśnienie. Rozumiem, że teraz wystarczy poczekać aż szanowny pan Acid to naprawi.

EDIT: Dziękuje Acid za tak szybkie zajęcie się problemem.

Field PW
20 marca 2008, 15:41
A czy mógłbym prosić o zmianę "maxymalne" na "maksymalne"? Aż mnie oczy bolą jak to widzę...

Acid Dragon PW
20 marca 2008, 15:52
W takim razie staropolskie 'xięga', 'xiądz', czy 'Alexy' pewnie też Cię biją po oczach, ale ma to długowiekową tradycję.

Uważam, że czepianie się tego to już lekka przesada spowodowana purytanizmem językowym.

PS. tak, zrobię coś z avatarami H4.

Nemomon PW
20 marca 2008, 15:59
Myślę Smoku, że powinieneś poprawić avi ze wszystkich części Heroes (a na pewno z H3). Poza tem, mimo iż litera 'x' nie występuje już w oficjalnym polskim alfabecie, to jednak nie jest wielkim złem (nad)używanie jej (koment tylko dlatego, że sam często piszę 'ixem' :P). Oczywiście prośbę wnioskuje Grotowicz z wykrzyknikiem w imieniu.. ;).

Nemomon PW
2 lipca 2008, 11:55
Parse error: syntax error, unexpected ')' in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/profileEdit.php on line 44

Podczas próby edycji profilu.

Qui PW
2 lipca 2008, 18:04
fixed.

Trang Oul PW
19 lipca 2008, 01:28
Kolejny błąd - Forum nie obsługuje greckich liter. Przykład: α (alfa).
Chwała Sztyletowi i Kosie, że radzi sobie z cyrylicą...

Trang Oul PW
8 sierpnia 2008, 12:56
Przykład tekstu napisanego cyrylicą:
Поводзениа, Товарищ.

Alamar PW
8 sierpnia 2008, 18:04
Cytat:
II. Zasady.

1. Pisanie postów:
c) Post powinien być napisany przynajmniej zrozumiałą i poprawną składniowo polszczyzną.

...więc się nie dziw, że ruskie, chińskie czy inne "krzaczki" nie działają. :P

Trang Oul PW
8 sierpnia 2008, 20:59
A jeżeli chcę zacytować Mistrza Slavę? Tego już cenzura zabrania?

Field PW
8 sierpnia 2008, 21:34
Stosuj zapis fonetyczny. Paniał, tawariszcz? :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel