Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20

Acid Dragon PW
1 września 2012, 23:57
Efekt uboczny wstawienia gigantycznego linka przez Masława. fixed.

TopFunny525 PW
2 września 2012, 11:59
Jeszcze jedno pytanie, czy można mi powiedzieć dlaczego Masławowi usunięto avatar? Zauważyłem już wcześniej i nie wiedziałem, czy to wina forum, czy też usunięte przez smoczego władcę...

PS. Taki drobny szczegół. Brak Avatarów z dodatków Winds of War i Gathering Storm do Heroes IV. Teraz dopiero to zauważyłem;P.

Acid Dragon PW
2 września 2012, 18:08
Nie wiem, nie jest to wynik mojego działania.

TopFunny525 PW
19 września 2012, 21:45
Nie wiem, czy to się dzieje tylko u mnie, ale ostatnimi czasy znikają czasami avatary niektórych użytkowników. To raz Tarnooba to raz Hobbita, oczywiście, problem jakiś czas później przechodzi, ale można mi powiedzieć czym to może być spowodowane, że tak często avatary znikają w obecnych czasach :P?

Acid Dragon PW
19 września 2012, 21:48
Jest to niezależne od systemu grotowego. Być może zanikają zewnętrzne źródła.

AmiDaDeer PW
19 września 2012, 22:21
Po prostu TinyPic miał problem z serwerami. Zdarzy się nieraz, na razie jednak wszystko jest znów w porządku.

TopFunny525 PW
23 września 2012, 14:01
Ostatnio, założyłem w wymiarze temat o "Alkoholu i Narkotykach"_(wiem, przez chorobę głupieje :P). I nie wiedzieć czemu, z ankietą coś się stało. Głosowanie się zakończyło od razu, a error był długi na kilometr. Można wiedzieć co się stało?

Acid Dragon PW
23 września 2012, 14:45
Error to błąd, który już naprawiłem i wynikał z próby pokazania wyników przy zerowej liczbie głosów (nastąpiło dzielenie przez zero :P).

A ankieta została zamknięta przez osobę z uprawnieniami moderacyjnymi Forum - i ponieważ nie byłem to ja, to najpewniej był to Alamar.

TopFunny525 PW
27 września 2012, 18:07
Nie wiem, gdzie to wsadzić, lecz po procesie Gaspara i wymierzeniu kary w postaci eradykacji, to dalej są jego posty. Słyszałem, że podczas gdy oskarżony uzyska karę w postaci eradykacji, to są usuwane wszelkie ślady tegóż osobnika (w gruncie rzeczy postów)...

Więc myślę, że to takie lekkie niedopatrzenie, chyba, że kara odnosiła się do bana, a nie usuwania postów...

Pozdrawiam

Acid Dragon PW
27 września 2012, 18:17
A więc dziś posty przepadły.

TopFunny525 PW
6 października 2012, 23:07
Hmmm, Znalazłem dziś coś nietypowego...




Pierwszą rzecz odkryłem, pisząc posta do sesji RPG, drugą, gdy wszedłem na stronę główną forum, w tym drugim nie wczytało mi poprawnie grafiki "Kwasowa Grota" i przycisk "posty z dzisiaj i z wczoraj" są zamazane. Czy to mały efekt uboczny prac nad stroną? Czy też tylko ja tak mam? :>

Irhak PW
6 października 2012, 23:24
O ile nie zostało to naprawione to tylko ty to masz :P

Acid Dragon PW
6 października 2012, 23:26
Nic mi nie wiadomo o żadnych pracach nad Forum w ostatnim czasie, więc to raczej jakiś chwilowy błąd w Twojej przeglądarce. Kod strony nie powinien był się tak zmienić.

TopFunny525 PW
6 października 2012, 23:38
Dzięki, kilkukrotne użycie F5 podziałało :).

Pozdrawiam

TopFunny525 PW
7 października 2012, 21:07
Albo mam kłopoty z przeglądarką, albo coś się święci (w tym złym sensie)...

1. Zamiast normalnego przyciska powrotu do komnaty, mam obrazek ifryta sułtana.

2. Zamiast avatara Dark Dragona, pojawia mi się cyrylica.

3. Niektóre grafiki (np.: przy "gra" mi się nie pokazują)...

Czy jest coś, aby na to zaradzić? I czy to przez ciacha może być spowodowane?

Bo nie wiem, co mi się dzieje ze stroną, bo jak jeden błąd mi znika, to pojawia się następny...

Pozdrawiam

EDIT :

Dla zaznaczenia dodam, że korzystam z najnowszego Google Chroma...

AmiDaDeer PW
7 października 2012, 21:13
Jakiego masz antywirusa?

Dark Dragon PW
8 października 2012, 12:42
A zrób reinstalkę Chroma, przy czym najpierw go usuń.

Acid Dragon PW
8 października 2012, 12:48
Czy my w ogóle mamy obrazek ifryta sułtana na serwerze? :P

Tak czy inaczej wygląda to na jakiś naprawdę dziwny problem, ale po Twojej stronie.

TopFunny525 PW
9 października 2012, 17:27
Pony:
Jakiego masz antywirusa?

Avast, najnowsza wersja.

Darkuś mój koffany:
A zrób reinstalkę Chroma, przy czym najpierw go usuń.

Dzięki, spróbuję :)

Acu:
Czy my w ogóle mamy obrazek ifryta sułtana na serwerze? :P

Tak, np.: w dziale avatary :). Niektórzy użytkownicy zresztą go używają...

MiB PW
10 października 2012, 09:29
To nie musi być problem z przeglądarką, ale z siecią internet albo coś po stronie providera (może masz jakieś proxy pomiędzy Tobą a internetem i coś się tam zacacheowało). Czy tak samo wygląda strona na innych przeglądarkach? W Chrome kliknij ppm na dziwnej grafice i wybierz "Otwórz grafikę w nowej karcie" - odśwież (ctrl+r, nie F5) kilkukrotnie (tylko tę grafikę) - może to naprawi błąd.

Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel